جدید SBA دستورالعمل درخواست شرکت های بزرگ برای در نظر گرفتن بازگشت coronavirus وام

“همه وام گیرندگان باید ارزیابی اقتصادی خود نیاز به یک PPP وام تحت استاندارد تعیین شده توسط مراقبت در عمل و PPP مقررات در زمان درخواست وام” هدایت متحده است. “وام گیرندگان هنوز هم باید گواهی در ایمان خوب است که خود را PPP درخواست وام ضروری است.”

هدایت متحده است که وام گیرندگان “باید این گواهینامه در ایمان خوب به حساب خود را در زمان فعالیت های کسب و کار و توانایی خود را برای دسترسی به منابع دیگر از نقدینگی کافی برای حمایت از خود را در حال انجام عملیات در یک شیوه ای است که به طور قابل توجهی نمی مخل به کسب و کار است.”

“به عنوان مثال بعید است که یک شرکت عمومی با قابل توجهی از ارزش بازار و دسترسی به بازار سرمایه خواهد بود قادر به ایجاد مورد نیاز صدور گواهینامه در ایمان خوب است و این شرکت باید آماده برای نشان دادن به SBA بر اساس درخواست بر اساس آن صدور گواهینامه. … هر وام گیرنده است که برای اعمال یک PPP وام قبل از صدور این هدایت و repays وام به طور کامل در 7 مه سال 2020 تلقی خواهد شد توسط SBA ساخته شده اند مورد نیاز صدور گواهینامه در ایمان خوب است.”

PPP برنامه در نظر گرفته شده بود به نفع کارگران در کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی کارفرمایان با کمتر از 500 کارمند است که قادر به دست آوردن اعتبار در جای دیگر با توجه به قانون کسب و کار کوچک که به شکل پایه ای برای برنامه است.

اما پس از فشرده لابی رستوران و هتل و صنایع در طول هفته منتهی به عبور از 2 تریلیون دلار مراقبت عمل بسته محرک کنگره اجازه جداگانه در شعب و مکان های به اعمال می شود به عنوان کسب و کار, حتی اگر آنها بخشی از یک ملی یا بین المللی و زنجیره ای.

بیش از 80 عموم شرکت های معامله در آرایه ای از صنایع از جمله صاحبان هتل های زنجیره ای, رستوران زنجیره ای, انرژی, شرکت ها و تولید کنندگان — دریافت PPP پول SEC سوابق نشان می دهد. برخی از شرکت ها به ارزش صدها میلیون دلار بر اساس سهم خود ارزش و بسیاری از آنها پرداخت مدیران هفت شکل و جبران بسته است. دیگران که افزایش قیمت های سهم خود را در سال های اخیر از طریق به اشتراک گذاری buybacks و پرداخت سود سهام.

در حالی که SBA حاضر به انتشار یک لیست از شرکت هایی که دریافت وام های تحت PPP ده ها تن از داد و ستد عمومی شرکت را فاش دریافت وام در براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

در میان کسانی که افشاگریهای تا کنون یکی از بزرگترین وام به نظر می رسد بیش از 30 میلیون دلار به, Ashford, مهمان نوازی, Trust, Inc. این شرکت اجرا می شود زنجیره ای از بیش از 40 هتل ها از جمله ریتز کارلتون آتلانتا و متعدد ماریوت و هیلتون, خواص که هر یک از دریافت وام اعم از $86,000 به $3.7 میلیون نفر است.

زمانی که پول خشک در هفته گذشته, اخبار که بسیاری از شرکت های بزرگ تا به حال دریافت وام موجب انتقاد شدید از کسب و کار کوچک طرفداران و سیاستگذاران از هر دو طرف. پس از یک تعداد انگشت شماری از رستوران های زنجیره ای اعلام کرده اند آنها خودداری کردن پول از جمله لرزش کلبه کورا سوشی ایالات متحده آمریکا و Sweetgreen است که به صورت خصوصی برگزار شد.

در روز پنج شنبه روت کریس استیک یک زنجیره است که 150 مکان است و به ارزش 250 میلیون دلار توافق برای بازگشت به $20 میلیون آن را دریافت کرده بود.

“در تلاش برای محافظت از اعضای تیم ما و عزیزان خود را روت نوازی, گروه اعمال می شود و برای دریافت وام های تحت دولت فدرال چک Protection Program (PPP)” این شرکت در بیانیه ای گفت. “ما واجد شرایط برای این کمک و هدف ما این بود که برای استفاده از بودجه برای نگه داشتن به عنوان بسیاری از اعضای تیم ما کار را برای تا زمانی که ممکن است پوشش 100 ٪ از مزایای بهداشت و درمان و موقعیت روت کریس برای بازسازی نیروی کار خود را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

این شرکت گفت که در نظر گرفته شده برای بازپرداخت وام “در پایبندی دولت دستورالعمل.”

“به ما آموخته است که بیشتر در مورد بودجه محدودیت های برنامه و ناخواسته تاثیر ما تصمیم گرفته اند که برای سرعت بخشیدن به بازپرداخت. ما باقی می ماند اختصاص داده شده به حفاظت از ما در تیم سختکوش. امید ما این است که این وجوه قرض داده به یک شرکت دیگر برای حفاظت از کارکنان خود را فقط به عنوان ما در نظر گرفته شده.”

برخی از شرکت های دریافت کننده پول از جمله روت کریس در حال مشتریان از جی پی مورگان چیس اضافه کردن سوخت به انتقاد که وال استریت بانک ها کمک کرده بود مشتریان خود را به دست آوردن مقدار زیادی. این بانک قرار دادن یک بیانیه روز شنبه گفت که این “افتخار به امن تر کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک از هر کس دیگری در صنعت” و این که 80 درصد از آن PPP وام شده اند برای کسب و کار با کمتر از 5 میلیون دلار در درآمد.

Juleanna Glover, یک لابی گر و استراتژیست جمهوری خواه است که پیگیری وام SBA برنامه گفت: روز پنجشنبه و اسلام است که در کمتر از یک رسمی حکومت تغییر از هشدار به کسب و کار.

“شما در حال رفتن به دفاع از آن قضاوت که شما تصمیم به گرفتن پول و نه فقط در یک قضایی دادگاه اما در دادگاه افکار عمومی” Glover گفت. “من می خواهم استدلال می کنند که دادگاه افکار عمومی در حال رفتن به بسیار خطرناک برای کسب و کار در سراسر کشور است.”

اگر چه آن را متکی به وام گیرندگان به گواهی خود را واجد شرایط بودن SBA می تواند حسابرسی وام گیرندگان پس از بحران عبور می کند. نقض مراقبت در عمل قوانین را به مقدار شکستن قانون و ارائه اطلاعات نادرست به فدرال بیمه وام دهنده حمل سفت مجازات است.

“من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از صاحبان کسب و کار درخواست خارج از وکلا به خواندن برگ چای در اینجا,” او گفت:. “این رفتن به یک قضاوت ارزش برای صاحبان کسب و کار که آیا آنها می توانند به دفاع از گرفتن وام به منظور حفظ کارکنان خود و یا rehire کارکنان خود را. که هدف از این قانون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات