یک افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شده و زخمی در داخل یک حوزه در برانکس, نیویورک ساعت پس از دیگری افسر کشته شد در حالی که نشسته در یک ماشین گشت در همان منطقه است.

یک مرد راه می رفت به 41 حوزه ستاد در صبح روز یکشنبه و آتش گشودند. یک افسر زخمی شد و در نظر گرفته شده برای لینکلن بیمارستان که در آن او گزارش شده است در یک وضعیت با ثبات است. یک مظنون دستگیر شد و در بازداشت است.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا وجود دارد هر گونه ارتباط با تیراندازی در نزدیکی در شب شنبه در سیمپسون خیابان در منطقه تحت پوشش همان حوزه.

گزارش های رسانه ها نشان می دهد که پلیس بر این باورند همان مرد ممکن است مسئول.

یک مرد در سیاه و سفید ژاکت و کلاه گزارش با نزدیک شدن دو افسر در یک ماشین گشت یک سوال پرسید و پس از آن آتش گشودند.

یک افسر آمار در گردن و چانه گرفته و به بیمارستان. او انتظار منتشر خواهد شد بعد از آن در روز یکشنبه – با وجود آن که نشان داد یک گلوله آمد و نزدیک به هدف قرار دادن خود را در شريان کاروتيد. نه افسر بازگشت آتش و مسلح فرار کردند.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio در توئیتر خود نوشت: “این باطل ترور دوم یکی از ما دیده ایم در 24 ساعت — و حمله به ما NYPD افسران یک حمله تمام نیروهای جدید است.

“این نفرت نفرت تلاش برای تقسیم شهر ما و تضعیف ایمنی ما. ما نمی تواند و نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد.”

NYPD کمیسر درموت حاوی یک کنفرانس خبری گفت: “به لطف خدا ما در اینجا صحبت کردن در مورد یک افسر خواهد شد که رفتن به خانه.

“به من اجازه دهید بسیار روشن است: این اقدام به ترور دو شهر نیویورک افسران پلیس. این یک معجزه است ما در اینجا تحت شرایطی بدتر.”

تصاویر مظنون در تیراندازی برای اولین بار منتشر شده توسط پلیس و ویدئو مسئله نشان می دهد این حمله در این حوزه نشان می دهد مردان ریشو مشابه ساخت پوشیدن شلوار سیاه با کفش و کلاه عرقچین اما رنگ مختلف کت سیاه و سفید در خیابان تیراندازی نارنجی و آبی در دوم.

حمله به اتومبیل به یاد می آورد قبلی کشنده حملات در شهر نیویورک افسران پلیس.

در سال 2017, یک فرد مسلح کشته Miosotis Familia به عنوان او نشسته در او گشت وسیله نقلیه در برانکس. در سال 2014 دو افسر رافائل راموس و Wenjian Liu به ضرب گلوله کشته شدند در ماشین گشت در بروکلین توسط یک مرد ناراحت اخیر پلیس قتل غیر مسلح سیاه مردان است.

آقای شیا گفت: راموس و لیو را به مرگ شد “نه چیزی که بوجود می آید چیزی جز بدترین خاطرات”.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات