نیوکاسل تصاحب: دولت نمی خواهد مداخله در عربستان پیشنهاد می گوید: وزیر فرهنگ

وزیر فرهنگ الیور Dowden گفته است که دولت “نمی خواهد دخالت” در عربستان سعودی را تصاحب نیوکاسل.

صاحب مایک اشلی در آستانه فروش نیوکاسل به یک کنسرسیوم به رهبری آماندا ستولی برای £300m که می بینیم عربستان و ثروت صندوق به ریاست شاهزاده محمد بن سلمان را 80 درصد سهام این باشگاه است.

تصاحب این است که انتظار به پایان خواهد رسید و به طور رسمی اعلام شده توسط 1 ممکن است ارائه آن مالکیت جدید پاس در لیگ برتر را صاحبان و مدیران’ آزمون طراحی شده برای اطمینان از احزاب “دیدار با استانداردهای بزرگتر از آن است که مورد نیاز بر اساس قانون به منظور حفاظت از شهرت و تصویر از بازی”.

پرسید: اگر دولت را تلاش برای جلوگیری از باشگاه خرید توسط حزب ملی اسکاتلند را minns MP با توجه به “سابقه آدم ربایی و شکنجه و دیگر موارد نقض حقوق بشر”, Dowden گفت: “این یک موضوع برای لیگ برتر به انجام مناسب و مناسب افراد تست و من قصد ندارم به تغییر رویکرد است که ما را که آن است که برای لیگ برتر به انجام آن ارزیابی شده است.”

فشرده بیشتر با Nicolson, که پرسید: اگر چیزی وجود دارد که دولت می تواند به جلوگیری از این باشگاه عبور به بن سلمان را “وحشتناک دست” Dowden افزود: “من فکر می کنم این موضوع برای آنها را به انجام. این موضوع برای آنها و من محتوای آنها باید در انجام آن تست.”

ستولی برای اولین بار اقدام به خرید نیوکاسل در سال 2017 تنها به صورت آینده نگر برای مقابله با سقوط در اوایل سال 2018 در میان گزارش او تا به حال موفق به ملاقات با اشلی £350m درخواست قیمت. اما او دوباره وارد مذاکرات در اوایل سال جاری پس از امن پشتیبان گیری از ثروت صندوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات