“این مهم است که عادی,” Goodell گفت: در طول یک مصاحبه از راه دور در اواخر هفته گذشته در “tamöz نمایش” در شبکه NBC Sports. “این مهم است که در ادامه برنامه به عنوان بهترین عنوان شما می توانید. … ما در حال انجام این کار در راه است که من فکر می کنم نشان می دهد که شما می توانید همچنان به انجام آنچه که ما نیاز به انجام این کار در این کشور و انجام آن با خیال راحت در خانه.”

زنده رویداد های مرتبط با این پیش نویس در لاس وگاس لغو شد. ESPN و لیگ متعلق به NFL شبکه teaming در یک ترکیب برنامه تلویزیونی مستقر در ESPN studios در بریستول, Conn. ABC پخش جداگانه پخش. Goodell شرکت از خانه اش در شهرستان Westchester, n. y. و NFL دارای صف 58 بازیکنان برای شرکت در این پیش نویس پخش از راه دور.

چگونه به سازمان دیده بان

زمان: 8 بعد از ظهر شرقی روز پنج شنبه

تلویزیون: ESPN NFL شبکه ABC

آنچه که در

The Cincinnati Bengals به طور گسترده ای انتظار می رود به جو نقب زدن به Heisman جایزه برنده کارفرمایی از LSU با پنج انتخاب اول است. بیشتر به نظر می رسد به انتظار Washington Redskins برای انتخاب ایالت اوهایو تصویب حمله کننده تعقیب جوان با شماره 2 انتخاب کنید. همه چیز جالب از آنجا با تیم کار بر روی پتانسیل معاملات.

دلفین میامی با شماره 5 انتخاب نیاز به یک کارفرمایی و ممکن است برای تصمیم گیری که آیا برای قبول خطر از انتخاب توا Tagovailoa های آلاباما standout کار راه خود را به عقب از جراحی مفصل ران و یا شاید انتخاب اورگان جاستین هربرت. لس آنجلس شارژر (شماره 6) و میهن پرستان جدید انگلستان (شماره 23) همچنین می تواند را انتخاب کنید و شروع جدید quarterbacks.

آنچه را بخوانید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات