New Mexico State فصل بسکتبال می تواند یک داستان از شانس دوم

اجازه دهید به پایین لیست تیم بسکتبال کالج است که باید نه از دست رفته یک بازی در کنفرانس بازی این فصل است.

وجود اقیانوس اطلس 10 دیتون است که رتبه سوم را در هر دو آسوشیتد پرس و مربیان’ نظر سنجی و یک شات در یک ردیف 1 دانه در مسابقات NCAA.

و پس از آن وجود دارد ایالتی نیومکزیکو که به پایان رسید 16-0 در غرب, ورزشی, کنفرانس, اما را پیدا خواهد کرد خود را در ابتلای اگر آن را نمی کند پیروزی در آن کنفرانس مسابقات در لاس وگاس.

“این فقط یک واقعیت زندگی ما در سطح” مربی کریس جانز گفت: در صبح روز تیم خود را به طور منظم فصل آخر روز شنبه در برابر کالیفرنیا باپتیست. “ما سعی کردیم به قرار دادن با هم به اندازه کافی دشوار پیش فصل برنامه که شاید — شاید — ما ممکن است یک در بزرگ اگر ما نمی توانیم به برنده شدن در این کنفرانس مسابقات است. اما ما برخی از بچه ها صدمه دیده است و بازی نمی کند به خصوص به خوبی. بنابراین لاس وگاس در آن است برای ما.”

Jans نیست اغراق زمانی که او در مورد صدمات. سه بازیکن که پر نقش مهم در سال گذشته 30-5 تیم از دست داده اند برای این فصل است. یک چهارم خارج شده و پس از کنفرانس بازی آغاز شد و ممکن است بازگشت نیست. گلزن برجسته ترولین ملکه از دست رفته پنج بازی با یک پاره منيسک.

و در عین حال Aggies را به کنفرانس مسابقات در 19 بازی برنده خط خط از متوسط 6-6 شروع Jans اشاره شده است. حتی با صدمات آنها هشت بازیکن ،

“من هرگز واقعا با یک نیمکت دراز و تا سال گذشته” Jans گفت. “سپس ما فقط تا به حال بیش از حد بسیاری از بازیکنان خوب نه به 11 یا 12 عمیق و این کار را بسیار خوب برنامه ریزی شده بود به انجام همان چیزی که در این سال. که تبدیل به یک چیز خوب چون حتی با آسیب های ما می تواند احساس راحتی بازی هشت بچه ها.”


[یشیوا در NCAA tournament محل نگهداری خالی توسط coronavirus ضربان WPI و غروب]

Jans, 50, یک داستان موفقیت بزرگ در یک سقوط از فضل و رستگاری است. او یک مربی در چهار کالج کاربر در طول هفت سال span و هرگز برنده کمتر از 20 بازی. در سال 1998 او به رهبری کیرکوود کالج در Cedar Rapids, Iowa, به ملی تاریخ و کالج ورزشی انجمن بخش دوم قهرمانی ملی. در سال 2004 او به رهبری Chipola کالج در Marianna, Fla., به اولین کنفرانس عنوان در یک دهه در حالی که در پایان ششم در تاریخ و کالج ملی مسابقات است. پس از آن دستیار او برای چهار سال در دولت آمریکا تحت پورتر موزر قبل از صرف هفت فصل کار برای گرگ مارشال در ایالتی ویچیتا.

در سال 2014 بازی بولینگ سبز خود را به او داد ضربه اول به عنوان یک بخش من سر مربی. او در 21 بازی خود را در فصل اول — شاهین’ 20-برنده فصل از سال 2002.

سپس در 21 مارس 2015, زندگی خود سقوط کرد. آن شروع به گناه به اندازه کافی با دست دادن به Canisius در دور دوم CollegeInsider.com مسابقات. Jans رفت و به یک نوار با دوستان که شب و تا به حال بیش از حد به نوشیدن. او به پایان رسید تا اینکه گرفتار در دوربین تلفن همراه ساخت هرزه نظرات و سیلی زدن یک زن در پشت قبل از دوستان او را از نوار. پس از بررسی بازی بولینگ سبز او را اخراج.

Jans باعث می شود هیچ بهانه ای برای آنچه اتفاق افتاده است.

“چیزی که من پشیمان ترین است من صدمه دیده است بسیاری از افراد دیگر که هیچ کار اشتباهی انجام داد” او گفت:. “من صدمه خانواده و دوستان و بازیکنان من در این مدرسه و کالج بسکتبال. من صحبت کردن با بازیکنان من در مورد آن حتی در حال حاضر — و نه جزئیات شب اما چگونه شما می توانید تغییر شهرت خود را فورا با یک تصمیم ضعیف.

“من تا به حال به انتخاب خودم و یادگیری از آن. من فوق العاده خوش شانس که من رو حمایت من از مردم در اطراف من و که گرگ مارشال مایل بود به من ارائه یک محل برای رفتن به انتخاب من زندگی دوباره.”

