NFL تیم صاحبان بحث برنامه ریزی برای فصل هنگامی که آنها را ملاقات کرد از طریق ویدئو کنفرانس پنج شنبه بعد از ظهر.

“ما … تا به حال یک بحث طولانی در آماده سازی ما برای سال 2020 فصل و ما در حال انجام کار که در حال آماده شدن برای باز کردن اردوگاه های آموزشی در زمان به آماده شدن برای بازی های ما در ورزشگاه و به شرکت ما طرفداران در استادیوم و همچنین از طریق رسانه های ما شرکای” NFL کمیسر راجر Goodell گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

لغو Aug. 6 بازی در کانتون اوهایو, بین دالاس کابوی ها و پیتسبورگ استیلرز اعلام شد سالن از شهرت. کابوی-استیلرز بازی و enshrinement مراسم برای این کلاس از سالن Famers برگزار خواهد شد در تابستان آینده.

“سلامت و ایمنی ما Hall of Famers طرفداران و داوطلبان را که Enshrinement هفته خیلی خاص همچنان اولویت ما” دیوید بیکر, سالن مشاهیر رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

جف Pash, NFL, بالا, وکیل گفت: تیم گفته شده است که اردوگاه های آموزشی “انتظار می رود برای باز کردن در برنامه های عادی.” که بدان معنی است که اکثر تیم NFL باز خواهد شد اردوگاه خود را در 28 ژوئیه تحت شرایط توافق دسته جمعی. وجود داشته است گمانه زنی در مورد زودتر باز به اردوگاه های آموزشی که اجازه بازیکن را به توان کاسته به سرعت فعالیت های پس از offseason که شامل بدون در زمینه شیوه های. اما قبل از آن تاریخ گزارش امر نیاز به تصویب بازیکنان NFL انجمن.

Pash وجود دارد گفت: “بحث فعال” بین لیگ و NFLPA در مورد طول پیش فصل. آن می تواند کاهش می یابد و از چهار بازی در هر تیم (یا پنج در مورد استیلرز و کابوی ها) برای هر دو تیم که همچنین اجازه می دهد به صورت تدریجی ramping تا از فعالیت های برای بازیکنان است. Pash گفت شده اند وجود دارد هیچ تصمیم گیری در مورد افزایش اندازه تیم های’ فهرست اسامی و یا عمل جوخه های.

صاحبان تصویب یک طرح پنج شنبه های که در آن ردیف از صندلی های نزدیک به زمین در هر استادیوم بسته خواهد شد به طرفداران با فضای مورد استفاده برای نمایش آرم حامیان و پیام رسانی برای لیگ و تیم طرح. که اندازه گیری اثر طول می کشد اگر استادیوم را نمی توان با طرفداران و خواهد اضافی ایجاد فاصله بین هر یک طرفداران در می ایستد و بازیکنان و مربیان و دیگر کارکنان در این زمینه است. آن را نیز می تواند تولید درآمد برای تیم است. این NFLPA گفت: ماموران در هفته گذشته که لیگ را موفق به جمع آوری حدود 3 میلیارد دلار در سال درآمد دارد هواداران در هر بازی در این فصل.

پیتر o’reilly, NFL, است, معاون اجرایی رئیس جمهور از باشگاه کسب و کار و رویدادهای روز پنجشنبه گفت که تیم را دنبال خواهد کرد دولت و محدودیت های محلی و همچنین به عنوان CDC دستورالعمل تعیین که چگونه بسیاری از طرفداران مجاز خواهد شد به هر یک ورزشگاه. تیم به احتمال زیاد خواهد شد و اولویت دادن به دارندگان بلیط فصل او گفت: اگر محدودیت در تعداد طرفداران مجاز به ورزشگاه. NFL ترجیح می دهند که یک تیم در خانه خود ورزشگاه حتی بدون طرفداران او گفت: به جای ورزش برنامه های احتمالی برای نقل مکان از یک بازی یا تیم.

“تمرکز ما و باشگاه’ تمرکز بازی در خانه خود ورزشگاه و بازی در آن وجود دارد” o’reilly گفت. “وجود دارد به احتمال زیاد می تواند برخی از تغییرات در سراسر درصد از طرفداران که می تواند اجازه داده می شود در این استادیوم. اما تمرکز خواهد بود در بازی در استادیوم حتی اگر در ابتدا که بدون طرفداران در برخی استادیوم ها. … اگر وجود دارد یک سناریو که در آن یک بازی شدند و قادر به بازی در ورزشگاه خانگی در همه, پس از آن ما می خواهم آن [جابجایی] احتمالات در محل. اما تمرکز این است که واقعا در حال پخش در صفحه اصلی استادیوم این سال است.”

NFL را فصل به طور منظم برنامه ریزی شده است برای شروع سپتامبر. 10. مقامات لیگ بارها و بارها گفته اند که آنها امید به بازی کامل و در زمان فصل است. لیگ ارسال کرده است پروتکل به تیم برای بازیکنان احتمالی بازگشت به تیم امکانات. اطلاعات بیشتر در مورد تست و درمان از بازیکنان باقی می ماند و مورد بحث بین لیگ و NFLPA. این اتحادیه گفت: ماموران در هفته گذشته که از آن انتظار بازیکنان به آزمایش می شود حدود سه بار در هفته.

آلن آستانه NFL افسر ارشد پزشکی گفت: لیگ باقی مانده است “بسیار فعال بحث” با مشاوران مهندسی برای لیگ و NFLPA مورد ممکن است تجهیزات تغییرات به خصوص به کلاه است که می تواند کمک به محافظت از بازیکنان در برابر انتقال ویروس است.

“ما باید بسیار سخت پروتکل های اطراف فعالیت در باشگاه ما امکانات و مواجهه است که اتفاق می افتد وجود دارد و … بسیار تهاجمی تست و نظارت برنامه ای است که امیدوارم به ما کمک کند انجام رساندن هدف شناسایی هر کسی که آلوده در اولین مرحله ممکن است و قادر بودن به آنها را منزوی از بقیه تیم محیط زیست” آستانه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات