NFL به نظر می رسد آماده به قراضه قانون ساخته شده است که با تصویب دخالت reviewable با پخش

“به نظر می رسد که راه” یک فرد آشنا با این مذاکرات گفت.

کمیته رقابت همچنان به عمدی و هیچ تصمیم گیری نهایی خواهد شد تا صاحبان یک تجدید رای دادن. سال گذشته آنها تصویب جدید پخش سیستم برای یک فصل تنها.

تجدید رای برای جای گرفته اند در NFL نشست سالانه ابتدا در اواخر ماه مارس در پالم بیچ فلوریدا. اما این جلسه لغو شد در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر. صاحبان آینده در حال برنامه ریزی برای دیدار ممکن است 18-20 در مرینا دلم رعی کالیفرنیا و مربیان و GMs خواهد بود انتظار می رود برای حضور در آن جلسه اگر آن را می گیرد. اما این نشست می تواند به تعویق افتاد, لغو شد و یا نقل مکان ساخت آن معلوم نیست زمانی که و که در آن NFL صاحبان امر از نظر قانون-تغییر طرح.

فصل گذشته بازیکنان و مربیان و طرفداران ناراضی بودند با استفاده از قاعده ساخته شده است که دخالت های مربوط به تماس و بدون تماس موضوع به پخش. وجود دارد شکایت که سیستم غیر قابل پیش بینی بود و حکومت بود و نه اعمال همواره پیشرو بازیکنان و مربیان می گویند آنها دیگر می دانستم که چه چیزی تشکیل تصویب تداخل و چه نه.

تیم شد و به شدت در برابر از سرگیری سیستم در پاسخ به postseason بررسی انجام شده توسط شورای رقابت. در این بررسی یک کپی از آن به دست آمده توسط واشنگتن پست در فوریه 21 از 29 تیم که در پاسخ گفت: آنها نمی خواهد در حمایت از ساخت زمان حکومت دائمی; 17 از 22 تیم که در پاسخ به یک سوال جداگانه گفت که آنها نه می تواند به نفع گسترش قانون برای یک سال.

با توجه به بررسی های, 13 تیم گفت: آنها احساس نمی کنند این قانون اعمال شد به طور مداوم از هفته به هفته و از آغاز تا پایان این فصل است. دو تیم گفت: آنها ترجیح داده به دیدن NFL رفتن به آسمان “قاضی” سیستم و دو گفتند که به جای دیدن شخصی خطا reviewed by پخش به جای عبور از دخالت.

مربیان در ابتدا تحت فشار قرار دادند آخرین offseason برای آسمان قاضی — یک ویدیو رسمی که می تواند اضافه شده به هر officiating خدمه و مستقر در مطبوعات جعبه قدرت برای سرنگونی بدیهی است که اشتباه در زمینه تماس. اما این مفهوم به دست آورد کمی به هیچ کشش در میان لیگ کمیته مسابقات و صاحبان و تمرکز منتقل شد به تصویب این قانون ساخته شده است که با تصویب دخالت reviewable.

مربیان کمیته فرعی شورای رقابت مورد بحث و بررسی آسمان قاضی مفهوم در این سال سراغ ترکیب. ریونز و لس آنجلس شارژر ساخته شده اند دو پیشنهاد یکی برای اضافه کردن یک “غرفه داوری” به هر یک از خدمه و احتمالا شبیه به یک آسمان قاضی — و دیگری برای اضافه کردن یک ارشد تکنولوژی مشاور و داور به هر یک از خدمه.

وجود برخی حمایت ها در شورای رقابت برای آن مفاهیم با توجه به متعدد افراد نزدیک به مذاکرات. اما یکی از این افراد می گوید: “خیلی زود به بگویید” چقدر حمایت وجود دارد و اضافه کرد که “بیشتر بحث” مورد نیاز است. آسمان قاضی می تواند تصویب به عنوان یک پیش فصل آزمایش قبل از اینکه به عنوان یک فصل به طور منظم علاوه بر این که فرد گفت.

کمیته رقابت می تواند یک پیشنهاد رسمی به صاحبان اینکه به قراضه و یا تمدید پخش حکومت اما این الزام آور نیست. کمیته رقابت بود با احتیاط آخرین offseason ساخت تماس قضاوت مانند عبور تداخل موضوع به پخش نقد و بررسی. اما مربیان و صاحبان میان دیوانگی بیش از این فاحش غیر-تماس در پرستاران-قوچ بازی, تصویب این قانون به هر حال.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de