پلیس نیویورک در دست بررسی برای متلک مرد: “من را سیلی s*** از شما

دو NYPD ماموران پلیس تحت بررسی پس از شما آنها را “سیلی گه” از یک مرد در یک expletive-لادن رویارویی دستگیر شده در فیلم و ارسال شده به رسانه های اجتماعی.

ویدئو های ارسال شده به توییتر در شب چهارشنبه نشان داد که افسران گشت کشیده در نیویورک, شهر متروک در خیابان تهدید که به نظر می رسد به فریاد در حالت اضطرار بیش از خودرو و بلندگو.

“Shut the f**k up یا من smack s**t از شما. من سیلی s**t از شما” افسران شنیده می شود قبل از آنها ادامه antagonizing مرد گفت: “Yeah, yeah, yeah, yeah”.

گیج Kearns, 29, فیلم برداری این ویدئو پس از شنیدن افسران رانندگی در خیابان گفت: “خوردن یک” به مردی که ایجاد سر و صدا در یک راه ساخته شده است که او به نظر می رسد ناراحت است.

“نگاه به عنوان اگر او می توانست بی خانمان شده و به بزرگتر بی خانمان حضور در hell’s Kitchen پس از همه گیر اما من نمی توانستم باور آنچه من از شنیدن” آقای کیرنس گفت.

“اجرای قانون قرار است فقط و مطمئن شوید این جامعه محافظت شده است و که نیست هیچ کاری انجام بهتر این وضعیت است.”


فعال برای NYC ضد خشونت پروژه Eliel کروز که نوشته شده در این ویدئو به توییتر گفت: این حادثه در رفت و برای برخی از زمان در نزدیکی گوشه ای از 49 و 8 در جهنم را به ماموران گفت: مرد را “مرد”.

“در پاسخ به این فاحش آزار و اذیت و هدفمند تشدید باید سویفت,” او نوشت.

رئیس NYPD ترانزیت اداره ادوارد Delatorre در پاسخ به آقای کروز که او “به همان اندازه احساس خطر” توسط تصویری و محققان داخلی نیز به دنبال این موضوع است.


NYPD تایید آن را باز کرد تحقیقات داخلی به این موضوع که پس از حادثه در میدتاون منهتن ظاهر در رسانه های اجتماعی.

“این نوع رفتار را نمی توان تحمل توسط اداره پلیس شهر نیویورک,” کارآگاه آنت شلتون گفت: مستقل , در بیانیه ای. “این حادثه در سوال قرار داده بود تحت فوری تحقیقات پس از تبدیل شدن به شناخته شده است. ما تحقیقات داخلی انجام خواهد شد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات