NFL امیدوار است که coronavirus نمی مختل فصل به طور منظم اما offseason فعالیت های در معرض خطر

کسانی که دیدگاه های بیان شده توسط چند نفر آشنا با لیگ برنامه ریزی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به ارائه پرده نمایش در مورد NFL چشم انداز برای ادامه فعالیت به صورت عادی در طول بیماری همه گیر.

در حالی که گسترش ویروس باعث شده است که ورزش های دیگر لیگ برای به تعویق انداختن بازی ها و یا تعطیل به طور نامحدود NFL شده است نسبتا بی پیرایه از جمله حرکت های آینده با آژانس هفته گذشته است. این dealmaking بین تیم و بازیکنان اقدام عمدتا به صورت عادی حتی با برخی از تیم ها در دفاتر بسته شد و با جلو دفتر مدیران, عوامل و بازیکنان مورد نیاز برای غلبه بر محدودیت های مسافرتی که پیچیده توانایی بازیکنان به انجام physicals.

رهبران لیگ فقط می توانیم امیدوار باشیم که شرایط بهبود قابل ملاحظه ای در زمان باز کردن برنامه ریزی NFL را فصل به طور منظم در ماه سپتامبر ارائه شود.

“من خوشبین هستم که ما قادر خواهید بود به فصل شروع می شود که نسبتا در زمان” یک فرد با دانش لیگ داخلی گفت.

NFL سخنگوی برایان مک کارتی گفت: لیگ در ادامه به برنامه ریزی برای تیم offseason برنامه های اردوگاه های آموزشی و فصل اما آن را به ایجاد تنظیمات در صورت نیاز.

“نگرانی اصلی ما این است که برای حفاظت از سلامت عمومی, بازیکنان, باشگاه, لیگ برتر و کارکنان در حالی که همچنان ضروری کسب و کار در حال آماده شدن برای یکی دیگر از هیجان انگیز فصل” مک کارتی گفت: در یک بیانیه ارائه شده به واشنگتن پست. “ما همچنان به برنامه ریزی برای offseason برنامه ها و اردوگاه های آموزشی. ما آماده خواهد شد را به هر گونه تغییرات لازم اگر شرایط حکم به عنوان رهبری توسط کارشناسان پزشکی و مقامات دولتی.”

NFL رهبران و صاحبان تیم می دانم که دیگر طرفدار ورزشی لیگ مانند NBA و لیگ اصلی بیس بال باید تصمیم گیری ، که باید ارائه وضوح به NFL در مورد آنچه که می توانید و نمی تواند انجام شود. اما در عین حال NFL را مجبور به تصمیم گیری در مورد فعالیت های دیگر.

لیگ به تعویق انداخته است تیم offseason برنامه به طور نامحدود. آن برنامه ها — از جمله minicamps و شیوه های شناخته شده به عنوان سازمان فعالیت های تیم (OTAs) — معمولا در ماه آوریل آغاز و نتیجه گیری در ماه ژوئن. وجود احساسات قوی است که این برنامه لغو خواهد شد به طور کامل.

“من شوکه شده بود اگر ما تا به حال هر نوع offseason برنامه در تیم تاسیسات” یک مالک گفت.

که مالک گفته است که “بیش از حد به زودی برای گفتن” در مورد چشم انداز برای اردوگاه های آموزشی و فصل به طور منظم. تیم به طور کلی باز کردن اردوگاه های آموزشی در اواخر ماه جولای. که پیچیده خواهد شد در این تابستان با ملاحظات پزشکی و لیگ نیز باید به عامل نگرانی های رقابتی.

“این رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود” یک فرد آشنا با NFL برنامه ریزی گفت. “آن نیز رقابتی موضوع است. آن را به [لیگ دفتر] به مطمئن شوید که آن را حتی رقابتی. … چه اتفاقی می افتد اگر شما را به اردوگاه های آموزشی و برخی از تیم یک بازیکن تست مثبت است و تعطیل است؟”

لیگ ممنوع بازیکنان از سفر به دیدار تیم یا به صورت رایگان آژانس و یا در آماده سازی برای ماه آینده پیش نویس و محروم تیم از سفر به بازدید و یا دیده بانی بازیکنان. به صورت رایگان آژانس های تیم بودند گفت: آنها می توانید ترتیب برای بازیکنان تحت physicals در مناطق جغرافیایی.

NFL طرح به دنبال این هفته در موضوع چگونه بسیاری از تیم ها بسته اند امکانات خود را و چگونه بسیاری از آنها نه به فکر اینکه که یک رقابتی مهم است که باید به آنها رسیدگی شود. اکثر تیم ها در حال حاضر شروع به تغییر تمرکز اصلی خود را از آژانس رایگان برای آماده سازی برای پیش نویس NFL.

پیش نویس این است که هنوز هم مجموعه ای را به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 23-25 اما از آن خواهد شد یک تلویزیون تنها رویداد بالقوه مستقر در لس آنجلس studios از لیگ متعلق به NFL Network. لیگ لغو رویداد زنده در لاس وگاس همراه با پیش نویس است.

NFL نیز لغو سالانه لیگ جلسه که برنامه ریزی شده برای هفته آینده در پالم بیچ فلوریدا. در حال حاضر آینده صاحبان جلسه برنامه ریزی شده برای ماه مه 18-20 در مرینا دلم رعی کالیفرنیا گسترش یافته است که همچنین شامل مربیان و مدیران عامل. لیگ هنوز به یک تصمیم در مورد اینکه آیا برای برگزاری این نشست است.

صاحبان امیدوار بود به سرعت حرکت می کند و پس از بازیکنان دقت مصوب جدید توافق دسته جمعی در حال اجرا از طریق 2030 فصل به مذاکره جدید صدا و سیمای معاملات با شبکه های تلویزیونی و پتانسیل جریان همکاران. روشن نیست در این نقطه که آیا اقتصادی در سراسر جهان خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر خواهد شد که در اثر تلفظ در زمان و یا ماده ای از این مذاکرات است.

NFL و بازیکنان NFL انجمن نیست تاخیر شروع رایگان آژانس هفته گذشته حتی اگر صاحبان نیروی کار کمیته مورد علاقه از جمله به تعویق افتادن با توجه به یک فرد آشنا با این مذاکرات. بعضی از تیم ها هم می خواستم که. اما وجود دارد نسبتا کمی اعتراض عمومی به نظر می رسید به عنوان کارفرمایی تام بردی و دیگر بازیکنان را تغییر تیم و صف قراردادهای پر سود. یک فرد آشنا با این لیگ نمایش گفت: “همه چیز در نظر گرفته, من فکر کردم این رفت و درست است.”

اگر NFL نقل مکان کرد و به تاخیر انداختن آن فصل آن احتمالا به شروع به کاوش در تنظیمات به سوپر باول عظیم لجستیکی انجام است. راب Higgins, مدیر اجرایی, از خلیج تمپا ورزشی کمیسیون گفت: هفته گذشته سازمان خود را به حال تغییر نکرده هر چیزی در مورد آن سوپر باول فرآورده های گذشته از حرکت در جلسات حضوری به کنفرانس تلفنی.

“ما شده است در ارتباط مستمر با NFL,” او گفت:, “و شده است وجود دارد صفر بحث مربوط به احتمالی سوپر باول برنامه.”

آدم کیلگور کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>