نیویورک اخلاق زیستی کارشناسان آماده شدن برای یک موج از تصمیم گیری های دشوار

نیویورک — به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس پر پزشکی تخت saps لوازم نجات بخش تجهیزات و دنده محافظ, و, اگزوز, پزشکان, کارشناسان اخلاق خواهد بود در دست برای کمک به بیمارستان ها را به انتخاب های دشوار است. در قلب این است یک سوال: چگونه می توانم شما را انتخاب کنید بین بیماران در هنگام تخصیص منابع محدود?

“هیچ تر و اساسی تر اخلاقی تنش از تنش از توزیع منابع کمیاب” گفت: دانشگاه اموری اخلاق زیستی متخصص Paul ریشه Wolpe, رئيس جمهور از انجمن اخلاق زیستی مدیران برنامه.

در نیویورک, کانون coronavirus بحران در ایالات متحده آمریکا ویروس را گسترش انداخته است که تنش به استارک امداد. چالش های دولت بيمارستانهای چهره کسانی هستند که به احتمال زیاد خواهد شد به نظر می رسد در مناطق دیگر این کشور در هفته های آینده.

[بیمارستان در نظر جهانی فراموش-نمی-زنده سفارشات برای coronavirus بیماران]

نیویورک بیش از 52,000 تایید موارد عمده ای که در شهر نیویورک است.

“وجود دارد یک کشت کل: چگونه ما جیره منابع ما گفت:” آرتور کاپلان که هدایت اخلاق پزشکی بخش در دانشگاه نیویورک Langone Medical Center. “هنگامی که ما را در کسی و حرکت به شخص دیگری ؟” او گفت:. “چگونه ما تعادل در تلاش برای کمک به افراد مبتلا به نارسایی تنفسی از ویروس در مقابل حملات قلبی?”

فن های این دستگاه است که به کمک پمپ اکسیژن به بدن بیماران بدحال هستند در تامین کوتاه مدت. “این هواکش را تفاوت بین مرگ و زندگی به معنای واقعی کلمه برای این افراد” رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

نیویورک حدود 10 ، 000 از ماشین آلات. مقامات برآورد دولت به خصوص در شهر نیویورک نیاز 30,000 بیشتر. “ما عرضه هواکش در بیمارستان های دولتی است که واقعا حال تاکید کرد,” شهردار نیویورک, بیل د Blasio (D) گفت: رادیو 1010 برنده در روز دوشنبه.

در این هفته برخی از بیمارستان ها در این شهرستان آغاز شد های تک هواکش میان دو نفر از طریق یک مسیر لوله. که یازدهم-ساعت روش نیز استفاده می شود پس از سال 2017, لاس وگاس, تیراندازی, خطرات افشای بیماران مبتلا به هر یک از دیگران’ میکروب گفت: Calvin D. خورشید, یک پزشک, که با این نسخهها کار در شهر نیویورک اورژانس ،

“بیمارستان ها می رویم به دریافت بیش از حد. بیشتر بیماران در حال رفتن به نیاز به هواکش گفت:” چشم پزشک ساموئل پکر بود که Northwell سلامت اخلاق مدیر در طول شیوع آنفولانزای H1N1 در سال 2009.

[Gouged قیمت واسطه ها و عرضه های پزشکی هرج و مرج: چرا فرمانداران بسیار ناراحت با مغلوب ساختن پیشی جستن]

پکر شد یک عضو از یک اخلاق نیروی کار که در سال 2015 در نیویورک 300-صفحه راهنمای برای تخصیص هواکش در طول یک آنفولانزای همه گیر.

با وجود آن که پایه و اساس یک سیاست در سراسر نیویورک و بیمارستان و این یک سند است “نه واقعا یک چیز مفید به دست به یک بخش مراقبت های پرستار گفت:” Tia پاول مدیر فیور انیشتین مرکز اخلاق زیستی. فیور را ethicists به تازگی مقطر که هدایت به نکات کلیدی و توزیع نسخه خلاصه در میان کارکنان بیمارستان. این شامل یک برنامه برای مراحل افزایش شدت.

“ما در حال حاضر در فاز یک” پاول گفت که در اعمال جراحی الکتیو هستند لغو شده و ظرفیت برای مراقبت از بیماران بیشتر گسترش یافته است. در فاز دو “شما واقعا ممکن است مشکل او گفت:” نیاز به سخت تر تصمیم گیری در اطراف تخصیص “منابع کمیاب است.”

هنگامی که وجود ندارد به اندازه کافی تخت, مثلا “شما توسعه یک تریاژ وضعیت” پکر گفت. که هیچ چیز جدید برای متخصصان پزشکی. (200 سال منشاء تریاژ هر چند آن را کاملا همان است که در یک بیمارستان است منسوب به رئیس جراح که تمایل به ناپلئون گارد شاهنشاهی.)

توزیع این منابع به عنوان هواکش می تواند شامل پزشکی ملاحظات مانند اینکه برخی از ارگان ها شکست خورده اند.

اما آنها همچنین باید شامل انصاف و عدالت اجتماعی و دیگر اصول اخلاقی پکر گفت. “در اخلاق صحبت شما در مورد اینکه فایده — انجام بزرگترین خوبی برای بیشترین تعداد” او گفت که به نظر او یک فلسفه خوب و مناسب برای موقعیت های مانند این.

Wolpe و همکارانش مشغول بررسی بیش از 60 بیماری همه گیر سیاست از مراکز پزشکی در سراسر کشور است. “ایده کلی این است که بسیار معمول است,” او گفت:. “این است که اول از همه اولویت بندی افرادی که در حال رفتن به آن را از طریق.”

[خون از افرادی که بازیابی از coronavirus می تواند به ارائه درمان]

اگر چه سن بيمار است نه تنها در نظر گرفتن آن یکی است. “این امر می تواند نادرست اگر ما نمی گویند سن یک راننده” Caplan گفت. “سن در ارتباط است با انعطاف پذیری است.” از آنجا که بیماران جوانتر به طور کلی بهتر و سریع تر آنها ممکن است تا یک دستگاه تنفس مصنوعی با سرعت بیشتری برای بیمار بعدی.

این هفته جدید مجله پزشکی انگلستان منتشر شده یک راهنمای به تخصیص هواکش. بالاترین اولویت نویسندگان این گزارش نوشت: باید به “صرفه جویی در زندگی” و “زندگی” و نه برای توزیع ماشین آلات در اول آمده, بر اساس. همه چیز مساوی مراقبت های بهداشتی کارگران و شرکت کنندگان در پژوهش باید در اولویت قرار دارند.

اما هیچ فرمول ساده Wolpe اشاره کرد. “این بسیار دشوار و پیچیده و احساسی غم انگیز . . . روند.”

تصمیم به اختصاص یک منبع مانند یک ونتیلاتور را می توان نبرد در بیمارستان به دلیل پزشکان تا با شور و نشاط محافظت از بيماران در مراقبت از خود. “هر دکتر و بیمار است و مهم تر از آن مرد دیگر را بیمار” پکر گفت. “بنابراین اخلاق می شود به نام. آنها به ما بهترین های ما به ضرب گلوله.”

این فرآیند می تواند تا 10 ساعت به او گفت: — کمتر از یک بحران زمانی که اعضای کميتههای اخلاق باید “راه رفتن و جویدن آدامس در همان زمان” پکر گفت. هنگامی که “ما باید بیمارستان های شهرستان هستند که غرق در مواردی که ما به دولت حق دور” او گفت:, و کمیته می تواند تشکیل به سرعت توسط چت تصویری.

هر کس نمی خواهد قادر به دریافت “تهاجمی” درمان اما همه بیماران سزاوار به مراقبت گفت: رنه McLeod-Sordjan که موفق پاکر به عنوان اخلاق مدیر در Northwell سلامت, بزرگترین سیستم مراقبت های بهداشتی در دولت است. “که پایه درمان آسایش و راحتی است. که پایه درمان رهایی از درد و رنج است.”

او زده توجه داشته باشید از سرسختی است. “بیمارستان ها به طور کلی در حال آماده بسیار خوبی برای حوادث” McLeod-Sordjan گفت. او از طریق شیوع بیماری قبل از زمانی که او بود “فقط تبدیل شدن به یک کودک پرستار” در طول 1980s اپیدمی اچ آی وی.

“مضطرب بودن در اطراف چه می گذرد به اتفاق می افتد که فرصتی برای اشتباه,” او گفت:. “یکی از چیزهایی که ما در حال تلاش برای انجام در سراسر نظام سلامت و به خصوص در اخلاق پزشکی است که به طلاق و عدم اطمینان از اضطراب است.”

بخشی از آن, او گفت که مدیریت اضطراب کارگران و تسکین خود غیرمنتظره برنامه. “ما در حال درخواست از مردم برای بیرون آمدن از بازنشستگی و برای دریافت مجوز موقت از دولت” بنابراین پزشکان از کشورهای دیگر می تواند کمک به نیویورک بیمارستان سیستم.

“من می دانم که افرادی وجود دارند که فکر می کنم” این یک وضعیت اضطراری است! اخلاق-shmethics!’ “پاول گفت. “این یک راه وحشتناک برای فکر کردن در مورد چیزهایی که در یک فاجعه است. شما نیاز به یاد داشته باشید آنچه که از ما انسان می سازد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>