NFL free agency takeaways: تام بردی حرکت بد است برای NFC و خوب برای صورت حساب

که در آن ما شروع به لیست ما را از اوایل takeaways از چند روز اول رایگان آژانس:

بردی ورود باعث می شود NFC حتی بیشتر رقابتی است.

میهن پرستان’ موفقیت فوق العاده بیش از دو دهه گذشته و نه AFC قهرمانی شش پیروزی سوپر باول — بود البته به لطف درخشش بردی و مربی لایحه Belichick و از آن خواهد شد جالب را ببینید که چگونه هر یک از کرایه بدون دیگری.

اما آن را عادلانه می گویند بردی را به صورت یک مسیر سخت تر در حال حاضر که او را از شرق آسیا و بازی در یک NFC که با لود بسیار پرداخت می شود quarterbacks. شمارش نمی گیری نیوتن و الکس اسمیت که مشاغل در سطوح مختلف عدم قطعیت به دلیل صدمات بردی تبدیل خواهد شد 12th NFC کارفرمایی ساخت 21 میلیون دلار در هر سال و یا بیشتر است. از آن شش Russell Wilson, Jared Goff, Aaron Rodgers کرک عموزاده Dak پرسکات و کارسون Wentz — در حال ساخت 30 میلیون دلار یا بیشتر است.

کارفرمایی و دستمزد است که قطعا نه تنها متریک برای قضاوت یک تیم — فقط نگاه کنفدراسیون فوتبال آسیا که دو MVPs (Lamar جکسون و پاتریک Mahomes) و دیگری افزایش ستاره (Deshaun واتسون) در rookie معاملات — اما آن صحبت می کنند به چه رقابتی مبارزه به صورت حذفی در نقاط NFC باید در این فصل است. در Bucs’ بخش NFC جنوبی به تنهایی Matt Ryan-led آتلانتا فالکونز و Drew Brees-led New Orleans Saints باید یک بیداری بی ادب برای بردی که رشد عادت کرده اند به شش بازی در هر سال برابر میامی دلفین, New York Jets و لوایح بوفالو.

حتی با قالب جدید که شامل هفت حذفی تیم در کنفرانس Bucs باید تیز به postseason. برخی از sportsbooks طرح 10 NFC تیم در 8½ برنده و یا بهتر از جمله شش در 9½ (سان فرانسیسکو 49ers و اولیاء Green Bay Packers, Seattle Seahawks فیلادلفیا ایگلز و دالاس کابوی ها). کنتراست که با کنفدراسیون فوتبال آسیا که تنها دو تیم — the Baltimore Ravens و Kansas City Chiefs — بینی را به نفع خود بیش از نه بازی.

که در آن بردی را احساس تاثیر. حضور او را باید Bucs نه پیروزی تیم, اما آنها ممکن است یک زمان سخت سبقت پرستاران به عنوان بخش خواهد بود و مبارزه با شاهین برای یک کارت نقطه.

Former Vikings wide receiver Stefon Diggs is headed to the Bills. (Kelvin Kuo/AP)
سابق Vikings گیرنده گسترده Stefon Diggs است که رهبری به صورت حساب. (کلوین Kuo/AP)

بردی خروج آمد در زمان مناسب برای صورتحساب.

این امر می تواند احمقانه به تعداد خارج Belichick و میهن پرستان, اما نمی دانستند که چگونه آنها در حال رفتن به خود را پر کنید پس از بردی کارفرمایی void (جارت Stidham?), آن را قطعا به نظر می رسد به عنوان اینکه بوفالو گرفتار کرده است تا آنها را پس از این همه سال.

صورتحساب اضافه شده Diggs در تجارت با وایکینگ ها پرداختن شاید بزرگترین نیاز (به صورت یک تهدید گسترده گیرنده) و امضا هفت نامحدود رایگان عوامل است. و است که به دنبال یک بازسازی تلاش است که منجر به یک حذفی اسکله فصل گذشته.

میهن پرستان در ضمن از دست داده اند بردی و شش دیگر عوامل علاوه بر تجارت دور ایمنی duron و هارمون.

وگاس شروع شده است و با قرار دادن اسکناس و میهن پرستان حتی در نه برنده. به وضوح Belichick یک طرح اما صورتحساب حق خواهد بود تا در نهایت به حس برخی از آسیب پذیری در بخش خود را رقیب.

حتی بیشتر تیم ها در win-در حال حاضر حالت.

با بردی مجموعه به نوبه خود 43 در ماه اوت به وضوح Bucs احساس یک حس فوریت برنده سوپر جام بیش از چند سال آینده. اما آنها تنها کسانی نیستند که. Brees برای یک شات نهایی (یا دو) با پرستاران و Indianapolis Colts امضا 38 ساله فیلیپ رودخانه ها به یک قرارداد یک ساله. (تعجب نکنید اگر ایندی انتخاب یک رهگذر در دوم یا سوم دور مارس پیش نویس احتمالا واشنگتن یعقوب Eason به توسعه را پشت سر گذاشت.)

New Orleans شده است و در پیروزی-حالا حالت برای چند فصل و اضافات از جانبازان مانند ایمنی مالکوم جنکینز و گیرنده گسترده امانوئل ساندرز در هفته گذشته به عنوان یادآوری است که از آن خواهد شد یکی دیگر از اجرا در سوپر جام این سال است. این کلت نیز جسورانه حرکت فراتر از رودخانه امضای, خرید و فروش خود را در دور اول پیش نویس انتخاب به سان فرانسیسکو برای Buckner قبل از امضای دفاعی lineman برای تمدید قرارداد به ارزش 21 میلیون دلار در هر سال و قانع کننده چپ مقابله با آنتونی Castonzo به بازگشت در دو سال معامله است.

این گیرنده گسترده و cornerback پیش نویس کلاس های آسیب دیده بازار است.

این پیش نویس کلاس در نظر گرفته شده است یکی از بزرگ به صورت گسترده ای گیرنده و, cornerbacks و که به نظر می رسد به تاثیر تصمیم گیری تیم در آژانس رایگان.

همانطور که انتظار می رود این دو عامل رایگان, cornerbacks دریافت بزرگ paydays با بایرون جونز موافقت $16.5 میلیون برای هر سال مقابله با میامی و جیمز Bradberry گرفتن $14.5 میلیون هر از New York Giants. Trae Waynes کردم 14 میلیون دلار در هر سال از سینسیناتی و کندال فولر رو 10 میلیون دلار در هر از ردسکینز.

اما کریس هریس و لوگان رایان که برای دریافت 10 میلیون دلار در هر سال و یا بیشتر است که اتفاق نمی افتد. هریس پذیرفته شده دو سال 17 میلیون دلار معامله از لس آنجلس شارژر. رایان است که هنوز هم در دسترس است. بنابراین در حال Bashaud Breeland و رونالد داربی.

وضعیت بدتر است به صورت گسترده ای داشته باشد. پیش نویس دارای 25 تا 27 wideouts با دور سوم به نمرات و یا بهتر است. به استثنای عماری کوپر که دوباره امضا شده با دالاس نه یک عامل رایگان گیرنده ادعا کرد که 10 میلیون دلار به علاوه هر سال قرارداد. ساندرز تا به حال به دو سال با مبلغ 16 میلیون معامله در زمانی که بسیاری از انتظار می رود او را به 11 میلیون دلار در هر. Randall Cobb در آمد در سه سال برای $27 میلیون. رابی اندرسون و Breshad Perriman فکر آنها می تواند به 10 میلیون دلار برای هر سال, علامت, اما آنها بدون علامت باقی می ماند.

CBA جدید تا به حال نمایندگی رایگان ثبت کوتاهتر می پردازد.

جدید توافق دسته جمعی به عوامل پذیرش کوتاه-تیم می پردازد. من فکر نمی کنم من دیده اخیر offseason با بسیاری از پر سود سه سال می پردازد. در میان نمایندگی رایگان مهاجرت به تیم های مختلف تنها سه نفر از پنج سال می پردازد. تنها چهار مورد توافق برای چهار سال قرارداد.

در CBA جدید بازیکنان را ببینید درصد خود را از لیگ درآمد افزایش و سنبله است که انتظار می رود برای رسیدن به حقوق و دستمزد کلاه یک بار دور بعدی تلویزیون قرارداد کامل است اگر چه شما باید به جای تعجب که چگونه رمان coronavirus و در نتیجه عدم اطمینان اقتصادی را بر این بحث. در کوتاه مدت معاملات به بازیکنان فرصتی برای ضربه رایگان آژانس به زودی دوباره زمانی که قرارداد رقم به بیشتر سودآور.

Coronavirus مربوط به محدودیت های مسافرتی تاثیر داشتند.

قوانین محدود کردن بازیکنان از پرواز به تیم برای بازدیدکننده داشته است — قرار داده و در محل های لیگ در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس — تحت تاثیر کسانی که با صدمات. این درست است برای نیوتن که یک تجارت نامزد اما هنوز هم نیاز به زمان برای التیام از پا آسیب است. پلنگ ممکن است در نهایت داشتن او را آزاد کند.

لبه حمله کننده Jadeveon Clowney عنوان یکی از رایگان عوامل در بازار فکر کرد که او می تواند بیش از $22 میلیون نفر در هر سال. اما آسیب دیدگی او تاریخچه — او اخیرا دوره نقاهت بعد از هسته جراحی — می تواند به معنای خود معامله است و نزدیک به 15 میلیون دلار در.

ناتوانی در سفر برای physicals نیز می تواند تاثیر منفی پیش نویس چشم انداز مهمترین سابق آلاباما کارفرمایی توا Tagovailoa که در حال آمدن است خاموش جدی هیپ آسیب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>