اما مهم تر عبارات — حداقل در رابطه با که در آن ورزش می رود از اینجا با نزدیک به سه ماه از فصل آن در حال حاضر از دست داده و به بیماری همه گیر کوروناویروس و رو به کاهش, تقویم که در آن به فشار یک در — شد ظریف و آشتی جویانه:

“… تا زمانی که وجود دارد هیچ گفت و گو …”

“… مهم است که ما پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن آن گذشته …”

“… بازی برگشت در این زمینه است.”

نتیجه: پس از چندین زشت روز از مطلق و خطوط کشیده شده در شن و ماسه — اتحادیه اعلام مذاکره شد به طور موثر در طول لیگ سیگنالینگ اهداف خود را برای تحمیل یک فصل از آن را انتخاب و در صورت عدم معامله آن در حال حاضر به نظر می رسد مانفرد و MLB lieutenants به امید راه اندازی مجدد مذاکرات بیش از یک معامله برای سال 2020 فصل است.

پس چه چیزی تغییر بین چهارشنبه گذشته هنگامی که مانفرد گفت: “100 درصد” یقین وجود دارد خواهد بود یک فصل و جمعه وقتی که او گفت: تکمیل مخالف ؟

دو چیز خاص:

اولین اتحادیه بازی نهایی آن کارت گفتن لیگ در بیانیه ای از رئیس تونی کلارک “از آن زمان به بازگشت به کار. به ما بگویید هنگامی که و که در آن.” اساسا این بازیکنان بودند شجاعانه مانفرد به مجموعه شرایط یک فصل, حتی اگر آن را تنها یک مینی نجومی از 48 تا 54 بازی به عنوان MLB اولین شناور به عنوان امکان دو هفته پیش که لیگ توانید انجام دهید به عنوان طولانی به عنوان آنها پرداخت بازیکنان خود را کامل سرشکن حقوق.

این اتحادیه اعلام, اما, آمد با یک ضمنی نکته: این عمل یک طرفه توسط MLB خواهد جرقه شکایت متهم لیگ شکست برای دیدار با تعهد خود را به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است.

دوم 30 MLB صاحبان برگزار شد یک کنفرانس تلفنی روز شنبه پیش از مانفرد را ESPN مصاحبه و در حالی که هیچ چیز ساخته شده است در مورد آنچه رخ داده است در تماس است که وجود دارد مقدار زیادی استنباط می شود.

یکی واضح خواندن و یکی که دارای نوسان بیش از بسیاری از بازیکنان طرف است که مانفرد ندارد 23 لازم آرا در میان صاحبان برای اجرای mini-فصل است. در بخشی از این می تواند منعکس کننده برخی از صاحبان’ ترس از دست دادن این اتحادیه را تهدید به شکایت که می تواند با مجازات تا $1 میلیارد. آن را نیز ممکن است منعکس کننده رشد آگاهی که برخی از بازیکنان کهنه — از جمله برخی از برجسته ستاره — ممکن است انتخاب کنید برای نشستن به جای خطر سلامت خود را برای شانس خود را برای کسب کمتر از یک سوم از اصلی 2020 حقوق.

این می تواند کمک به توضیح دهد که چرا MLB ناگهان می خواهد دوباره متوقف مذاکرات امیدوار است در اتحادیه را رها شکایت تهدید و دوباره به جدول.

اما نیز وجود دارد برخی در این صنعت که فکر می کنم وجود دارد حداقل یک تعداد انگشت شماری از صاحبان که می خواستم هرگز به بازی در تمام در سال 2020 حداقل نه اگر بازیکنان همچنان به اصرار دارند — به عنوان آنها را از آغاز این مذاکرات خواهد شد و تا پایان خود را — دریافت کامل سرشکن حقوق. حتی در 48 بازی در آن شرایط بازیکن, حقوق و هزینه صاحبان بیش از 1 میلیارد دلار در مجموع با لیگ ریزی زیان $640,000 در هر بازی بدون فن.

به عنوان ما در حال حاضر دیده می شود اگر MLB می آید و به اتحاد با هر چیز کمتر از کامل سرشکن حقوق آن را به هیچ جا با بازیکنان و تنها در خدمت به ملتهب این وضعیت بیش از همه دوباره.

بعدی حرکت می کند و سپس متعلق به صاحبان.

مانفرد که برگزار کمیساریای کار پس از 2015 پدید آمده است به عنوان بزرگترین تبه کار در این زشت حماسه — عمدتا به دلیل به او خدمت کرده است به عنوان آن را به صورت عمومی است. اما با وجود پایدار اسطوره خیرخواه رهبری که قوانین “در بهترین منافع از بازی” کمیساریای با این نسخهها کار برای صاحبان. آنها او را استخدام کرد. آنها می تواند آتش او را.

“تنها چیزی که من می توانم به شما بگویم” مانفرد گفت: به ESPN روز دوشنبه در یکی از کمتر-بررسی نظرات “است که صاحبان متعهد به تلاش برای پیدا کردن یک راه را از طریق این و بازی برگشت در این زمینه است.”

اما در صورتی که در این مورد “راه را از طریق این” روشن است.

این likeliest مسیر به یک معامله — فقط یک در واقع با احتمال کار یکی است که به بازیکنان خود سرشکن حقوق و دستمزد برای یک فصل دیگر (مثلا 65-70 بازی) و در بورس به صاحبان دو سال از گسترش برگشتی (و مرتبط با افزایش درآمد) به علاوه برخی از ترکیبی از پخش پیشرفت (بازیکنان با پوشیدن میکروفن در زمینه صفحه اصلی اجرای دربی نمایشگاه و مانند آن) و حقوق و دستمزد deferrals برای کمک به کاهش تیم های کوتاه مدت جریان نقدی مسائل.

اما صاحبان در حال حاضر رد مشابه ارائه می دهد از اتحادیه و معلوم نیست اگر وجود دارد 23 از آنها مایل به رفتن همراه با این یکی — حتی اگر MLB متقاعد اتحادیه به چشم پوشیدن از حق خود برای تنظیم یک شکایت.

چون طرف هنوز هم نیاز به نهایی بهداشت و ایمنی پروتکل — حتی به عنوان گسترش coronavirus در سراسر کمربند آفتاب خانه را به بیش از یک سوم از تیم های لیگ باعث می شود این مسیر را از طریق همه گیر و حتی بیشتر پر — آن را به آنها را آسان بهانه ای برای از سرگیری مذاکرات. تکمیل سلامت پروتکل کشف کردن که چگونه برای مقابله با بازیکنانی که انتخاب کردن و حرکت به این موضوع موجب ناراحتی از حقوق.

در ESPN مصاحبه روز شنبه, مانفرد گفت: چیز دیگری به راحتی از دست رفته در میان بزرگتر اظهارات او نشان داد که طرف را ملاقات کرده بود عملا به مذاکره در فرد پس از 7 ژوئن.

چه به دنبال داشته شده است نزدیک به یک هفته و نیم از سولفات قهر نامه و با اشاره, اظهارات, خالص, اثر, از, است که به شیرجه رفتن بیس بال روابط کار به پایین ترین نقطه خود را از 1994-95 بازیکنان اعتصاب.

چند روز آینده تعیین خواهد کرد که آیا 2020 جایگزین 1995 به عنوان ورزش های اخیر کار توقف. آنها خواهد شد یک راه طولانی برای ساخت مانفرد میراث به عنوان کمیسر. و آنها تصمیم خواهد گرفت یک بار و برای همه است که آیا وجود خواهد داشت بازی بیس بال, بازی های برگزار شده در این تابستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات