آگوست 10, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

شهر نیویورک شهردار قصد دارد برای کاهش $1bn از پلیس بودجه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio پیشنهاد کرده است برش $1bn (£814m) از پلیس نیروی $6bn (£4.48 میلیارد دلار) بودجه سالانه میان خواستار اصلاحات.

Mr د Blasio اعلام کرد طرح خود را در طول روزانه شهرستان در سالن کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه و گفت: پیشنهاد بودجه کمک خواهد کرد که اصلاحات در اداره پلیس شهر نیویورک (NYPD).

“من در اتاق ارائه شده به شورای شهر یک طرح است که رسیدن به میلیارد دلار در پس انداز برای NYPD و تغییر منابع به افراد جوان به جوامع در راه است که کمک خواهد کرد که آدرس بسیاری از مسائل اساسی است که ما می دانیم که علت بسیاری از مشکلات در جامعه ما” آقای د Blasio به خبرنگاران گفت:.

“من بسیار هیجان زده هستم به می گویند که ما یک برنامه است که می تواند رسیدن به اصلاحات واقعی است که می تواند دستیابی به واقعی توزیع مجدد — در حالی که در همان زمان به اطمینان حاصل شود که ما را از شهر ما امن در حالی که ما مطمئن شوید که ما ماموران در حال گشت زنی در اطراف که در آن ما نیاز به آنها را در اطراف این شهر” شهردار اضافه شده است.

تجدید بحث در اطراف پلیس اصلاحات پدید آمده در پی مرگ جورج فلوید که کشته شد توسط Derek چوین که مینیاپولیس, افسر پلیس, در آن زمان, اما در حال حاضر با اتهام قتل درجه دوم و قتل نفس.

Black Lives Matter (پل) تظاهرات صورت گرفت پس از مرگ آقای فلوید و معترضان خواستار اصلاحات در ادارات پلیس در سراسر آمریکا.

شهردار اذعان کرد که این تظاهرات تحت تاثیر تصمیم گیری در برنامه ریزی, اما می خواستم برای اطمینان نیویورکی است که “ما می توانیم اعتصاب تعادل ما می توانیم به این شهر امن است.”

Mr د Blasio برنامه می آید در میان افزایش خشونت اسلحه در این شهر که دیدم 18 نفر به ضرب گلوله در طول تعطیلات آخر هفته و 70 در مجموع در هفته گذشته.

این بود که در مقایسه با 26 نفر که به ضرب گلوله کشته شدند بیش از مدت زمان مشابه در سال 2019.

هفته گذشته که در مورد خواسته سنبله در تیراندازی در شهر, آقای د Blasio گفت که از آن زمان به سعی کنید استراتژی های جدید برای مبارزه با خشونت اسلحه.

“ما قصد داریم به استفاده از استراتژی های جدید و روش ها در پلیس استراتژی های جدید و روش در سطح جامعه. ما در حال رفتن به انجام آنچه در آن طول می کشد به مبارزه با خشونت اسلحه.”

Mr د Blasio تایید کرد که هیچ تصمیم نهایی نشده است ساخته شده در NYPD بودجه و گفت که او مطمئن نیستید که آیا 36,000 افسران حاضر در حال کار برای NYPD را به نگه داشتن شغل خود را با توجه به New York Post.

او اضافه کرد که با برنامه “این مهم نشان می دهد که ما می رویم به ایجاد تغییرات در این شهرستان است. ما می رویم به تمرکز تلاش های ما در افراد جوان به طور خاص است.

“این در حال انجام در یک هوشمند شیوه ای امن و من می دانم که NYPD می توانید آن را به طور موثر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول