جدیدترین سرمایه Brenden دیلون خواهد شد بازی در مقابل مونترال و Evgeny Kuznetsov بازده

“جان یکی از بهترین کمک به او را با سیستم” Reirden گفت. “او انجام شده است آن را به مدت شش سال می داند و این جزئیات است که انتظار می رود از د بنابراین من فکر می کنم آن است که یک پسر خوب برای او را از خانه یاد بگیرند … این چیزی است که ما می توانید به دست آورید و همچنین نگاهی به جفت دیگر نیز هست.”

دیلون نیز بیش از Siegenthaler را نقش بر مجازات کشتن و طرح این است که سعی کنید دیلون در سیستم های مختلف پنج شنبه شب و سپس پیدا کردن بهترین متناسب با رفتن به جلو. دیلون گفت: او معتقد است که او را متناسب با فیزیکی پایتخت و او خوشحال به بازی در کنار hitters بزرگ مانند تام ویلسون, Alex Ovechkin, Radko Gudas گارنت هاتاوی و نه در برابر آنها.

“آن را به خوبی نداشتن به کسانی که برجستگی” دیلون گفت. “این خوب داشتن آن بچه ها در تیم خود. من عشق را به بازی فیزیکی با نام تجاری برای من سبک بازی. من به خودم افتخار بودن سخت به بازی در برابر. اما در همان زمان من فکر می کنم من واقعا مشغول به کار در بخش های دیگر از بازی من قادر به نگه دارید تا این که آیا آن را سریع تیم یا بزرگ و قوی فیزیکی حذفی تیم است. من فکر می کنم که در نگاه به گذشته فقط در حال آماده شدن و آماده به راک اند رول. من میخوام پرتاب وزن من در اطراف برای, مطمئن, اما, دوباره, فقط آماده به راک اند رول امشب.”

پس از ورود چهار شنبه بعد از ظهر دیلون بود قادر به گرفتن شام تنها سکسکه بودن خود لباس: شورت و کفش نامناسب برای ماه فوریه در واشنگتن است.

“من تا به حال کالیفرنیا کوله پشتی با من آره این خیلی بد فقط راه رفتن در اطراف منطقه در اینجا” دیلون گفت: با خنده. “آره قطعا در سن خوزه اما در همان زمان آن را بزرگ آب و هوا در نظر من است. من کانادا پسر خیلی هم بد نیست در همه.”

در علاوه بر این به دیلون ورود مرکز Evgeny Kuznetsov خواهد بود در صف برای اولین بار پس از درد و رنج بالای بدن آسیب در دوره دوم از این تیم Feb. 10 بازی در برابر New York Islanders. او را در بازی معمول خود را نقطه به عنوان تیم دوم از خط مرکز حرکت لارس Eller بازگشت به خط سوم.

برندان Lewisburg نیز خواهد بود سالم خراش امشب برای اولین بار در این فصل به نفع تراویس بوید. Lewisburg اتحاد سه گل و هشت پاس گل در 59 بازی. بوید که Reirden گفت را بیشتر جرم به خط چهارم تا سه گل و هفت پاس گل در 23 بازی.

“می خواهم به نگاه به ایجاد یک کمی بیشتر از یک محیط رقابتی” Reirden گفت. “Lewisburg بوده خارج از صف و خط چهارم, من فکر می کنم آنها بوده است بسیار سازگار در تمام سال اما برخی از یو پی اس و فراز زندگی با آنها به تازگی. آنها نوع پاییز همراه با تیم ما; ما فقط به دنبال یک نگاه متفاوت است.”

در شبکه برادن هولتبی (21-13-4) را دریافت nod برابر مونترال. از آن خواهد شد خود را مستقیم چهارم شروع می شود. بیش از گذشته خود چهار ظاهر هولتبی را متوقف کرده است 97 104 عکس ارسال 2.08 اهداف برابر میانگین و .933 صرفه جویی در صد در آن span.

بیشتر در پایتخت:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>