نیویورک تایمز اختصاص داده است کل صفحه به نام coronavirus قربانیان به عنوان مرگ و میر نزدیک 100,000

نیویورک تایمز شناسایی کرده نام 1000 نفر که فوت کرده اند از coronavirus در طول بحران جهانی به امریکا تلفات همچنان افزایش یابد به تقریبا 100,000.

امریکا که در آن Covid-19 ادعا کرده است زندگی بیشتر از هر کشور دیگری در جهان است کاهش مستند محدودیت با وجود این واقعیت کارشناسان پیش بینی چنین reopenings منجر به هزاران زدند.

The New York Times پخش یک لیست از تقریبا 1000 نام و به یاد ماندنی قطعه از اطلاعات استخراج شده از اعلامیه در آن یکشنبه صفحه اول. داستان آن با عنوان “ما مرگ و میر در نزدیکی 100,000 یک نا معلوم از دست دادن”.

در یک پیشنهاد صریح و روشن برای انتقال گرانش از وضعیت های معتبر مقاله می افزاید: “آنها به سادگی نام در یک لیست. آنها ما است.”

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب امریکا مرگ و میر در حال حاضر نشسته در بیش از 97,000.

“1000 نفر در اینجا منعکس فقط 1 درصد از تلفات می گوید:” این مقاله است. “هیچ کدام به صرف اعداد است.”


کارشناسان استدلال می کنند مقدار زیادی از افرادی که فوت کرده اند از این ویروس است که در واقع بسیار بالاتر از ارقام رسمی با توجه به این واقعیت برخی از درگذشت در خانه و یا شامل نمی شد در شمارش به دلایل دیگر.

لیلا فنویک, 87 “اولین زن فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد قانون” و رومی Cohn, 91, “ذخیره 56 خانواده های یهودی از گشتاپو” تنها برخی از اسامی این لیست کاغذ.

منتقدان هشدار امریکا خواهد بود توسط یکی دیگر از بسیار کشنده موج دوم Covid-19 به عنوان مستند را برطرف می کند.

گزارش های اخیر توسط دانشگاه هاروارد کشف تنها نه ایالت از مجموع 50 ایالت آمریکا بودند انجام یا نزدیک به انجام این کار حداقل توصیه می شود تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>