نیوکاسل میزبان سقوط-تهدید وستهام در لیگ برتر این بعد از ظهر.

استیو بروس طرف را تحت تاثیر قرار, پس از راه اندازی مجدد گرفته اند و هفت امتیاز از سه لیگ وسایل از جمله 4-1 خرمن کوبی بورنموث آخرین بار ،

برای غرب هم هر چند خطر سقوط هنوز بيشترین بیش از این باشگاه با وجود درخشان پیروزی در برابر چلسی در اوایل این هفته. دیوید مویس طرف در حال حاضر سه نقطه روشن از منطقه سقوط با شش بازی باقی مانده است. دنبال تمام اقدامات زیر زندگی می کنند در نتیجه منچسترسیتی مقابل شفیلد یونایتد:

9 min: Ogbonna دهد و به دور یک ضربه آزاد در یک موقعیت خطرناک است. گیل می ایستد بیش از آن…

8 min: شلوی می یابد اتاق به ساقه از لبه D و قدرتمند خود تلاش حملات Ogbonna. وجود دارد تجدید نظر برای هندبال اما داور کریگ Pawson علاقه مند نیست.

7 دقیقه: احساس وجود دارد تا کنون که این یک بازی بین دو طرف بسیار با انگیزه های مختلف. West Ham هنوز در حال مبارزه برای نقاط در حالی که نیوکاسل امن هستند و به راحتی midtable. وجود دارد فقط کمی بیشتر از یک لبه به سمت دور.

تبلیغات

هدف!

هدف! نیوکاسل 0-1 وست هام (آنتونیو) 4 دقیقه

چه شروع برای بازدید کنندگان! آنتونیو شروع می شود حرکت هوشمندانه تخمگذار توپ به Fornals. اسپانیولی نقش یک دوست از طریق توپ به ارسال بون جعبه تقسیم و صلیب خود را با کمک برخی از سوال از دفاع از Lascelles, میدارد آنتونیو چند متری از هدف است. مردی که به ثمر رساند در برابر چلسی در دست دوباره به گیاه خود پایان بالا به شبکه و فراتر از Dubravka. West Ham منجر شود.

2 دقیقه: اولین پیشنهاد از حمله به هدف چه بوده است کلید پایین شروع می آید از وست هام. آنتونیو گره توپ به مسیر Lanzini که تلاش می کند به سرش به جعبه اما از دست می دهد در اختیار داشتن قبل از او می تواند شلیک کنید.

لگد کردن

بازیکنان به زانو و سپس نیوکاسل ما را در جریان!

تبلیغات

بازیکنان در خالی St James’ Park. وجود خواهد داشت یک لحظه از تشویق به جشن 72 سالگرد بیمه خدمات درمانی و پس از آن ما آماده خواهید بود برای شروع.

الان Saint-Maximin خطر مرد در حال حاضر برای نیوکاسل و او را در نوع عملکرد در برابر بورنموث که نشان می دهد او قادر به رفتن بر روی چیزهای بزرگ. وجود دارد مقدار زیادی هنوز برای آمدن از 23 ساله فرانسوی است.

تبلیغات

استیو بروس در قبل از مسابقه مصاحبه با چالش های بازیکن خود را به فشار برای ده بالا پایان. بر اساس اخیر شکل آن به سختی به نظر می رسد غیر واقعی است. نیوکاسل به این بازی آمده در پشت قاطعانه 4-1 پیروزی بر برنلی.

مخالفت خود را بعد از ظهر امروز در بد فرم تا زمانی که بازدید از چلسی هفته گذشته که 3-2 پیروزی اواخر مهر و موم شده در توسط آندری Yarmolenko را داده اند وستهام یک آسانسور بزرگ پیش از بازی امروز.

نیوکاسل را دو تغییر آوردن در آیزاک هیدن و میگوئل Almiron. West Ham جای تعجب نیست بدون تغییر پس از پیروزی چلسی در روز چهارشنبه.

بعدی: نیوکاسل vs West Ham. در اینجا این تیم است.

تبلیغات

یک نقطه طول می کشد برنلی بالاتر از اسپرز و به نهم برای هم بودن. Sheffield United اقامت در هشتم هنوز هم با چشم خود را بر روی یک پتانسیل لیگ اروپا محل.

تمام وقت

که در آن است! نقاط مشترک هستند و احتمالا به یک نتیجه عادلانه. هر دو طرف تا به حال ناخوشی و هر دو تا به حال شانس. برنلی احتمالا بیشتر نا امید با این نتیجه هر چند با توجه به آسیب لیست و تعداد بازی ها در حال بازی در یک قرعه کشی است که به سختی یک فاجعه است.

90+2 min: Pieters می فرستد کم سوزش گلوله به سمت پایین گوشه که هندرسون نوبت پشت سر گذاشت. این نگاه به عنوان گسترده اما دروازه بان نمی خواهم به خطر.

تبلیغات

90+1 min: چهار دقیقه از زمان اضافه شده برگزار خواهد شد.

89 min: ضربه آزاد توسط نورد به راه برگ به اعتصاب که او را با مقدار زیادی از قدرت. آن را مستقیم در پاپ است که ادعا می کند توپ در دومین تلاش.

88 min: Mousset می کند به خوبی چفت بر روی یک توپ بلند در پشت سر بلند و پیروز و پا زدن رایگان. این است که در یک موقعیت خوب برای بازدید کنندگان.

تبلیغات

85 min: یک برنلی گوشه فرستاده شده راست پایین گلو از هندرسون که به سرعت منتشر توپ و مجموعه شفیلد یونایتد در شکستن. نهایی توپ فاقد دوباره ، این واقعا تعجب آور است که هر دو هدف آمده اند از مجموعه ای از قطعات.

82 min: رئال به دنبال یک پاسخ فوری به وود می فرستد یک ضربه آزاد به سمت پشت پست. Tarkowski انتظار است اما McGoldrick خوبی برای دریافت سر خود را به آن را برای اولین بار.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه به صورت زنده وبلاگ برای بارگذاری.