که وحی آمد و در همان روز به مفهوم محتاط بازگشت از ورزش حرفه ای به دست آورد قابل توجه علمی تایید شده — به همراه تاکید بیشتر در حال حاضر که از کاخ سفید است. و آن تأکید چگونه ملت های ورزشی لیگ از جمله NFL هنوز هم می توانید ببینید فقط طرح کلی از یک مسیر رو به جلو به عنوان رمان coronavirus همه گیر در ادامه با هیچ کس آماده به می گویند که چگونه بازی می توانید رزومه.

“من نمی دانم اگر آن خواهید بود یک سوم پر از ورزشگاه نیمه پر ورزشگاه و یا هر” گفت: یکی از افرادی که در صحبت خواست نامش فاش نشود به این دلیل که جزئیات لیگ برنامه ریزی شده بود ساخته شده است. “NFL در حال برنامه ریزی برای همه چیز از بازی بدون علاقه مندان به بازی در تمام استادیوم. ما می دانیم که وجود خواهد داشت یک فشار از [فدرال] دولت به باز کردن همه چیز.”

جمعه دیدم ملت بیماری های عفونی دانشمند را عمومی — اما بسیار محتمل — برکت برای بازگشت از ورزش است. در یک مصاحبه در اسنپ چت ثبت شده روز قبل از, Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مشخص شده یک برنامه است که می تواند اجازه می دهد NBA به ادامه بازی در این تابستان. این امر شامل بازی در خالی ورزشگاه با بازیکنان و دیگر ضروری پرسنل نگهداری حفاظتی “حباب” که شامل تست مکرر خود و انزوا.

“وجود دارد یک راه از انجام آن گفت:” Fauci که تبدیل به شناخته شده ترین چهره آمریکا و جامعه علمی را به نبرد در برابر ویروس. “هیچ کس می آید به ورزشگاه. قرار دادن [بازیکنان و دیگر پرسنل] در هتل ها و هر کجا که شما می خواهید به نگه داشتن آنها را به خوبی surveilled . . . آنها را مورد آزمایش قرار خواهم هر هفته . . . و مطمئن شوید که آنها نمی وزش نسیم تا آلوده کردن هر یک از دیگر و یا خانواده خود را. و فقط اجازه دهید آنها را به بازی این فصل ، . . . اگر شما می توانید در تلویزیون لیگ اصلی بیس بال برای شروع جولای 4 [حتی اگر] هیچ کس می آید به ورزشگاه — شما فقط شما آن را انجام دهد.”

Fauci نظرات منتشر شد در همان روز رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — که در موارد متعدد روشن ساخته است اولویت خود را برای ورزش به بازگشت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است — برگزار می شود دومین کنفرانس تماس در دو هفته با کمیسیون کشور عمده ورزشی لیگ. چند صاحبان تیم از جمله جری جونز از دالاس کابوی ها و علامت کوبا از دالاس ماوریکس شد و انتظار می رود در این تماس نیز هست.

“ما می خواهیم به کشور ما باز دوباره” رئیس جمهور گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. “ما می خواهیم به ما ورزشی لیگ باز است. شما می خواهید به تماشای. آن مهم است. ما از دست های ورزشی.”

تا شنبه خدا NFL تا به حال به نظر می رسد محتوای به چوب به آن موضع دست نخورده 2020 فصل در حالی که بی سر و صدا با توجه به حالات دیگر و اجازه می دهد که لیگ های دیگر — فصل در حال حاضر در وقفه — برای نشان دادن راه به جلو. اما در حال حاضر حتی NFL مذاکرات در آماده برای امکان اختلال در برنامه های آن در حال آمدن به نمایش.

فرد آشنا با NFL برنامه ریزی ساخته شده است که “دیگر لیگ باید به اول” با اشاره به MLB NBA و NHL. لیگ می تواند برای مقابله با جریان مستندات و یا اقامت در خانه سفارشات در برخی از ایالات — با برخی از مقامات دولت محلی در حال حاضر هشدار داد که بیش از حد-به زودی بازگشت از ورزش می تواند فاجعه بار انشعابات.

فرد دیگری با آگاهی از این مذاکرات گفت: NFL است “بدیهی است که رفتن به در به دنبال چه لیگ های دیگر انجام دهد” اما گفت: احتمالی برنامه ریزی تا کنون صورت گرفته است در سطح لیگ بدون پیشرفت به تصمیم گیری مرحله شامل صاحبان 32 تیم. آن شخص گفت: از آن ممکن است در نهایت تبدیل به لازم به نظر در حال حرکت بازی ها و یا تنظیم برنامه اگر بازی را نمی توان در برخی از شهرستانها در نقاط خاص در طول فصل.

“من فرض می کنم که چیزی است که شما در حال رفتن به نگاه” آن شخص گفت. “وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه کدام متحده باز خواهد شد و که نمی خواهد. هیچ سوالی وجود دارد ما قصد داریم به فکر می کنم آن را از طریق قرار داده و حالات مختلف به صاحبان.”

اما NFL, امید, اولین کسی که گسترده برای تست این ویروس در دسترس خواهد بود با سقوط برای بازیکنان و شاید طرفداران و مظنون است که بهداشت عمومی مشاوره صادر خواهد شد که برای مثال می خواهیم و دیگر در خطر طرفداران به در خانه باقی می ماند.

