ماراتن نیویورک لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

لغو “به وضوح این دوره ما نیاز به پیروی از بهداشت و ایمنی دیدگاه” مایکل Capiraso گفت. “ماراتن روز و بسیاری از وقایع و فعالیت های در طول مسابقه هفته بخشی از قلب و روح شهر نیویورک و جهانی در حال اجرا در جامعه ما نگاه به جلو به آینده هم سال آینده است.”

اجتماعی فاصله است اما غیر ممکن است در یک ماراتن و رفت و آمد ممکن است غیر ممکن است برای رقبای بین المللی.

در این مسابقه که تعیین شده بود برای نوامبر. 1 برگزار خواهد شد Nov. 7, 2021, و پیروی از سنت تعیین شده توسط ماراتن بوستون که به تعویق افتاده است از ماه آوریل تا سپتامبر قبل از اینکه لغو شده است. اکتبر. 4 لندن و اکتبر. 11 ماراتن شیکاگو باقی می ماند برنامه ریزی شده; توکیو ماراتن صورت گرفت در ماه مارس تنها با نخبگان دوندگان رقابت. دریایی سپاه ماراتن باقی مانده است, برنامه ریزی شده برای اکتبر. 25 در واشنگتن دی سی منطقه است.

“در حالی که ماراتن است که یاد و محبوب رویداد در شهر ما من تحسین نیویورک جاده دونده برای قرار دادن سلامت و ایمنی از تماشاگران و دونده اول” شهردار نیویورک, بیل د Blasio در بیانیه ای گفت. “ما مشتاقانه منتظر به میزبانی 50th در حال اجرا ماراتن در نوامبر 2021.”

دونده که ثبت نام برای سال 2020 مسابقه دو ماراتون نیویورک می توانید انتخاب کنید برای دریافت بازپرداخت و یا تاخیر ورود بیش از سه سال آینده. آنها همچنین می تواند اجرا یک نسخه مجازی از این رویداد با جزئیات آینده در ماه جولای.

اگر چه عفونت نرخ مرگ و عوارض قابل توجهی کاهش یافته در منطقه شهر نیویورک “این واقعا تنها تصمیم” Capiraso گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات