شهر نیویورک نرخ جرم و جنایت کاهش مییابد در میان coronavirus shutdown

نیویورک — هفته اول بیماری همه گیر در کشور بزرگترین شهرستان موجب دو رقمی کاهش جرم و جنایت به عنوان بد به نظر می رسد فقط به عنوان ترس از رمان coronavirus به عنوان هر کس دیگری.

بهار به طور معمول یک بار به جرم شروع به افزایش به عنوان آب و هوای گرم به ارمغان می آورد بیشتر مردم خارج است. اما covid-19 مواردی که باید زده نیویورک سخت تر از هر کس دیگری در ایالات متحده به نظر می رسد نگه داشته اند بسیاری از جنایتکاران در داخل خانه در حال حاضر.

“در برخی از حس آن را مانند یک غول بلیزارد برخورد کرده است و وجود 10 پا از برف بر روی زمین” گفت: یوجین o’donnell سابق اداره پلیس نیویورک افسر که در حال حاضر یک استاد در جان جی, کالج عدالت کیفری.

در روزهای قبل و بعد از رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار برای جلوگیری از یکشنبه شب, جرم, کاهش یافت و در سراسر مقوله های بسیاری از جمله دزدی و حمله و larceny توسط دو رقمی درصد با توجه به, هفته به هفته آمار جرم و جنایت از NYPD.

[ایالات متحده coronavirus در صدر تلفات 1,000]

هفته گذشته در شهر نیویورک ثبت یک قتل در مقایسه با هشت هفته قبل از. منازل به قصد سرقت و ضرب و جرح شد, هر یک از پایین در حدود 18 درصد در مقایسه با هفته گذشته است. قضاوت هر هفته داده های جرم و جنایت علیه دیگری است خطرناک باشد چرا که نمونه های کوچک می تواند گمراه کننده نوسانات کوتاه مدت مانند روند اما تاثیر فوری covid-19 به نظر می رسد به وضوح کاهش شدید جرم و جنایت در نیویورک بلکه در سراسر کشور است.

اطلاعات دیگر نشان می دهد که در بسیاری از موارد مظنون جنایی هستند و ماندن در خانه. گله ایمنی یک شرکت که مبادرت به فروش پلاک خوان فناوری گفت: داده ها از دوربین های خود در فلوریدا و کالیفرنیا و تگزاس نشان می دهد کاهش قابل توجه در “بازدید” در سرقت اتومبیل و خودرو متعلق به افراد با حکم برجسته. که رها از نزدیک دنبال کاهش کلی در اتومبیل در جاده ها ،

“این تدبیر و 70 و 60 درصد از ترافیک وابسته به وسايط نقلیه در برخی از مکان ها و جنایتکاران نیز پناه در محل چرا که هیچ کس می خواهد به بیمار. واقعیت این است که ما شاهد کمتر سرقت خودرو در جاده ها است که یک شاخص بسیار خوبی است که ما شاهد جرم و جنایت کمتر در این شهرستانها گفت:” گله ایمنی اجرایی گرت لنگلی.

با بسیاری از خانواده ها در خانه ماندن هم وجود دارد همچنین می تواند کاهش جدی در منازل به قصد سرقت از آنجا که اکثر مسکونی منازل به قصد سرقت اتفاق می افتد در طول روز گفت: اودانل که هشدار داد که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در مورد چگونه جامعه و ادارات پلیس رسیدگی خواهد شد آشکار بحران است.

“همه چیز فوق العاده است, مایع و وجود دارد بسیاری از کارت های وحشی او گفت:” به ویژه به دلیل مشی عدالت کیفری است که اغلب رانده شده توسط مفرد, جنایات مشخصات بالا. “ترس مردم می توانید بر روی یک سکه.”

در حال حاضر ترس متمرکز شده است مستقیما در covid-19. در روز پنج شنبه کومو اعلام کرد که مرگ و میر در کشور افزایش یافته است به 385. در مقابل تعداد زیادی از مردم به قتل در شهر نیویورک از سال گذشته 319.

[چه در یک شهر مانند بدون مردم؟]

نیویورک بزرگترین اداره پلیس در کشور اما حتی NYPD ممکن است پیدا کردن خود را تیره و تار توسط دو فشارهای خود را افسران بیمار شدن و نیاز به گشت زنی در بیشتر خیابان ها خلوت.

بیش از 3200 NYPD پرسنل در حال از بیمار — سه برابر متوسط. از کسانی 236 باید آزمایش مثبت برای coronavirus, مقامات گفت.

“همه از این تعداد در حال عمیقا نگران کننده” NYPD کمیسر درموت شیا گفت: در یک پیام ویدئویی به رتبه و فایل. “وجود دارد هیچ اختلاف شما در خط مقدم این. . . . چشم از جهان در حال حاضر در ایالات متحده است.”

پنج شنبه شب, مقامات اعلام کرد اولین NYPD مرگ از coronavirus: دنیس Dickson در حین بازداشت کارمند شاغل در مقر پلیس.

همه گیر نیز موجب نگرانی در مورد زندان و زندانیان زندان که ممکن است نشسته اردک برای این بیماری است. در حال حاضر داده ها از شهر گروه از اصلاح نشان می دهد که مردم برگزار شد در زندان هستند پیمانکاری coronavirus در یک نرخ بسیار بالاتر از جمعیت عمومی است. که منجر عدالت کیفری طرفداران اصلاحات از جمله قضایی مجلس رئیس Jerrold Nadler (D-n. y.) به اصرار فدرال زندان به انتشار بدون خشونت متهمان به سرعت به صرفه جویی در زندگی می کند.

یک زندانی در زندان فدرال در منهتن و یک در فدرال قفل در بروکلین در حال حاضر آزمایش مثبت است.

“وجود دارد نگرانی های خاص در این نهادی تنظیم” دادستان کل William P. Barr گفت: روز پنج شنبه در یک نامربوط کنفرانس خبری. “ما می خواهیم مطمئن شوید که ما موسسات تبدیل نمی ظروف پتری و آن را به سرعت در حال گسترش.”

برای کاهش شانس که بر کارگردانی اداره فدرال زندانها به افزایش استفاده از خانه حبس برای دریافت بیشتر زندانیان خارج از سیستم.

تا کنون با توجه به اداره زندانها شش زندانیان و چهار کارکنان قراردادی به این ویروس در امکانات در سراسر کشور است. یکی از آنها یک زندانی در لوئیزیانا در بیمارستان بستری شد و در وضعیت بحرانی است.

بارت گزارش از واشنگتن است. John D. سخت و مت Zapotosky کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de