“آن را تایید و برای خودم شخصا و اعتبار از آنچه من تو را دیدم یک سال پیش” تروی وینسنت NFL را معاون اجرایی رئیس جمهور از فوتبال عملیات گفت: در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران در روز سه شنبه. “آن را به تصویب دوباره در این سال نیز: که این خط لوله وجود دارد. خط لوله قوی است. … که ما دیدیم. من فکر آموزش و پرورش و اطلاعات به اشتراک گذاری فوق العاده بود.”

با توجه به وینسنت 22 NFL 32 تیم شرکت کننده در این فروم از دو تیم در سال گذشته رویداد زنده در آتلانتا.

“من در آن به عنوان پیشرفت” وینسنت گفت. “آیا ما در عشق به تمام 32? کاملا. اما ما از دو باشگاه به 22. … ما می دانیم که آن را به یک شبه اتفاق می افتد.”

این اجلاس صورت گرفت و پس از offseason شلیک-و-استخدام چرخه که در آن تنها یک اقلیت سر مربی استخدام شد: Ron ریورا توسط واشنگتن ردسکینز. که در سمت چپ این لیگ با تنها چهار اقلیت سر مربیان: ریورا پیتسبورگ استیلرز’ مایک Tomlin, لس آنجلس, شارژر,’ آنتونی لین و میامی دلفین ها’ برایان فلرس.

“ما در حفظ و ترویج این را به عنوان یک کمبود استعداد کمبود افرادی که واجد شرایط گفت:” هریس سابق NFL quarterback و جلو دفتر اجرایی. “وجود دارد هیچ کمبود از مردم قادر به مربیگری و مربیگری quarterbacks. من فکر می کنم آنچه که ما نیاز به یک تعهد به استخدام. ما باید بیشتر از تعهد به استخدام کنترل کیفیت بچه های کارفرمایی مربیان است. … ما فکر می کنیم که می توان با استخدام بهترین-مربی واجد شرایط. ما فکر می کنیم وجود دارد برخی از مربیان اقلیت مربیان مناسب است که در این رده است.”

لیگ و صاحبان 32 تیم NFL تقویت برخی از تنوع اقدامات ممکن است. اما صاحبان مطرح یک پیشنهاد که توسط یک تیم می تواند بهبود یافته و موقعیت خود را در پیش نویس با استخدام یک اقلیت سر مربی یا مدیر.

“من فکر می کنم مشکل این است که هیچ کس در این خط لوله گفت:” ویلیامز سابق سوپر باول-برنده کارفرمایی برای Redskins که در حال حاضر در این تیم ، “هیچ کس به دنبال به شیر. … آن را فقط یک ماده از این فرصت است. من فکر می کنم آنچه که اتفاق می افتد از نظر مالکیت آنها رو به نگاه کمی عمیق تر. من فکر می کنم سر مربیان باید به نگاه عمیق تر به طور کلی مدیران و دیدن این بچه ها.”

اقلیت مربیگری سمپوزیوم در محل زیر NFL را تجدید نظر در میان در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس از موضع قبلی خود نسبت به کارفرمایی khezri و دیگر بازیکنان که اعتراض کرده اند در طول سرود ملی به منظور جلب توجه به نابرابری نژادی و بدرفتاری پلیس از آمریکایی های آفریقایی تبار.

“آنچه مردم در تلاش بوده اند به مبارزه برای در مورد Colin — من فکر می کنم همه ما شاهد آن بازی” وینسنت گفت. “من فکر می کنم وجود یک درک بهتر نیست فقط از یک باشگاه مالکیت نظر, لیگ, اتاق کار نبوده است. اما من فکر می کنم ملت به رسمیت می شناسد چه بسیاری از افراد … [و] چه کالین بود که در واقع صحبت کردن در مورد آنچه که او ایستاده بود برای آنچه او زانو زده است. … من فکر می کنم وجود یک درک بهتر از امروز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات