هفته آینده فناوری بزرگ شنوایی است که احتمالا با تاخیر اما تاکید چالش های مجازی هیل شهادت

برنامه ریزی برای این رویداد بزرگ در معرض چالش های برگزاری کنگره نظارت در coronavirus عصر.

انجمن مدیران انتظار می رود به شهادت از طریق سیسکو WebEx نرم افزار ویدئو کنفرانس که خانه کمیته ها استفاده کرده اند برای فعال کردن بیش از 80 جلسات در طول همه گیر با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط خانه اداره کمیته. مجازی جلسات به طور فزاینده ای به یک واقعیت از این بیماری همه گیر و همه از Anthony S. Fauci به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin شهادت است از طریق ویدئو در ماه های اخیر — یک بار غیر قابل تصور پروتکل در دنیای آنالوگ کنگره است.

تکنولوژی ناظران گفت: در این جلسه طرح شد بی دست و پا. و نه تنها به دلیل آنها می خواهند به زور برخی از سازندگان شناخته شده ترین جریان ویدئو خدمات در جهان به استفاده از یک رقیب محصول.

تکنولوژی کارشناسان اخم از آن خواهد شد بسیار سخت تر برای قانونگذاران به پین کردن مدیران ارشد تقریبا.

اسکات گالووی نویسنده “چهار” و استاد در دانشگاه نیویورک استرن دانشکده کسب و کارمورد انتقاد نمایندگان مجلس برای برگزاری یک جلسه که مدیران ارشد می تواند انتخاب کردن برای شهادت تقریبا. او گفت: قانونگذاران باید منتظر برگزاری این جلسه تا مدیران وجود دارد می تواند در فرد است.

“تاپیک فقط برای رفتن به یک تعداد از فقدان احساسات” او گفت:. ویدئو کنفرانس تماس را برای تلویزیون مشاهده.”

حتی قانونگذاران میزبانی شنوایی نگران بودند آنها می تواند به عنوان موثر در قالب مجازی است.

“من فکر می کنم آن را کمتر از اگر مدیران اجرائی بودند در فرد” Rep. کن باک (R-Colo.) گفت: در مصاحبه با همکار من تونی Romm. “من واقعا نگرانی از دوستان در سمت چپ با این بیماری همه گیر اما این یک فرصت بزرگ برای جمع آوری اطلاعات است.

Apple, Facebook, Google و Amazon کاهش یافته است به نظر در این طرح است. آمازون اجرایی جف بزوس صاحب واشنگتن پست.

اغلب صحبت در مورد لحظات در طول tech جلسات اتفاق می افتد خارج از شهادت.

یک معترض در لباس پوشیدن به عنوان انحصار مرد به سرقت برده نشان می دهد در طول گوگل مدیر اجرایی سوندار پیچای را کاپیتول هیل و شهادت در سال 2018 است. یک جلسه که در همان سال با Facebook افسر ارشد عامل شریل سندبرگ و توییتر اجرایی جک دورسی تفویض به circuslike جو به عنوان محافظه کار پردازان توطئه در کمین پشت سر آنها در سالن کنگره است. و چه کسی می تواند فراموش کرده ام چگونه Facebook اجرایی مارک زوکربرگ sipped آب در کاپیتول هیل شهادت?

اگر مدیران ارشد شهادت از طریق صفحه نمایش کامپیوتر از سواحل غرب تمام خواهد شد که وجود ندارد. وجود خواهد داشت هیچ opp عکس از پیچای, بزوس, زوکربرگ و تیم کوک در حال سوگند یاد کرد-در شانه به شانه.

“چیزی است که وجود دارد در مورد یک مدیر اجرایی به پرواز از کالیفرنیا به سی و کوره آنها را برای یک دوره از زمان” گفت: Dipayan Ghosh یک همکار و مدیر شرکت پلت فرم پاسخگویی پروژه در Shorenstein Center در رسانه های, سیاست و سیاست عمومی در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه. “این نه تنها زمان در طول جلسه که ایجاد برخی از تاثیر آن این فرایند است.”

مجازی شهادت می تواند به مدیران ارشد یک مزیت است.

Tech مدیران ارشد هیچ غریبه برای ویدئو کنفرانس و با فرمت می تواند بسیار راحت تر برای آنها را از نشستن زیر چراغ داغ در واشنگتن است.

“چیزی در مورد داخل جلسه اتاق که در آن مردم در حال تماشای شهود هر حرکت” گفت: Nu Wexler یک مشاور ارتباطات که قبلا برای گوگل و Facebook. “او عرق کردن است ؟ آیا چشم خود را dart در اطراف ؟ زبان بدن تمایل به دریافت overanalyzed و از آن خواهد شد سخت تر برای انجام این کار در یک کنفرانس ویدئویی است.”

Wexler گفت: این در واقع یک چیز خوب برای شرکت هایی که قانونگذاران برنامه ریزی برای استفاده از WebEx که متعلق به هر یک از این شرکت نشان داده که واشنگتن به بررسی اندازه و قدرت از شرکت های فن آوری.

“هدف از این جلسه را مفید واقع دلیل آن را نشان می دهد کنگره به انتخاب” او گفت:.

سیسکو در حال گسترش است ارائه شده برای کنگره به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد.

جهان دولت ها به طور فزاینده ای با استفاده از WebEx گره خورده است به عنوان همه گیر حاشیه فرد در گردهمایی های سیسکو می گوید. این شرکت در حال آمدن است با یک ماژول جدید بعد از این سال است که به صورت سفارشی برای قانونگذاران ژان Rosauer سیسکو سر از بخش دولتی به من می گوید.

او گفت: نمایندگان مجلس می تواند “قطعا” به عنوان موثر در بازجویی از طریق ویدئو کنفرانس با اشاره به previousHill جلسات با Fauci و Mnuchin.

“در حال حاضر کنگره بسیار آشنا با استفاده از این فن آوری این راه” او گفت:.

قانونگذاران نیاز به نرم افزار سیستم عامل به مجاز توسط رئیس آن افسر اداری که دارای گواهی WebEx مطابق با الزامات فنی برای کنگره برای استفاده از آن گفت: پیتر Whippy سخنگوی دولت پنل.

“کائو در ادامه به بررسی دیگر محصولات و سیستم عامل برای استفاده در رسمی کمیته رسیدگی به,” او گفت:.

ما بالا زبانه

توسعه دهندگان می گویند اپل پیشنهاد برای رفع عمده ضد تراست نگرانی می دهد شرکت گرفتن سخت تر بر روی مصرف کنندگان است.

زمانی که اپل اعلام کرد در سال گذشته است که آن را اجازه می دهد برنامه های خارجی خود را به استفاده از “پیدا کردن من” ویژگی برای قرار دادن غیر اپل دستگاه هایآن دیده می شد به عنوان یک شاخه زیتون به توسعه دهندگان.

اما 50 صفحه PDF به دست آمده توسط پست جزئیات توافق بین توسعه دهندگان با استفاده از این ویژگی و اپل نشان داد که قابلیت آمد با رشته های متصل Reed Albergotti گزارش.

برای مثال هنگامی که مشتریان با استفاده از”پیدا کردن من” شبکه آنها قطع استفاده از خدمات دیگر مانند اندروید به کنترل دستگاه های سخت افزاری. توسعه دهندگان هنوز هم نیاز به درخواست کاربران اپل برای اجازه به اشتراک گذاشتن اطلاعات محل سکونت با استفاده از “پیدا کردن من” خدمات ساخت روند دست و پا گیر برای کاربران است.

اپل تنگ گرفتن بر روی آی فون اکوسیستم به طور فزاینده ای تحت بررسی توسط آنتی تراست تنظیم کننده در سراسر جهان است.

توسعه دهندگان می گویند اپل هنوز هم نمی دادن آنها در یک سطح میدان بازی. در بسیاری از موارد مشتریان باید در انتخاب و با استفاده از برنامه های متعدد برای کنترل همان دستگاه های سخت افزاری مانند اتصال یک هدست بلوتوث برای هر دو اپل و موسیقی Spotify در.

در اروپا رقابت دیده بان در حال حاضر در حال بررسی این که آیا اپل می دهد خود نرم افزار یک مزیت است.

برخی از شروع یو پی اس می گویند آمازون استفاده می شود سرمایه گذار اسناد به کپی کردن محصولات خود است.

در برخی موارد آمازون تصمیم به راه اندازی یک محصول رقابت ویران شرکت در آن سرمایه گذاری کرد.

آمازون الکسا صندوق خرید سهام در هسته اصلی ارتباط تصویری دستگاه در سال 2016. بنیانگذاران’ ترس متوجه شدند که هشت ماه بعد آمازون اعلام کرد اکو نشان می دهد که ارائه ویژگی های مشابه به هسته است.

هسته فروش کاهش یافت و در خرده فروشان عمده. هسته شکایت آمازون و حل و فصل برای $5 میلیون. آمازون گفت: الکسا صندوق گفت: هسته در مورد اکو طرح قبل از خرید یک سهام در شرکت; مردم در هسته طرف معامله اختلاف است.

آمازون را تکذیب کرد با استفاده از اطلاعات محرمانه برای ساخت محصولات رقیب.

این اتهامات می تواند اضافه کردن به ضد تراست موشکافی این شرکت با آن مواجه است از کنگره کمیسیون تجارت فدرال و وزارت دادگستری. شرکت های کوچکتر نیز متهم آمازون با استفاده از اطلاعات مربوط به فروشندگان شخص ثالث برای خود ایجاد رقابت محصولات.

“آنها با استفاده از نیروهای بازار در یک واقعا Machiavellian راه” گفت: جرمی لوین یک شریک در شرکت سرمایه گذاری بسمر سرمایه گذاری شرکای. “آن را مانند آنها در هر شکل و یا به صورت ضرب المثلی گرگ در لباس گوسفند. آنها یک گرگ در لباس گرگ.”

Facebook را از دست داده و مغلوب ساختن پیشی جستن پست موجب بی سابقه کارمند مخالفت.

