NFL انتظار مربیان خواهد بود قادر به بازگشت به تیم تاسیسات در هفته آینده

“ما همچنین در ادامه کار با NFLPA در توسعه پروتکل است که اجازه خواهد داد که حداقل برخی از بازیکنان برای بازگشت به امکانات خود را به صورت محدود قبل از نتیجه گیری از offseason برنامه” Goodell نوشت: در یادداشت خود برای این تیم یک کپی از آن به دست آمده توسط واشنگتن پست.

تیم شده اند انجام خود offseason برنامه برای بازیکنان از راه دور با مربیان و اکثر بازیکنان مجاز نیست در تیم تاسیسات در این نقطه است. Goodell گفت: در روز پنج شنبه در این کنفرانس تلفنی با خبرنگاران که مجازی offseason برنامه تمدید خواهد شد برای حداقل دو هفته به اواسط ماه ژوئن. Offseason برنامه های برنامه ریزی شده به این نتیجه ژوئن 26, که در آن نقطه بازیکنان تا زمانی که اردوگاه های آموزشی در حال برنامه ریزی برای شروع در اواخر ماه جولای.

“ما همچنین در ادامه به [مشورت] این NFLPA و ما کارشناسان پزشکی به اطمینان حاصل شود که ما در حال انجام همه چیز را برای اطمینان از بازگشت ایمن برای بازیکنان ما نه تنها امکانات بلکه به اردوگاه های آموزشی برای پیش فصل بازی و البته شروع فصل به طور منظم” Goodell گفت: در طول کنفرانس تلفنی. “که بالاترین اولویت ما است.”

NFL تیم آغاز کرده اند بازگشایی امکانات خود را تحت پروتکل های مشخص شده توسط این لیگ از جمله دما چک برای کارمندان و بازدید کنندگان و اجتماعی فاصله اقدامات در دفاتر. محرومیت از مربیان به این نقطه شده است به رقابتی حفظ حقوق صاحبان سهام با توجه به این که برخی از تیم ها شده اند قادر به باز کردن امکانات خود را تحت ایالتی یا محلی دستورالعمل.

“ما امیدواریم که ما می تواند رقابتی سهام قادر به آوردن مربیان برگشت هفته آینده و شروع فاز 2 ما باز” Goodell گفت.

او حتی بیشتر قطعی در یادداشت خود به تیم های نوشتن: “ما انتظار داریم که هفته آینده به باشگاه ها اجازه داده خواهد شد که شامل اعضای خود را مربیگری کارکنان در میان کارکنان مجاز به ادامه کار در باشگاه تاسیسات. ما به طور جدی با فرمانداران و دیگر دولت و مقامات محلی در این کشورها که هنوز اعلام قطعی طرح و تایید خواهد شد تاریخ دقیق که در آن مربیان می تواند به بازگشت تسهیلات به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

تنها بازیکنان دریافت درمان های پزشکی و یا بازسازی صدمات شده اند مجاز در تیم’ امکانات به این نقطه است. Troy وینسنت NFL را معاون اجرایی رئیس جمهور از فوتبال عملیات گفت: لیگ تصمیم در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا تیم به انجام در زمینه شیوه های قبل از اردوگاه های آموزشی باز خواهد شد ساخته شده دقت کنید.

“ما باید به این حق” وینسنت گفت. “ما در حال بیرون آمدن از فاز 1 به فاز 2. و ما باید برای اطمینان از عموم مردم و بازیکنان است که ما پروتکل ها و روش های ما — ما نمی توانیم از دست ندهید. ما فقط نمی تواند شکست. بنابراین به جای فقط گفت: “بله, ما در حال رفتن به انجام این کار” ما هنوز هم. منظورم این است که ما باید به سمت راست.”

NFL همچنان ادامه دارد و به انجام آن خارج از حوزه کسب و کار در میان رمان coronavirus همه گیر و گفته است که امیدوار است برای انجام کامل و در زمان فصل ابتدا در ماه سپتامبر در حالی که برنامه ریزی برای احتمالات.

“به عنوان یک لیگ و در همکاری با بازیکنان ارتباط ما ادامه خواهد داد برای آماده سازی و تنظیم در صورت لزوم” Goodell گفت: در طول پنج شنبه کنفرانس تماس بگیرید. “من فکر می کنم این offseason نگاه خیلی متفاوت تر از آن در گذشته اما ما مفتخر است که فعالیت های کلیدی مانند ما رایگان آژانس های لیگ در سال offseason برنامه ها و البته پیش نویس نشان داده اند که ما می تواند در راه های جدید و نوآورانه بنابراین ما در حال آماده شده برای سال 2020 فصل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>