مارشال استخدام Jans اداری نقش به طوری که او می تواند به ماندن متصل به بسکتبال بدون اینکه در کانون توجه است. Jans بستری فکر می کردم که او ممکن است هرگز فرصت دیگری به عنوان یک سر مربی عبور ذهن خود را.

“من فکر می کنم در مورد آن, اما نه که اغلب به این دلیل که من دیگر چیزهایی که من در تلاش بود به شکل” او گفت:. “من هرگز سرزنش آشامیدنی برای آنچه اتفاق افتاده است حتی اگر من مست. من مقصر من. وجود دارد هیچ بهانه ای برای رفتار من. من می دانستم که من تا به حال به سرزنش و فقط سعی کنید به یک فرد بهتر است،”

شاید از آن بود که رویکرد که منجر ایالتی نیومکزیکو به Jans دوم شانس او فکر کرد که ممکن است آمده است.

در سال 2017, پل ویر چپ جدید دولت مکزیک پس از یک فصل به کار در نیومکزیکو. ویر رفته بود 28-6 در یک فصل مربیگری Aggies و Jans نشده از دست رفته به ضرب و شتم رفتن 28-6, 30-5 و در حال حاضر 25-6.

یک سال پیش, New Mexico State برنده این کنفرانس عنوان شد و فرستاده شده به Salt Lake City به عنوان یک شماره 12 دانه به صورت پنجم-کشت Auburn در دور اول از مسابقات NCAA. پایین 13 Aggies بسیج به دنباله 78-76 با توپ در ثانیه های پایانی. گارد نقطه AJ هریس به نظر میرسد که باز لیآپ اما به جای گود توپ به ترل قهوه ای در بالای کلید; او خراب در سه نقطه تلاش با 1.7 ثانیه به سمت چپ. او از دست رفته دو تا از سه پرتاب آزاد; Auburn جان سالم به در 78-77 و در ادامه به چهار نهایی.

“این یکی واقعا سخت” Jans گفت. “تماشای Auburn برنده نگه دارید من فکر می کنم همه ما تا به حال احساسات مخلوط. شما همیشه می خواهم در این تیم است که ضربان شما را به نگه داشتن برنده شدن اما من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که آنچه ما انجام داده اند ممکن است اگر ما می خواهم که برنده بازی است. آن زمان در حالی که به دریافت بیش از آن. از سوی دیگر آن چیزی است که درایوهای این تیم در هر روز است. من به بچه ها تمام وقت: “ما خوب است, اما در حال حاضر ما به اندازه کافی خوب نیست برای برنده شدن در مسابقات NCAA. اگر ما می خواهیم که ما را به حفظ بهبود و امیدوارم که ما شانس دیگری.’ “

مربی لو هنسون و رهبری سام Lacey و جیمی Collins, New Mexico State یک چهار نهایی تیم در سال 1970 دست به جان چوبی-مربی UCLA تیم ملی. در تمام مدرسه شده است به 25 مسابقات NCAA — از جمله هشت نفر از 10 گذشته. اما آن را نه رسما برنده مسابقات بازی از سال 1970: دو برد در سال 1992 و 1993 بودند خالی.

New Mexico State بوده است steppingstone کار برای مربیان: هنسون در ادامه به 21 فصل در ایلینوی قبل از بازگشت به لاس کروسس به پایان کار خود را. رخی Theus شد استخدام Sacramento Kings, Marvin Menzies در ادامه به UNLV پس از 10 فصل و ویر به سرعت نقل مکان کرد و در سراسر دولت است.

تنها حرکت Jans می خواهد را به دور دوم مسابقات NCAA — حداقل.

“ما می دانیم آنچه که ما باید انجام دهیم در این کنفرانس مسابقات را که ما را به نفع خود,” او گفت:. “این است که مقدار زیادی از فشار است. اما ما تحت فشار قرار دادن خودمان هر شب تمام فصل ها فقط به این دلیل. ما شش سالمندان در این تیم است. ما همه می خواهم مانند دیگر شانس.”

مربی خود را ساخته شده است که بسیاری او را شانس دوم. شاید بازیکنان خود را می توانید انجام همان.

برای اطلاعات بیشتر با جان فایننشتاین بازدید washingtonpost.com/feinstein.

ادامه مطلب: NCAA در حال آماده سازی برای coronavirus و آن را پیچیده ویرجینیا قابل توجهی در احیای خانه می آید برای ارشد و بعد یک شات در ACC عنوان Jagan Mosely Georgetown رهبر در شن هنوز ایستاده در پایان Hoyas’ فصل پر از دست انداز در یک کار تعریف, تغییر, مریلند, دستیار DeAndre Haynes ایجاد اوراق قرضه که آخرین فن که پرتاب نژادی لکه دار کردن در کنتاکی بازی دارای بلیط امتیازات به طور دائم لغو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im