New Orleans معترضان rip کردن مجسمه برده مالک و پرتاب آن را در رودخانه می سی سی پی

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

معترضان در نیواورلئان پاره کردن یک مجسمه نیم تنه از یک مالک و پس از آن در زمان باقی مانده به رودخانه می سی سی پی و نورد آن را بانک ها به آب است.

حذف این بنای تاریخی در سراسر کشور تلاش برای حذف مجسمه ها و تجلیل و قدردانی به کسانی که درگیر در تجارت برده و یا به کنفدراسیون به عنوان اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار در ادامه پس از مرگ جورج فلوید.

New Orleans بازداشت دو نفر هستند و به دنبال یک سوم در ارتباط با تخریب مجسمه نیم تنه از جان McDonogh که ایستاده بود در دانکن پلازا در سراسر خیابان از شهرستان سالن.

هنگامی که پایین تنه کشیده شد به خیابان ها قبل از اینکه لود شده بر روی دو کامیون گرفته و به رودخانه است.

پایه که در آن مجسمه ایستاده بود باقی مانده است با کلمه “نژادپرستانه” نوشته شده و تحت McDonogh نام.

رانندگان کامیون ها دو نفر بودند دستگیر و به مقر پلیس نام کالیب Wassell و Michaela دیویس.

آقای Wassell رزرو شده بود با سرقت و در اختیار داشتن اموال سرقتی تحریک جنایت و تحریک شورش. خانم دیویس رزرو شده بود با اصلی به سرقت تحریک یک جنایت, باتری, در, یک افسر پلیس در برابر یک افسر و در اختیار داشتن ماری جوانا.

یک ویدئو در رسانه های اجتماعی نشان داد که ده ها تن از مردم اطراف این مجسمه که نشسته بر روی یک پایه در حالی که برخی از مردم کشیده بر روی یک طناب گره خورده به سینه و دیگری ضربه آن را با آنچه به نظر می رسد به یک اسکیت بورد.

به عنوان مجسمه نیم تنه tilts و سپس سقوط به زمین جمعیت به سلامتی. یکی دیگر از فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که جمعیت به تماشای این مجسمه نورد پایین rocky بانک ها از رودخانه می سی سی پی و به آب است.


شهردار LaToya Cantrell گفت: در یک صدای جیر جیر که در شهرستان “رد خرابکاری و تخریب املاک شهرستان. آن را غیر قانونی است.”

نیواورلئان در زمان پایین چهار مؤتلفه دوران بناهای تاریخی در سال 2017 پس از یک ماه روند ستیز جلسات عمومی و تظاهرات. اما دیگر بحث برانگیز نمادهای باقی می ماند. این شهرستان آغاز شده است یک فرایند به بحث در مورد تغییر نام خیابان به نام بعد از مؤتلفه آمار و ارقام.

هنگامی که او درگذشت McDonogh چپ بخش زیادی از پول خود را به نیواورلئان و بالتیمور برای مدارس و بسیاری از مدارس در نیواورلئان بعد از او به نام.


این McDonogh روز جشن است که در آن دانش آموزان سراسر شهرستان گذاشته گل در بنای یادبود به McDonogh شد موضوع تحریم در 1950s. مراسم نواخته تفکیک و آفریقایی-آمریکایی کودکان را مجبور به انتظار برای ساعت برای سفید کودکان برای ذخیره کردن گل های خود را اول است.

آسوشیتد پرس در گفتگو با گری Ballier که سوار به میدان برای دیدن برای خود است که این مجسمه رفته بود. او به خاطر مدرسه مراسم از رشد و خدمت در ارتش در پایگاه های نام بعد از مؤتلفه ژنرال.


او اشاره می کند که تعدادی از خیابان ها در این شهر نیز به نام بعد از آمار و ارقام از کنفدراسیون. او می گوید آن است که مدت زمان طولانی گذشته برای کسانی که به رفتن.

“ما تاریخ واقعی شناخته شده است و در حال حاضر افرادی که قرار است به قهرمانان هستند و نه قهرمانان. آنها خائن و آنها باید رفته,” او گفت:.

با گزارش از آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات