NFL در حال بررسی این که آیا واشنگتن تیم فوتبال انطباق با رونی قانون

لیگ اعلام کرد: تنوع گروه است که با این نسخهها کار با NFL در آن شیوه های استخدام گفت که ساخت سوالات به سعی کنید برای تعیین اینکه آیا وجود دارد با رعایت قانون زمانی که تیم استخدام تری Bateman و جولی دونالدسون.

“فریتز Pollard داد ارسال سوالات به NFL و به واشنگتن فوتبال تیم مورد روند استخدام برای تری Bateman و جولی دونالدسون” فریتز Pollard داد گفت: در یک بیانیه کتبی تحویل داده شده توسط راد گور خود را مدیر اجرایی.

این تیم روز دوشنبه اعلام کرد که آن را به حال نام Bateman آن معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس بازاریابی افسر. که به سازمان اول خود را مسئول آن غیر فوتبال عملیات پس از آن اخراج بروس آلن به عنوان تیم رئیس جمهور در پایان فصل گذشته. بیتمن را سرپرستی تیم را در انتظار تغییر نام و تغییر علامت تجاری پس از آن اعلام کرد در این ماه است که این امر بازنشسته به نام Redskins. او قبلا به عنوان مشاور به تیم صاحب دانیل اسنایدر در حالی که کار به عنوان یک مشاور.

دونالدسون استخدام شد با این تیم سه شنبه به معاون رئیس جمهور از رسانه ها و یک عضو از آن رادیو پخش تیم. او حق رای دادن بالاترین-رتبه بندی ، دونالدسون است که اعتقاد بر این بود که برای اولین بار زن به عنوان یک مادر تمام وقت عضو یک تیم NFL رادیو پخش غرفه.

NFL اقلیت استخدام قانون است به نام رونی حکومت به افتخار دن رونی اواخر Pittsburgh Steelers مالک و رئیس سابق این لیگ در محل کار تنوع کمیته. حکومت را ملزم کرده است که یک تیم با یک جای خالی در موقعیت های خاص مصاحبه حداقل یک اقلیت نامزد شده است. آن را در ابتدا اعمال شده به سر مربیگری خالی بود اما گسترش در طول سال شامل موقعیت های دیگر. این آمار در ماه مه به نیاز است که حداقل دو اقلیت نامزدها از خارج از سازمان بود مصاحبه برای هر مربی جای خالی.

لیگ همچنین اعلام کرد در ماه مه که حکومت اعمال می شود برای اولین بار به طیف گسترده ای از سمت های اجرایی. که اعلام این خبر گفت: تیم های “در حال حاضر باید شامل اقلیت ها و/یا داوطلبان زن در فرآیندهای مصاحبه برای ارشد سطح مقابل دفتر مواضع مانند باشگاه جمهور و مدیران ارشد در ارتباطات مالی و منابع انسانی و حقوقی فوتبال, عملیات, فروش, بازاریابی, حمایت, فناوری اطلاعات, امنیت و موقعیت.” NFL گفت که لیگ خود را نیز خواهد پایبندی به آن مورد نیاز است.

“NFL متعهد به تنوع سهام و ورود که به اعتقاد من بسیار مهم است برای ما موفقیت ادامه داد:” کمیسر راجر Goodell گفت: در یک بیانیه کتبی همراه با لیگ مارس اطلاعیه از کسانی که پیشرفت را به حکومت. “در حالی که ما شاهد گام های مثبت در ما مربیگری صفوف در طول سال با کمک رونی حکومت ما تشخیص پس از دو فصل است که ما می توانیم و باید انجام دهد. سیاست تغییرات ساخته شده تا به امروز هستند و پررنگ نشان دادن تعهد ما مالکیت برای افزایش تنوع در موقعیت های رهبری در سراسر لیگ.”

تغییرات در می آمد با لیگ رو موشکافی و نقد پس از شلیک و استخدام چرخه برای سر مربیان است که در آن تنها یک اقلیت سر مربی استخدام شد. که ران ریورا توسط واشنگتن است. NFL تنها چهار نفر از اقلیت سر مربیان: ریورا مایک Tomlin با استیلرز آنتونی لین با لس آنجلس شارژر و برایان فلورس با میامی دلفین ها.

تیم های صورت بالقوه نظم و انضباط توسط NFL برای noncompliance با رونی قانون است. لیگ تعیین انطباق مسائل با فریتز Pollard داد خدمت ناظر نقش.

آن است که روشن نیست که آیا استخدام یک زن نشان دهنده انطباق با قانون در صورتی که هیچ نامزد اقلیت مصاحبه شد. آن را به نظر می رسد که در لیگ تمرکز بر فرایند که در آن Bateman استخدام شد.

واشنگتن همچنین می تواند منظم توسط این لیگ بیش از این اتهامات در ارسال گزارش. این تیم آغاز تحقیقات نظارت d. C. وکیل بث Wilkinson. NFL گفت: این امر در نظر گرفتن پتانسیل اقدامات انضباطی پس از بررسی یافته های تحقیق که. با توجه به چند نفر آشنا با NFL عملکرد درونی لیگ و صاحبان نمی رود به گام به تلاش برای وادار کردن اسنایدر به فروش حق رای محرومیت بیشتر تحولات implicating اسنایدر به طور مستقیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de