NFL مربیان شناخته شده برای خواب در دفاتر خود به استقبال کار از خانه زندگی

“اگر من در کار من هرگز قادر به بخشی از آن” ما گفت: در یک مکالمه تلفنی است. “من هرگز حتی دیدن که. این تنها چیزی است که حتی نمی شود ممکن است.”

NFL مربیان و مقابل دفتر مدیران معروف کار خسته کننده ساعت صرف وقت بسیار در داخل امکانات است که برخی از تیم ها در حفظ تخت و اتاق خواب در دفاتر خود را. جدید انگلستان میهن پرستان استخدام شناور مخازن یک دستگاه است که وانمود برای ایجاد مزایای چهار ساعت چرت زدن در 40 دقیقه است. نیاز به کار از راه دور این بهار در رمان coronavirus همه گیر نگه داشته است مربیان خانه آنها به عنوان آماده برای پیش نویس و فصل آینده.

برای برخی از, آن منجر به بینش جدید. ESPN NFL draft پخش ویژه مربیان و مدیران عامل ساخت انتخاب در حالی که احاطه شده توسط خانواده یک اثر غیر منتظره آنها یکنواخت raved در مورد. Detroit Lions کلی باب کوین به نام تجربه “درس” در ایجاد توازن میان کار و زندگی در offseason و قول داد برای پیدا کردن راه هایی برای کارکنان خود را به کار از راه دور در آینده است.

“ما در حال رفتن به آن نگاه کنید و ببینید که چه ما می توانیم برای کارکنان ما به زندگی خود را کمی بهتر” کوین گفت.

بسیاری از NFL تصمیم سازان گفت: کار از راه دور ساخته و آنها را متوجه فن آوری آنها نمی خواهد در غیر این صورت استفاده از آنها اجازه می دهد تا به تواند فقط به عنوان موثر و کارآمد تر. Arizona Cardinals مدیر کل استیو Keim گفت: او را فراموش آینده پیش نویس چشم انداز مصاحبه با استفاده از زوم. در زمان صرف شده برای سفر به, دیدار با یکی از, بازیکن, او گفت: او می تواند ملاقات با یک و نیم دوجین دیگران به صورت آنلاین و یا تماشای فیلم بیشتر.

“من فکر می کنم آنچه در آن انجام شده است آن را به کمک یک تعداد از ما در برخی از راه های درک کنند که چیزهایی وجود دارد که واگذار می شود که ما را به صورت روزانه است که ما بیشتر موجودی-از-عادت” Keim گفت. “واقعا که هم خانواده و بودن در کنار بچه های خود را فقط به عنوان مهم است, بنابراین شما لازم نیست نگاه یک روز و بگو: اى مرد من آرزو می کنم من می توانم داشته اند که زمان به عقب یا من دیدم بچه ها بیشتر.” برای انجام یک کار خوب به اندازه کافی و به سالم نگه داشتن قاب ذهن شما باید به ترکیب آن چیزهایی که به زندگی خود را.”

ما یکی از این مربیان که دارای تجربه کار و زندگی خواهد داشت. “من آن را کمی متفاوت از کلیشه ها” Harbaugh گفت.

پسر کالج مربی ما گفت که او مرتکب خود را 100 درصد از زمان به خانواده, ایمان و کار. با وجود ساعت های طولانی او انداز کار و خانواده کمتر به عنوان یک پای به توان از به عنوان یک زنجیره “همه با هم در نوع ترکیبی,” او گفت:.

ما به ارمغان آورد آلیسون به دفتر و به حاشیه در بازی روز و تشویق دستیار او مربیان را به انجام همان. او نتواند برخی از خانواده توابع در طول سال اما او خود می گوید بازیکنان و مربیان که در صورتی که نیاز به حضور یک خانواده با توجه به آنها باید. او لذت می برد کار از خانه اما تنظیم مجدد فلسفه او.

“من احتمالا نمی خواهید به داستان شما می خواهید” ما گفت. “‘در حال حاضر من می دانم من نمی باید به کار به عنوان سخت است. یا ” من زمان زیادی را صرف با خانواده من, من می دانم من می خواهم آنها بسیار است.” من در حال حاضر می دانستم که. اما من قول می دهم اگر شما می خواهید برای برنده شدن در لیگ ملی فوتبال یا شما می خواهید برای برنده شدن در هر کار شما بهتر بود در این کار.

