“یک نام تجاری جدید تعریف مانند این است که 12 تا 18 ماه روند اگر شما می خواهید به انجام آن حق” تری Bateman, حق رای دادن است معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس بازاریابی افسر گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

با پیش نویس میدارد ورود و امضای قرارداد خود را چهارشنبه و پنج شنبه و جانبازان از جمله کارفرمایی Dwayne هاسکینس و لبه حمله کننده Ryan Kerrigan گزارش برای یک اردوگاه است که برنامه ریزی شده است برای باز کردن این آینده سه شنبه واشنگتن در حال اجرا خارج از زمان جدید برای دریافت نام و نشان در محل. چه آن را تحویل داده و به جای آن یک همگنی از تیم حروف لوگو-کمتر لباس در باشگاه کبود و رنگ طلا طرح با کلمه “واشنگتن” در زیر گردن و کلاه با بازیکنان نیوجرسی اعداد در دو طرف — رجعت به یک کالج نگاه و هنوز هم مورد استفاده توسط دانشگاه آلاباما.

“واقعی و سنتی و کلاسیک نگاه” Bateman گفت.

حرکت به واشنگتن تیم فوتبال می آید در نزدیکی پایان یک ماه پر سر و صدا که در آن صاحب دانیل اسنایدر به سرعت معکوس خود را به مدت طولانی مقاومت به دادن “ردسکینز این تیم نام گذشته 87 سال است. در پی اجتماعی قیام که به دنبال اواخر ماه مه قتل جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس اسنایدر بود مجبور به حرکت از نام پس از تیم های برتر حامی, فدرال اکسپرس, تهدید به لغو باقی مانده 45 میلیون دلار از آن ورزشگاه نامگذاری حقوق قرارداد اگر واشنگتن نمی, تغییر نام.

یک روز بعد در جولای 3, این تیم اعلام کرد انجام یک “بررسی دقیق” از نام. آن را اعلام جولای 13 آن خواهد بود “بازنشستگی” ردسکینز نام در پایان نقد و بررسی.

روز شنبه اعلام اساسا به پایان رسید, بررسی, اما آن را حل نمی کند در دراز مدت سوال که چه تیم نامیده خواهد شد در آینده. هر چند مربی ران ریورا گفت: در 4 جولای مصاحبه ای که او و اسنایدر بود اطراف پرتاب بالقوه نام و آمده بود تا با دو مربی واقعا دوست Bateman گفت: این تیم هرگز به حل و فصل در یک نام خاص.

“من نمی دانم اگر شما می دانید هر چیزی در مورد قانون علامت تجاری و کپی رایت مسائل و تمام حلقه شما را به پرش از طریق به جلو و چیزی شبیه به آن در قاب زمان” Bateman گفت: از 25 روز در میان شروع از بررسی و آغاز شد. “است که یک بخشی از آن است. بخش دیگر این است که ما نمی خواهم به آن عجله. ما می خواستیم به رفتن کند. ما می خواستیم به انجام این کار درست است. هر چه ما می آیند تا با رفتن به این نام برای آینده 80, 90, 100 سال امیدوارم.”

دو نفر آشنا با این تیم برنامه ریزی گفت: این باشگاه امیدوار بود به یک نام و نشان در محل با شروع فصل — چیزی ریورا گفت: در اوایل ماه جولای که او می خواست به عنوان به خوبی, اما متوجه شدم قبل کل در یک زمان کوتاه امکان پذیر نخواهد بود.

“آنها قطعا تلاش برای به دست آوردن راه حل نهایی” یکی از این افراد گفت. “وجود دارد هیچ وقت برای انجام تمام آن.”

“در آن طول می کشد در حالی که برای به وجود آوردن” دیگری گفت. “هیچ کس نباید شگفت زده شود.”

Bateman گفت که توقف در حال حاضر و در این فصل با یک نام موقت از حق رای دادن می توانید شروع یک فرایند که در آن طرفداران و حامیان مالی می تواند کمک به انتخاب یک نام جدید و نگاه کنید. چندین بار او با استفاده از کلمه “فراگیر است.”

واکنش اولیه به طور موقت نام مخلوط شد. در حالی که این تیم به سرعت ارسال شده عکس های جدید لباس در وب سایت خود را و برخی از طرفداران در رسانههای اجتماعی و خوشحال به نظر می رسید با نگاه, نیز وجود دارد یک حس که چیزی در سمت چپ شده بود ناتمام است.

“بیداری فقط به بالا و از من pregame چرت زدن برای دیدن در مورد واشنگتن تیم فوتبال??? این است که واقعی است؟?” توییتی ستاره NBA LeBron James. “به هیچ وجه! آه و آنها را به حال کامل شدید طولانی جلسه هیئت مدیره در مورد که یکی huh.”

وجود ندارد و از پنجشنبه اعلام شد اسنایدر که نه صحبت علنی در مورد تغییر فراتر از نقل قول نسبت داده شده به او در تیم اخبار منتشر شده. برخی در داخل تیم از جمله ریورا باید گفت اسنایدر شده است به دنبال تغییر به عنوان یک شروع جدید در آینده, ماه پس از اخراج او منفور تیم رئیس جمهور بروس آلن و استخدام ریورا برای بازسازی یک تیم که رفت 3-13 فصل گذشته. این دو نفر با آگاهی از این وضعیت گفت: اسنایدر وارد نیست در تصمیم گیری برای تغییر نام به میل خود.

وقتی پرسیده شد که در مورد اسنایدر در پنجشنبه Bateman گفت: “Dan کل تیم مدیریت همه درگیر شده است. این یک تصمیم به اتفاق آرا. این یک روش هوشمند به این روش. همه رو همین هدف است که برای انجام این کار درست است.”

Bateman گفت: این تیم شروع خواهد شد از بین بردن نشانه ها با کلمه “ردسکینز” و شروع شستشو از نام و آرم از سازمان است. او گفت: این سازمان امیدوار است برای پایان این حملات یازدهم سپتامبر ، 13 فصل بازکن در برابر فیلادلفیا.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات