جدید بیمه بیکاری ادعای ظهور برای اولین بار از ماه مارس

“چه شما در حال دیدن است که به عنوان اقتصاد کاهش می یابد و سرعت ادعا میدارد بازگشت — که واقعا در معرض خطر قرار می دهد ماهانه شغل گزارش بیش از چند ماه آینده گفت:” جوزف Brusuelas اقتصاددان ارشد در RSM. “ژوئیه اعداد در حال رفتن به ناچیز اما آن را در ماه اوت که من در مورد نگران است.”

تعدادی از کارگران به طور مستمر ادعا بیمه بیکاری رفت اما یک آمار که در فاصله یک هفته به 16.1 میلیون کارگر برای هفته پایان جولای 11, از 17.4 میلیون برای هفته پایان ماه ژوئیه 4.

در علاوه بر این به 1.4 میلیون دنبال بیکاری در سراسر کشور در هفته گذشته یکی دیگر از 980,000 جدید همه گیر کمک های بیکاری ادعا شد واصل مزایای ارائه شده به خود اشتغالی و فرفره کارگران است.

اعداد به میلیون ها نفر از کارگران بیکار در مورد اگزوز محرک پرداخت از مزایای فدرال برنامه های که انقضا اقتصاددانان هشدار داده اند می تواند وخیم اثرات آن بر اقتصاد است.

Brusuelas گفت: این شماره ها نشانه آن است که پشت سر هم از فعالیت های اقتصادی مشخص شده است که این کشور را بازگشایی کرده است مشکلاتی روبرو است و کاهش تقاضای مصرف کنندگان همچنان یک خطر مهم برای کسب و کار و کارگران آنها استخدام در سراسر کشور است.

“ما در حال رفتن به یک مقدار کندتر از رشد مجدد سال,” او گفت:. “در حالی که ما هنوز هم حفظ ما تماس بگیرید برای یک صدای خش خش کردن-شکل بازیابی یکی به اذعان a w شکل بازیابی ممکن است.”

اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری که دولت فدرال ارائه شده به مکمل بیشتر از متوسط دولت مزایای بیکاری را تا پایان این هفته به مجلس داد و بیداد بیش از قانون است که می تواند آن را گسترش دهد.

از جمله مزایای جدید در دسترس به فرفره کارگران و خود اشتغالی بیش از 53 میلیون برنامه واصل شده اند به نوعی از بیمه بیکاری در طول بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de