نیوزیلند سالگرد مسجد تیراندازی

CHRISTCHURCH, New Zealand — مردم در نیوزیلند شهر, Christchurch, افتخار 51 نمازگزاران که شد کشته در تیراندازی و کشتار یک سال پیش در کوچک اما تلخ راه های یکشنبه پس از یک برنامه ریزی ملی یادبود رویداد لغو شد به دلیل ترس آن ممکن است گسترش جدید کروناویروس.

خارج از Al Noor مسجد ده ها تن از چرم bikers از Tu Tangata باشگاه انجام شده سنتی مائوری haka. آنها استقبال مسجد امام جمال Fouda که گفت: مردم از همه اعتقادات و فرهنگ بودند توقف برای ادای احترام خود را و همه آنها ایران را به عنوان زلاند جدید.

یکی از کسانی که جان سالم به در تیراندازی در لینوود مسجد Mazharuddin سید احمد که گفت که مارک سالگرد نشده بود به طور معمول یک مسلمان سنت اما آنها آن را انجام می دهند بنابراین جامعه گسترده تر می تواند غمگین و به یاد داشته باشید. او گفت که تیراندازی کرده بود باعث غلیان احساسات از عشق و محبت.

“البته ما از دست ما عاشق دوستان و خانواده و مردم و جامعه” او گفت:. “اما ما همچنین شاهد بسیار خوبی است و بیرون آمدن از آن است. بنابراین نگاه مثبت بخشی از آن است. امروز آن است که چنین امتیازی به این کشور است.”

Temel Atacocugu که جان سالم به در برد پس از ضربه نه بار در Al Noor مسجد گفت: سالگرد حال تحریک احساسات قوی.

“ما غمگین تر از ما عصبانی هستند,” او گفت:. “این بسیار عاطفی. وقتی که من بیدار شد صبح امروز من لال. من نمی تواند توضیح دهد که چه احساسی دارم.”

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio روز شنبه گفت تصمیم به لغو مراسم یادبود رویداد برنامه ریزی شده برای Horncastle عرصه ی عملی و پیشگیرانه.

نیوزیلند تا به حال هشت تایید موارد COVID-19. همه این موارد شده اند و متصل به مردم بازگشت از خارج از کشور و تا کنون گرفته نشده است نشانه ای از یک محلی شیوع. Protocol wine studio به تصویب سختگیرانه قوانین مرز در تلاش برای جلوگیری از این بیماری از مصرف نگهداری در نیوزیلند.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im