فرماندار نیویورک اندرو کومو را رد کرده است با هر نیت به اجرا در کاخ سفید پس از مبارزه با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر عدم کمک های فدرال در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این دموکرات خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه که او تا به حال “هیچ دستور کار سیاسی” و یا برنامه های به نگه عالی کار پس از تصدی خود به عنوان دولت فرماندار.

“من در حال اجرا نیست برای هر چیزی,” او گفت:. “من قصد دارم به فرماندار ایالت نیویورک تا مردم پا زدن من … سپس من قصد دارم به صرف زمان با خانواده و این است که.”

“من هیچ برنامه سیاسی” او اضافه شده است.

نظرات درست یک روز پس از آقای کومو مورد دولت فدرال در حالی که نشان می دهد متحده دریافت کرده اند “صفر zilch ندا در محدودیت کمک” پس از سه اسکناس منتقل شد به آدرس این بیماری همه گیر.

فرماندار همچنین افزایش دریافت تماس به راه اندازی یک پیشنهاد برای کاخ سفید در آینده و دیگر گزارش های اخیر ادعا کرده اند کسانی که نزدیک به او را در ابتدا آقای کومو برای معاون ریاست جمهوری — با وجود جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد داشتن در حال حاضر قول داد برای انتخاب یک زن برای این کار است.

روز شنبه, آقای کومو بود و به ظاهر در تلاش برای صاف کردن بیش از خود را آشکار تنش با دولت فدرال در حالی که برای ادامه کمک به دولت است.

“جمهوری خواه دکترین استفاده می شود دولت محدود و حقوق دولت را,” او گفت:. “من خوب مکانیزم توزیع … چون من می دانم چه خبر است در دولت است.”


وی افزود: “اگر شما می خواهید ما را برای بازگشایی, ما نیاز به بودجه برای دولت است.”

آقای کومو رفته یک خط خوب در هفته های اخیر در هنگام کار با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در برابر عموم ضمن تشکر از آن برای ارائه کمک و در لحظات دیگر خواستار بیشتر از دولت فدرال و ملی خود ذخیره که شامل بحرانی منابع مانند هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). فرماندار با اشاره به روز شنبه که دولت فدرال فرستاده 1.5 میلیون پارچه ماسک های توزیع شده در میان مردم در نیویورک است.

فرماندار همچنین ارائه به روز رسانی در مورد دولت ارقام اطراف Covid-19 در طول تعطیلات آخر هفته جلسه گفتن به خبرنگاران گفت: “خوشحال روز نیست اینجا دوباره: ما هنوز حدود 2000 نفر روز گذشته” پس از رسیدن به بیمارستان های محلی با رمان ویروس.

“ما نه در فلات کنه اما ما هنوز در یک موقعیت خوب,” او گفت:, و اضافه کرد که 540 نفر کشته دیروز در نیویورک با توجه به عوارض ناشی از Covid-19 کاهش از 630 روز قبل.

“اگر شما نگاه کنید در سه روز گذشته شما می توانید استدلال می کنند که ما در گذشته در فلات و شروع به فرود” آقای کومو اضافه شده است. “این تنها سه روز اما این که چه تعداد خواهد شروع به نشان می دهد.”

در حالی که آقای کومو مورد بحث است یک “بازگشایی” از دولت او پیشنهاد کرد در اوایل این هفته که نیویورک نمی قادر خواهد بود به دنبال همراه با کاخ سفید قصد دارد برای شروع به اقتصاد کشور در اواسط ماه مه اگر آن را دریافت کند نه بودجه کافی به سطح شیب دار تا آن تست قابلیت های.

پس از فرماندار کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به او حمله برای “شکایت” در یک سری از توییت.

“فرماندار کومو باید زمان بیشتری را صرف انجام و زمان کمتر ‘شکایت’. خارج وجود دارد و کار انجام می شود. توقف صحبت کردن!” به رئیس جمهور نوشت. “”ما ساخته شده است شما هزاران نفر از تخت بیمارستان است که شما لازم نیست و یا استفاده به تعداد زیادی از فن های است که شما باید بود و کمک کرد شما را با تست که شما باید انجام دهند.”


وی افزود: “کمتر صحبت و بیشتر عمل!”

فرماندار و پس از آن اخراج بازگشت به “نگه داشتن احساسات و سیاست از این” — احساسات او تکرار روز بعد در آخرین جلسه.

“وجود دارد هیچ وقت برای سیاست” آقای کومو گفت: در روز شنبه. “اگر شما حزبی بخش تقسیم این کشور آن را به بدتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات