NFL free agency: Todd Gurley و جو Flacco منتشر شد; داریوش ذبح معامله

در leaguewide بازی quarterbacking صندلی بازی صندلی ها به سرعت در حال پر بودن. و Jameis وینستون و کم نیوتن هنوز هم ایستاده است.

تام برادی است که در تمپا. فیلیپ رودخانه در ایندیاناپولیس. عروسکی ماساچوست است در کارولینای. Nick Foles در شیکاگو است. Drew Brees ماند قرار داده در نیواورلئان. Dak پرسکات باقی مانده (از طریق منحصر به فرد حق رای دادن tag) در دالاس. مارکوس Mariota پیوست درک Carr در وگاس.

جو نقب زدن احتمالا خواهد بود رهبری به سینسیناتی در پیش نویس NFL شب ماه آینده. توا Tagovailoa می تواند میامی-محدود.

کجا که ترک نیوتن و وینستون? آن کسی حدس می زنم در این نقطه است.

نیوتن سابق MVP لیگ که در زمان Panthers به یک سوپر باول شده است اجازه دارد به دنبال یک تجارت است. او به طور بالقوه می تواند منتشر شود اگر کارولینای نمی تواند پیدا کردن یک شریک تجاری. پلنگ نقل مکان کرد از نیوتن با آوردن در ماساچوست.

وینستون سابق بالا به طور کلی انتخاب در پیش نویس NFL توسط Buccaneers شده است جایگزین با بردی در تمپا. او در حال آمدن است یک 2019 فصل است که در آن او انداخت 33 touchdowns و بیش از 5,100 متری. شده اند وجود دارد تنها یک دوجین 5,000-حیاط عبور از فصل در لیگ, تاریخچه پنج تن از آنها توسط Brees. وینستون پیوست برجسته لیست کسانی که آن را انجام داده اند: Brees Peyton Manning, بردی, Dan Marino, Patrick Mahomes بن Roethlisberger و متی استافورد. اما وینستون نیز انداخت مخدوش 33 interceptions.

این بردی کمتر New England Patriots و رودخانه ها کمتر لس آنجلس شارژر به نظر می رسد به بالای لیست تیم هنوز هم نیاز به یک کارفرمایی.

خواهد وینستون داده interceptions یا نیوتن با دو شانه جراحی در سال های اخیر و فصل گذشته پا آسیب درخواست تجدید نظر به میهن پرستان مربی لایحه Belichick? خواهد Belichick اعتماد که او و توهین آمیز هماهنگ کننده جاش تیم mcdaniels می تواند به کاهش وینستون interceptions یا کمک نیوتن خود را بازیابند MVP فرم ؟ که روشن نیست. در حال حاضر میهن پرستان به نظر می رسد محتوای bide زمان خود و اندیشیدن چشم انداز آسانسور جوانی جارت Stidham برای شروع کار. آنها شاید می توانید سعی کنید به تجارت برای Bengals’ اندی دالتون.

این شارژر به پایان رسید دوم در مناقصه برای بردی و مرتبط شده اند از طریق برخی از حدس و گمان به نیوتن. اما مربی آنتونی لین به سادگی می تواند به ترویج Tyrod تیلور به استارت.

آنچه در مورد Jacksonville Jaguars? آنها خواهد شد با محتوای گاردنر Minshew به عنوان بلامنازع استارت در حال حاضر که Foles از دست رفته است ؟

آنچه از Washington Redskins? خود را به مربی جدید ران ریورا دیدم نیوتن در بهترین حالت خود در کارولینای. ریورا استخدام سابق Panthers سر مربی ورزشی رایان شنگرف. این بدان معناست که ردسکینز باید بدانید که بیش از هر تیم دیگری در مورد نیوتن وضعيت جسمی. این موضوع پیچیده است و برای اکثر تیم های مسافرتی, محدودیت های اعمال شده توسط لیگ به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس نگه داشتن بازیکنان از سفر به تیم تاسیسات تحت physicals. ردسکینز می تواند با چوب Dwayne هاسکینس اگر آنها وسوسه چشم انداز اضافه کردن نیوتن.

این quarterbacking بازار نیز می تواند شامل جو Flacco سابق سوپر باول MVP برای Baltimore Ravens که زمان آن در دنور می تواند انجام شود. او می تواند معامله و یا منتشر شده است.

شده است وجود دارد مقدار زیادی از کارفرمایی فتنه و جنبش است. تا کنون حداقل هیچ یک از آن شده است مطلوب برای نیوتن و یا وینستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>