“دو سال پیش من تا به حال گفتگو با همکاران من که در آن من خواهد بود حمایت از تبلیغات تحریم” یکی از کارکنان گفت: BuzzFeed News. “اما ما با داشتن این گفتگوها در حال حاضر.”

اولین نقطه عطف رسید که صدها نفر از کارکنان در بیمار نامیده می شود در اعتراض به این شرکت امتناع برچسب مارس 28 مغلوب ساختن پیشی جستن پست در مورد استفاده از عبارت “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” داخلی بررسی نشان داد که تعدادی از کارکنان که توافق Facebook ساخته شده جهان به مکانی بهتر از کاهش 25 درصد است.

تنش هایش دوباره در ماه گذشته زمانی که Facebook موفق به عمل نگرانی از حداقل هشت کارکنان در مورد یک مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی مبارزات انتخاباتی ماه گذشته شامل یک مثلث نماد استفاده می شود توسط نازی ها. Facebook حذف پست تنها پس از ارسال پرسش در مورد آن.

“محتوای تصمیم گیری در Facebook بر اساس ساخته شده ما, بهترین, ترین, حتی, استفاده از سیاست های عمومی به عنوان نوشته شده است” یک Facebook نماینده است. “این همیشه در مورد آن گروه از مردم و حتی کارکنان دیدن این تصمیمات به عنوان همخوانی ندارد.”

اخبار مرتبط:

بیهوده گویی و دیوانه,

توییتر در حال کاوش یک اشتراک پرداخت می شود, مدل, مدیر اجرایی جک دورسی می گوید.

این شرکت تنها در مراحل اولیه بررسی این ایده اما کاربران سوال در مورد اقتصاد این مدل:

شاید جک خواندن یکی بیش از حد بسیاری توییتهایی شوخی در مورد سایت سرگرمی ارزش ؟

وجود دارد و حداقل یکی از ویژگی های کاربران به نظر می رسید مایل به پرداخت به صورت:

دیجیتال مسابقه به 2020

منتقدان خواستار یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تبلیغ برای استفاده از اوکراین در اعتراض به عکس.

جدید مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین Facebook, تبلیغات, نشان می دهد دو متضاد عکس — یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس دیگر از معترضان که به نظر می رسد حمله به اجرای قانون است. اما آگهی های جدید نقاشی مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان قانون و نظم نامزد کرده است یک تصویر از معترضان است که در واقع از یک 2014, اعتراض ها در اوکراین, تراویس M. Andrews گزارش.

عکس های گرفته شده توسط اوکراین عکاس Mstyslav چرنف را نشان می دهد معترضان طرفدار دموکراسی در اوکراین, درگیری مسلحانه با پلیس حفاظت از ویکتور یانوکوویچ رئیس جمهور کشور. یانوکوویچ داشت به جرم خیانت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی است و در پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در از پست. چرنف تایید صحت این عکس به خودی کسب و کار.

بیشتر دیجیتال مبارزات اخبار:

دولت تماشای

چند متحده در حال بررسی اپل به صورت بالقوه فریب مصرف کنندگان است.

بیشتر دولت خبر:

نیروی کار گزارش

یک کار ائتلاف خواسته است FTC به بررسی آمازون رشد در طول بیماری همه گیر.

گروه های کارگری می گوید: خرده فروش آنلاین روغن آن غالب بازار موقعیت برای نگه داشتن کارگران از صحبت کردن در مورد کوروناویروس-شرایط مربوط است. این گروه شکایت یادداشت که آمازون به طور مستقیم کارکنان یک سوم از تمام کارکنان انبار در کشور از یک چهارم قبل از همه گیر.

“شواهد اخیر از شرکت گسترش قدرت به تاثیر عرضه محصولات در دسته بندی های متعدد در هزینه کارگران فروشندگان و مصرف کنندگان در طول این بیماری همه گیر است که یک پیش نمایش از آینده بلند مدت گفت:” مایکل Zucker, مدیر تغییر را به نفع یکی از این طومار را filers. “زمان عمل در حال حاضر است.”

همان گروه از اتحادیه شکایت در اوایل سال جاری اصرار FTC به بررسی آمازون تاثیر را در محلی حقوق و دستمزد.

آمازون حساب برای کمتر از 4 درصد از ایالات متحده خرده فروشی و قرار است اقدامات ایمنی در محل در گیر Maxine Tagay یک آمازون نماینده گفت: خبری بلومبرگ در پاسخ به شکایت.

بیشتر نیروی کار اخبار:

روند

دفتر روزنامه

  • سنا امنیت امور نظارتی کمیته فرعی خواهد شد برگزاری یک جلسه برای بررسی نوسازی telework تمرکز بر یک نقد و بررسی از بخش خصوصی telework سیاست در طول COVID-19 همه گیر سهشنبه در 2:30 بعد از ظهر
  • کمیته بازرگانی مجلس سنا خواهد شد برگزاری یک جلسه در این پیمان عمل و بخش 230 روز سه شنبه در ساعت 10 صبح
  • در حالی برگزار خواهد شد حاضر در ژوئیه 27-31.

قبل از اینکه شما log off

Anthony Fauci آغاز فصل بیس بال:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmacialis fiyat