“من فکر می کنم وجود دارد برخی از جعلی کار می رود که در برخی از حفاظت از میز و مردم در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن افراد دیگر اقدام مانند آنها در حال کار سخت زمانی که آنها نیست. من به بچه ها ما اینجا همه زمان ها: ‘ما در حال مشت زدن به ساعت اینجا.’ شما در حال رفتن به ارزیابی چگونه به خوبی شما بچه ها بازی. که در آن است. چگونه به خوبی شما انجام این کار نیست چه مدت شما در حال انجام این کار است. اما گاهی اوقات برای انجام آن به خوبی برخی از زمان را ندارد. زیادی وجود دارد که به آن می رود.”

هنوز هم ما پیدا کرده است مزایای به اندازه کافی برای کار از خانه است که او ممکن است انجام این کار بیشتر در آینده offseasons. در طول بهار گفت: مربیگری کار boils پایین به پروژه های تحقیقاتی. او به تماشای بازی نوار و تساوی بازی می کند برای اضافه کردن به راهکار است.

زمانی که ما با این نسخهها کار در کلاغ’ تسهیلات خود را در روز مصرف می شود آنچه که او خواستار “عاشق” قرار ملاقات — یک کارمند ظاهر به دفتر خود و یا راه رفتن در سالن و درخواست “عاشق دقیقه؟” او خوشحال به انجام این گفتگوها که او معتقد است که مهم هستند به روحیه و انسجام, اما آنها همچنین منحرف کردن او است.

“همه ناگهانی شما دور کشیده و سپس شما را به راه اندازی مجدد و دوباره در چیزی” ما گفت. “هنگامی که شما در خانه هستید شما واقعا لازم نیست که کسانی که حواس او را پرت شما واقعا می تواند در حفاری و فقط برو. شما باید خانواده خود را و شما می توانید آن را در شرایط خود. … ‘من قصد دارم برای انجام این کار تا 3 و پس از آن ما در حال رفتن به رفتن به یک بازی و یا کار در چوگان سرپهن در حیاط جلویی است.’ شما لازم نیست که افراد با ظاهر و کشیدن شما را از آنچه شما انجام می دهند که در نوع خود جالب بوده است.”

کلاغ مانند بسیاری از NFL تیم را تبدیل به کارشناسان در زوم. به عنوان offseason برنامه اجازه داده است به صورت مجازی پخش جلسات کلاغ برقرار کرده اند روش های جدید برای نگه داشتن بازیکنان درگیر با استفاده از آزمونها و بازی به عنوان رقابت است.

یک روز ما شاهد آلیسون مطالعه بر روی کامپیوتر خود و پرسید: “آن چیست؟” این یک بازی به نام Kahoot!, او توضیح داد. معلمان او می تواند ایجاد یک آزمون برای کل کلاس و دانش آموزان می تواند رقابت برای دیدن که برداشت پاسخ اول یا سمت راست. کلاغ در حال حاضر بازی Kahoot! در تیم های مجازی جلسات.

“آن را به” ما گفت. “بچه ها همه می دانستم که آنچه در آن بود.”

ما تلاش کرده است به تکرار کارکنان پیوند اتفاق می افتد که در فرد است. دو بار در هر هفته بیش از زوم سامسونگ قدرت مربیان منجر Harbaugh و دستیار مربیان از طریق مجازات تمرینات. آلیسون و ما را اینگرید اند گاهی اوقات او پیوست.

“این بهترین شما می توانید انجام دهید” ما گفت. “آن را کاملا به عنوان شخصی. من فکر می کنم آن را به زمانی که ما با هم و ما در حال تمرین است و ما در حال بازگشت به حالت عادی من فکر می کنم همه ما در حال رفتن به درک آن بیشتر قدر یکدیگر را بیشتر و چه کار می کنیم و تمام. من نوع هیجان زده در مورد آن است. من فکر می کنم آن را به ما هم نزدیک است.”

وجود دارد هیچ جایگزینی برای اتصال و در Harbaugh خط از هیچ چیز تکرار می تواند بازیکنان فوتبال در زمین تمرین فوتبال. در عین حال NFL مربیان مانند بسیاری از آمریکایی ها به اندازه کافی خوش شانس هنوز کار پیدا کرده اند یک پوشش نقره ای وحشتناک بار. کار از خانه دارای اشکالاتی است اما آن را نیز حمل ارزشمند از جمله پیاده روی در خارج خود را با پدر و تمرین چوگان سرپهن در وسط روز.

“این واقعا سرد” ما گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات