خوانندگان اغلب شکایت به من در مورد RMDs از جمله ترس از مجازات برای عدم برداشت صحیح مقدار.

تحت امن عمل می کنند که برای تنظیم هر جامعه برای دوران بازنشستگی افزایش سن مورد نیاز برای RMDs ضربه رو از 70½ به 72. بنابراین اگر شما به نوبه خود 70½ در سال 2020 شما لازم نیست که به یک RMD تا زمانی که شما در حال 72.

توجه داشته باشید که اگر شما رسیده 70½ در سال 2019 و شروع به گرفتن RMDs شما باید به چوب به برنامه.

در حال حاضر می آید گیج کننده ،

اگر شما تبدیل 70½ در سال 2019 شما می توانید خود را به تاخیر بیاندازد RMD تا 1 آوریل سال 2020 است.

در اینجا این است که چگونه این جایزه زمان کار می کند. شما باید تا مارس 1 سال بعد پس از رسیدن به سن لازم برای شروع مصرف خود را RMD. با این حال — لطفا با من در مورد این — آوریل 1 RMD مهلت امر تنها به توزیع مورد نیاز برای سال اول. هر سال پس از آن شما باید به خود را توزیع توسط Dec. 31.

در اینجا یک مثال از IRS چگونه حکومت خواهد درخواست رفتن به جلو: جان نوبت 72 on Aug. 20, 2020. او تا آوریل 1 2021 خود را برای اولین بار حداقل مورد نیاز توزیع خواهد بود که بر اساس خود 2019 تا پایان سال در تعادل است. اگر جان منتظر می ماند تا مارس 1 خود را موظف و توزیع و او را مجبور به عقب نشینی بیشتر توسط Dec. 31, 2021 بر 2020 تا پایان سال در تعادل است.

در حال حاضر به مردمی تحت پوشش تحت RMD ارائه. فقط به خاطر شما انجام بیش از حداقل مورد نیاز توزیع تعهد از 2019 2020 به این معنا نیست شما به تاخیر در برداشت خود را تا زمانی که شما در حال 72. شما هنوز باید RMD بعد از مارس 1 اگر شما رسیده 70½ در سال 2019.

آن را آسان ببینید که چرا برخی از مردمی هستند flummoxed.

در اینجا به همین دلیل شما نمی خواهید به دست RMD مهلت. اگر شما را ندارد هر توزیع و یا اگر توزیعهای بزرگ نیست به اندازه کافی, شما ممکن است مجبور به پرداخت 50 درصد مالیات در مقدار خارج شده به عنوان مورد نیاز است.

IRS است تشویق موسسات مالی به مردم یادآوری کند که تبدیل 70½ در 2019 — اما هنوز خود را گرفته 2019 RMDs — که آنها هنوز هم باید خود را توزیع توسط آوریل 1 مهلت. این سازمان به تازگی با صدور اخطار به موسسات مالی مورد گزارش مورد نیاز برای RMDs.

در اینجا حساب های بازنشستگی که سقوط تحت RMD قوانین:

— کارفرما-حمایت و بازنشستگی قصد دارد از جمله سود های برنامه ها و 401(k) و 403(b) و 457(b) در نظر دارد.

— به صرفه جویی و پس انداز طرح (TSP) دولت فدرال نسخه 401(k).

— Roth 401(k). حتی اگر شما لازم نیست که به پرداخت مالیات بر درآمد در برداشت شما هنوز هم باید برای گرفتن یک RMD. ایرا راث نیازی نیست برداشت تا پس از مرگ صاحب.

— ایرا سنتی.

— ساده بازنشستگی کارکنان (SEP) و پس انداز انگیزه بازی قصد دارد برای کارکنان (ساده).

اگر شما هنوز هم اشتباه گرفته و آن را قابل فهم اگر شما در حال تماس با موسسه مالی خود را. فقط یک یادآوری است که شما مسئول ساخت مطمئن شوید که شما را درست RMD مقدار از حساب بازنشستگی. اگر چه خود ایرا نگهبان و یا طرح بازنشستگی مدیر ممکن است خود را محاسبه RMD شما در نهایت مسئول محاسبه مقدار صحیح خود را RMD.

خواننده سوال هفته

اگر شما یک سوال بازنشستگی و ارسال آن به colorofmoney@washpost.com. در خط موضوع قرار دادن “سوال هفته.”

س: من می دانم که بیمه سپرده فدرال Corp. (FDIC) محافظت بودجه تا 250.000 دلار در دسته بندی های مختلف. با این حال محدودیت برای $250,000 گواهی سپرده (CD) در یک بانک و یک $100,000 CD در یکی دیگر از بانک در نظر گرفته شده به صورت جداگانه محافظت می شود و یا آنها در نظر گرفته شده که در مجموع $350,000 و در نتیجه تنها $250,000 محافظت شده است برای یک فرد بدون در نظر گرفتن این واقعیت که پول برگزار می شود, در بانک های مختلف?

از من خواسته FDIC برای پرداختن به این سوال است. در اینجا چیزی است که به آژانس ارائه شده است.

یک: در این سناریو FDIC خواهد مطمئن شویم که این سپرده را در ترکیب $350,000 از آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد دو جداگانه موسسات. سخت به این باور است که تا کنون رخ داده هر دو نهاد را که به شکست است. یک سناریو محتمل تر خواهد بود اگر یک سپرده تا به حال چندین حساب در یک موسسه و کسانی که در ترکیب سپرده های بیش از 250.000 دلار است.

برای اطلاعات بیشتر در این نقطه FDIC زیر را فراهم می کند و پاسخ در وب سایت خود را به این سوال: چه مقدار سپرده بیمه پوشش می توانم واجد شرایط ؟

یک: استاندارد بیمه سپرده مبلغ 250.000 دلار در هر پرداخت هر FDIC بیمه بانک در مالکیت دسته. برای پایه دسته با دسته کلی از FDIC بیمه سپرده پوشش شما می توانید با استفاده از “حساب دسته بندی ها” ابزار fdic.gov. FDIC نیز مفید “بیمه سپرده در یک نگاه” بروشور که بیشتر شامل اطلاعات جامع و نمونه هایی از سپرده پوشش بیمه های مختلف مالکیت دسته.

تعجب کنید که چگونه و یا اینکه پس انداز بازنشستگی هستند محافظت شود ؟ این ستون ممکن است همه چیز روشن است.

لطفا مرا در روز پنج شنبه, فوریه. 6 در ظهر (به وقت شرق آمریکا) به صورت زنده بحث و گفتگو در مورد پول خود را.

من سوالات خود را در مورد هزینه دانشگاه.

من با ملودی تورنتون یک حسابدار خبره عمومی و شریک در فیتزجرالد & شرکت. او صندلی از ایالت کمیته مالیات برای کالیفرنیا جامعه حسابداران رسمی. او خواهد شد در نظر گرفتن سوالات خود را در مورد مالیات های نجومی سال 2020 است.

بازنشستگی سوگ و نمی توانید رای بدهید

افکار خود را: شما چه فکر میکنید در مورد این قانون جدید در RMDs?

من علاقه مند هستم در تجارب خود و یا نگرانی در مورد بازنشستگی و یا پیری است. شما می توانید بیهوده گویی یا بیحوصلگی حرف زدن. ارسال نظرات و پیشنهادات خود را به colorofmoney@washpost.com. لطفا نام شهر و دولت. در خط موضوع قرار دادن “بازنشستگی سوگ و نمی توانید رای بدهید.”

استیو از دنور تا به حال دو نمی توانید رای بدهید. “به عنوان یک بازنشسته فدرال کارمند اصلی من با بیحوصلگی حرف زدن است برای OPM (دفتر مدیریت پرسنل). آنها انتظارات بیش از حد در هر مرحله از راه بودن به موقع و شفاف و حرفه ای. من ثانویه با بیحوصلگی حرف زدن است برای دولت که بازنشسته شد. برای من آن است که بسیار بهتر از کار. من هنوز جیغ از خواب بیدار هر روز صبح در ساعت 4:30 اما در حال حاضر من فقط لبخند و سپس دوباره به خواب برای چند ساعت! در حالی که کار من احساس گسترش بیش از حد نازک و بی تاب با خودم. اما روز دیگر من رو اذیت زمانی که کار بر روی یک پروژه خانه و فکر من معمول, ‘عجله, استیو, شما لازم نیست که در تمام طول روز.’ سپس من شروع به خنده چون — به عنوان یک ماده در واقع من باید در تمام طول روز. چنین شیرین لوکس.”

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im