NFL است در آستانه یک 10 سال کار معامله پس از اتحادیه بازیکنان مردد برای رای اکثریت

لیگ و بازیکنان NFL ارتباط بودند بدانند عملیاتی جزئیات شنبه — از جمله دستورالعمل برای تیم خود را به استفاده از حق رای دادن و پخش و انتقال بازیکن دسته با معامله هنوز به صورت رسمی تایید شده — در حالی که NFLPA شد ساخت ترتیبات برای تصویب رای دادن. این معامله که مورد تایید صاحبان 32 تیم NFL را قرار داده و گسترش مجموعه ای از پلی آف به اثر برای سال 2020 فصل اجرای 17 بازی فصل به طور منظم و کاهش پیش فصل بعد و تغییرات در این سیاست ماری جوانا و سیستم پخش نظم و انضباط.

این NFLPA تیم-با-بازیکن تیم تکرار ملاقات در یک هتل در منطقه ایندیاناپولیس رای دادند در اوایل صبح روز چهارشنبه برای قرار دادن پیشنهاد CBA به رای همه بازیکنان 17-14 با یک ممتنع. بازیکنان در جلسه پس از حدود چهار ساعت جلسه سه شنبه شب بین نمایندگان بازیکنان و صاحبان در ایندیاناپولیس ،

“من همیشه بر این باورند که در روند دموکراتیک” اریک وینستون بازنشسته offensive lineman که در خدمت به عنوان NFLPA رئیس جمهور این کشور روز چهارشنبه گفت: “ما در حال ادامه حرکت را از طریق آن.”

نهایی تصویب رای می تواند یک هفته یا دو هفته افراد آشنا با NFLPA برنامه ریزی گفت. که رای برگزار خواهد شد و پس از یک سند رسمی از CBA لحاظ شده در پیش نویس. وینستون گفت: رای گیری می تواند به صورت الکترونیکی بود اما او قادر به تعیین زمانی که این امر رخ می دهد.

“ما تنظیم نشده آن را هنوز” وینستون گفت.

برجسته بازیکنان مانند سان فرانسیسکو 49ers cornerback ریچارد شرمن که شرکت در سه شنبه شب را در چانه زنی با لیگ و صاحبان ابراز مخالفت با 17 بازی فصل. برخی از بازیکنان که در برابر این معامله به نظر می رسد شدت مخالف این ایده اضافه کردن یک بازی بر اساس نگرانی های ایمنی و بهداشت, در حالی که دیگران تعجب می کنم که آیا بازیکنان به اندازه کافی دریافت در ازای موافقت با آن است.

بازیکنان در NFLPA حکم کمیته اجرایی رای 6-5 در یک کنفرانس تلفنی جمعه به توصیه و تصویب کرد. بازیکنان ستاره به طور مستقیم درگیر در مذاکرات از جمله Houston Texans دفاعی standout J. J. وات و سیاتل Seahawks کارفرمایی راسل ویلسون گرفته اند به رسانه های اجتماعی به می گویند که آنها خواهد رای در برابر پیشنهاد CBA.

حتی پس از این باور گسترده بلند شده است که این معامله خواهد بود به تصویب رساند اگر آن را تا کنون ساخته شده آن را به یک رتبه و فایل رای از همه بازیکنان است. پیشنهاد CBA شامل مشوق های مالی و در غیر این صورت بازیکنان به پذیرش 17-بازی فصل. NFL حداقل حقوق و دستمزد بلافاصله افزایش خواهد یافت حداقل 90000 دلار در هر بازیکن یک جنبه است که انتظار می رود به جذاب به بازیکنان جوان در پایان پایین تر از مقیاس پرداخت هر چند شاید نه به عنوان مقدار به پرداخت بسیار جانبازان مانند ویلسون و وات.

یک عامل گفت او توصیه خواهد کرد که بازیکن خود را در تصویب این قرارداد به دلیل دستاوردهای اقتصادی کاهش ضربه در اردوگاه های آموزشی و مجازی رفع تعلیق برای آزمون ماری جوانا مثبت.

“معامله خوب است برای بچه ها که در وسط کلاس از بازیکنان و پایین از آن” عامل گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود. “نه هر بازیکن توسط Aaron Rodgers یا J. J. وات.”

وینستون کاهش یافته است می گویند که آیا او را یک توصیه برای بازیکنان است که آنها را تصویب کرد.

“تمام چیزهای که اقامت خصوصی” وینستون گفت. “من احساس می کنم اگر وجود دارد یک زمان مناسب به انجام چیزی شبیه به آن وجود خواهد داشت. اما دوست من گفت: من معتقدم در روند دموکراتیک. من معتقدم که ما بچه ها ایستاده و شنیده می شود. من معتقدم که ما باید بسیاری از رهبران بزرگ در اتاق است که می تواند برای حمایت از مواضع خود. شغل من این است که مطمئن شوید که هر فرد تحصیل کرده هر کسی می داند که چه خبر است. من فکر می کنم ما انجام است و در حال حاضر این ماده از بچه ها تصمیم گیری.”

NFL توافق در طول شنبه شب چانه زنی جلسه برگزار شده در هتل کنراد در مرکز شهر ایندیاناپولیس به $250,000 کلاه بر روی هر بازیکن پرداخت 17 بازی یک بار تمدید شده فصل به طور منظم می رود به اثر مدتی بین 2021 و 2023 با توجه به مردم در هر دو طرف از مذاکرات است. که تغییر نمی خواهد نیاز به یک رای دیگر از صاحبان به تصویب CBA با توجه به یک فرد با دانش لیگ مشورت.

صاحبان کاهش یافته است را بیشتر تغییرات قابل توجهی به پیشنهاد CBA و تاکید کرد به بازیکنان در طول نشست روز سه شنبه که امتیازات بسیاری را به بازیکنان در مقابله گره خورده است به طور خاص به 17 بازی فصل. صاحبان همچنین گفت: بازیکنان که در این زمان به اعتصاب یک معامله است که در حال حاضر با آمریکا اقتصاد سالم و NFL آینده یک فصل با رأی تلویزیون. صاحبان مشتاق به رسیدن به معاملات جدید با شبکه های تلویزیونی زودتر و نه بعد از آن و برای اولین بار می خواستم برای اطمینان از یک دهه دیگر صلح کار.

بازیکنان مشروط که شامل شرمن و به تازگی بازنشسته Buffalo Bills linebacker لورنزو الکساندر برگزار شد خود را در جلسه به ساعت اندکی از صبح روز چهارشنبه و در زمان رای گیری از پخش تکرار برای قرار دادن این موضوع قبل از همه بازیکنان است. که یک گام به, در, اثر, اجازه می دهد که اکثریت تصمیم بگیرند.

“من افتخار می کنم بیشتر از هر چیزی” وینستون گفت. “بچه های ما انجام یک کار فوق العاده پیشرو در انجام یک کار فوق العاده ایستادن برای آنچه آنها باور دارند که در. و من به آنها گفتم که من می دانم که بچه ها که قبل از اینکه به ما افتخار خواهد بود از آنچه که ما در حال انجام است. و بنابراین برای من تماشای آن بچه آمد در تحصیل آمده در داشتن یک نظر در آمده است مایل به صحبت کردن با بچه های دیگر و حاضر به شنیدن و شنیدن و به عقب که رهبری در آن بهترین است.”

معامله خواهد شد و نه به بازیکنان به همراه یک توصیه از بازیکن تکرار به آن را تایید کند; که نیاز به دو سوم رای بازیکن تکرار. این NFLPA قبلا اعلام کرده بود کسانی که در رای گیری پارامترها در یک یادداشت ارسالی دوشنبه به عوامل پس از به تعویق انداختن برنامه ریزی شده رای بازیکن تکرار در طول روز جمعه گذشته در کنفرانس تماس بگیرید.

“من گفته ام بارها و بارها وجود دارد خواهید بود دود سفید وقتی دود سیاه از” وینستون گفت. “گوش دادن چیزی که ما در حال انجام است عجله به هر چیزی” وینستون گفت. “چیزی که ما در حال انجام است و عجله از طریق این. هر ” من ” خواهد بود نقطه چین. هر ‘T’ خواهد بود عبور کردند. و وقتی اتفاق می افتد که آن اتفاق می افتد.”

بیشتر NFL پوشش:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de