“شما دیدن شماره های او قرار می دهد تا. او یک بازیکن بزرگ” رابینسون گفت: از Beal. “من صادقانه فکر می کنم او توبیخ راه; منظورم این است که او بازی می کند. او به ارمغان می آورد آن را در هر شب.”

رابینسون ارجاع Beal بودن انتخاب شده توسط Eastern کنفرانس مربیان به عنوان یک ستاره رزرو. پس از اینکه بخشی از یک سه تیم تجارت, رابینسون اتحاد پیوست Beal در فهرستی که از توبیخ بازیکنان در تمام سنین است.

رابینسون 13th انتخاب در سال 2018 پیش نویس از کالج بوستون هرگز نمی تواند کاملا از طریق شکستن با جانباز و لود کلیپرز به طور متوسط 3.1 امتیاز و 10.6 دقیقه 75 بازی. شروع یکشنبه هنگامی که او باعث می شود او جادوگران اولین برابر ممفیس گریزلیز رابینسون را شروع کنده کاری یک تو رفتگی در دیوار به عنوان Beal را البدل در حالی که در حال توسعه را به یک چرخش بازیکن.

“این یک برکت و رحمت گفت:” رابینسون که کار کردن با جادوگران قبل از سال 2018 پیش نویس است. “من احساس می کنم مثل من می تواند به توسعه به خودم و حتی بیشتر به عنوان یک بازیکن گرفتن آن دقیقه که تجربه.”

چند جادوگران بازیکنان باید زمینه های مشابه. Moritz, واگنر انتخاب در دور اول در همان پیش نویس کلاس معامله شد از لس آنجلس لیکرز به جادوگران آخرین offseason بنابراین تیم سابق خود می تواند فضا را برای آنتونی دیویس. Anzejs Pasecniks یکی دیگر از اول سابق طفیلی نمی توانید یک شات با این تیم که پیش نویس او (اورلاندو سحر و جادو) و یا تیم که معامله برای او (Philadelphia 76ers) قبل از کار راه خود را تا رتبه در واشنگتن است.

دیگران وجود دارد — اسحاق Bonga و توماس برایانت هر دو معامله را rookie seasons — چه کسی نیاز به یک محل مانند واشنگتن است. هر چند آنها ممکن است احساس مانند castoffs این بازیکنان همان چیزی که رابینسون در حال حاضر جستجو برای: فرصت است.

با ایمان و اعتقاد قوی به G سیستم لیگ و همچنین این تیم بازیکن توسعه کارکنان جادوگران مدیر کل تامی شپرد برخورد برای رابینسون. این تیم تا به حال به بخشی با جانباز Isaiah Thomas بود که انتظار می رود به بازگشت در 2020-21 اما تصمیم گرفت پاداش دریافت یک بازیکن با دو سال دیگر باقی مانده در قرارداد خواهد بود به ارزش آن است.

“ما در حال تلاش برای به حداکثر رساندن, بهینه سازی همه استعداد هر بازیکن در اینجا” شپرد گفت. “ما باید یک چشم نسبت به آینده در همه زمان ها در اینجا. و I. T. شد علاوه بر بزرگ و او برگ بزرگ ردپای پشت, اما مهم ترین چیز برای ما این است که سعی کنید برای دریافت بهتر برای آینده است. و هنگامی که شما نگاه در آنچه که ما قادر به انجام با جروم که یک معامله بسیار خوب برای ما است.”

جادوگران می توانید انتخاب کنید تا رابینسون را گزینه تیم قبل از شروع دوره سوم یا چهارم فصل است. با آوردن او در حال حاضر در واشنگتن حداقل 32 بازی بیشتر به ارزیابی آخرین آن پروژه است. به رابینسون خواهد شد که 32 فرصت برای نشان دادن آنچه که او قادر به انجام در NBA.

“من فکر می کنم که بزرگترین چیزی است که می خواستم در جایی” رابینسون گفت: “و رفتن به جایی که من احساس می کنم مناسب می تواند در بازی و دریافت آن تجربه است.”

جزئیات بیشتر در جادوگران:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im