NFL برنامه برای سال 2020 فصل به طور منظم است که انتظار می رود منتشر شده در اطراف مارس 9 و حساب خواهد شد برای امکان بازی از دست رفته با یک تاخیر شروع می شود.

“برنامه در حال انجام است در چنین راهی است که می سازد و در آن انعطاف پذیری” فرد گفت.

NFL کاهش یافته است به نظر یکشنبه خاص در برنامه های احتمالی اما گفت: در یک بیانیه نوشته شده است:

“همانطور که ما گفته اند ما متعهد به حفاظت از سلامت ما هواداران, بازیکنان, باشگاه, لیگ برتر و پرسنل و جوامع است. ما مشتاقانه منتظر به 2020 NFL فصل و دستورالعمل های ما و تصمیم گیری خواهد شد هدایت می شود آخرین توصیه های پزشکی و مقامات بهداشت عمومی و همچنین به عنوان فعلی و آینده مقررات دولت. ما ادامه خواهد داد به برنامه ریزی برای فصل خواهد شد و آماده برای تنظیم و در صورت لزوم فقط به عنوان ما انجام داده اند با آژانس پیش نویس و در حال حاضر offseason برنامه است.”

بر خلاف NFL بزرگ دیگر آمریکا لیگ شد و در حال حاضر در مراحل مختلف کاوش خود را عملی ترین راه برای از سرگیری با همه آن مبتنی بر ادامه پیشرفت در تست برای coronavirus و در مبارزه با آن گسترش یافته است.

MLB بود که در اواسط بهار آموزش و دو هفته خجالتی از آن روز باز که بازی متوقف شد مورد بحث و بررسی یک طرح به مرحله بازی در منطقه ققنوس با استفاده از آریزونا دایاموند بکس’ تعقیب زمینه و بهار آموزش مجتمع. در چهارشنبه آریزونا دولتی mlb (R) به تصویب این طرح تا زمانی که شرایط اجازه می دهد آن را.

“از دیدگاه ما, ما لازم نیست که یک برنامه ریزی — ما تعداد زیادی از ایده های” MLB کمیسر راب مانفرد گفت: فاکس کسب و کار در روز سه شنبه. “چه ایده هایی به ثمر می آیند بستگی دارد چه محدودیت [در مورد سفر و تجمع توده] هستند و چه عمومی وضعیت سلامت است. اما ما قصد ایده ساخت بیس بال یک بخشی از این بهبود اقتصادی و به نوعی یک نقطه عطف در بازگشت به حالت عادی.”

NBA بود که حدود 65 بازی به آن 82-بازی فصل زمانی که بازی متوقف شده است به بررسی یک طرح مشابه با استفاده از چندین عرصه و امکانات عمل در لاس وگاس. NBA برنامه ریزی شده بود به آن از قبل پیش نویس ترکیب و قرعه کشی نقشه کشی در پیش نویس خود را در ماه ژوئن آن رایگان آژانس های دوره آغاز ژوئیه 1 و لاس وگاس لیگ تابستانی در اواسط ماه جولای. همه این وقایع در حال حاضر در هوا معلق لیگ تصمیم به ادامه و یا لغو 2019-20 فصل است.

هر گونه تلاش برای راه اندازی مجدد ورزش لیگ نیاز به یک درجه ای از خرید از بازیکنان به خصوص کسانی که با خانواده — که ضرورت را مجبور به زندگی در سخت انزوا سفر تنها از هتل به ورزشگاه و یا عرصه و ارسال مکرر تست. اجازه می دهد فوری اعضای خانواده به حباب را تا حد زیادی افزایش می دهد تعداد زیادی از مردم به حساب و تعدادی از آزمایشات منظم مورد نیاز است.

سه بار لیگ آمریکا MVP مایک ماهی قزل آلا, همسر که به دلیل تولد در تابستان امسال مطرح شده برخی از کسانی که در مسائل روز چهارشنبه در گفتگویی با ان بی سی شبکه ورزش.

“بدیهی است که من می خواهم به بازی به عنوان سریع به عنوان ما می توانیم” ماهی قزل آلا گفت. “اما [اینکه خود جدا شده] مشکل خواهد بود برای برخی از بچه ها. آنچه شما می خواهید برای انجام با اعضای خانواده? همسر من باردار است. آنچه من می خواهم به انجام اگر او به کار می رود. من مجبور به رفتن به قرنطینه به مدت دو هفته بعد از من می آیند ؟ زیرا بدیهی است که من نمی تونم دست از تولد اولین فرزند ما.

“بنابراین بسیاری از رنگ قرمز در پرچم بسیاری از سوالات. بدیهی است که ما به توافق به عنوان بازیکن. اما من فکر می کنم این ذهنیت است که ما می خواهم به عقب بر گردیم به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم. اما بدیهی است که آن را باید واقع بینانه است. ما فقط نمی تواند نشستن در یک اتاق هتل تنها رفتن را از میدان به اتاق هتل و قادر به انجام هر کاری است. من فکر می کنم که خیلی دیوانه است.”

بن Golliver کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات