نیوجرسی بدنسازی صاحبان اشاره کرد بعد از بازگشایی زنده در “فاکس و دوستان” در سرپیچی از فرماندار سفارش

توصیف این گروه به عنوان “بسیار طرفدار اجرای قانون” Hegseth پرسید که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر دولت پلیس نشان داد.

“ما آماده برای هر چه عواقب راه ما آمده” اسمیت گفت. “ما در حال ایستاده تا برای آنچه که ما باور دارند که به حق است.”

هر چند Hegseth پیش بینی “بلندی رویارویی” با اجرای قانون و ادعا کرد بدون شواهد که یک تیم SWAT منتظر بود در نزدیکی محلی ماموران پلیس ایستاده بود و به مردم در زمینه به ورزشگاه. چند ساعت پس از درها باز شد یک بلماور افسر پلیس اعلام کرد که صاحبان و جمعیت بودند “همه در نقض دستور اجرایی” قبل از گفتن آنها را به “یک روز خوب” و خروج. وجود دارد فوران, به سلامتی.

اما بلماور پلیس بعد از بازگشت به شارژ اسمیت و مالک فرانک Trumbetti در احضار با نظم انجام جرائم. مورفی خطاب به تنش با تکرار در طول یک کنفرانس خبری که در نیوجرسی — که به ثبت 10,435 coronavirus مرگ و میر — بود “نه از جنگل هنوز” ایجاد محدودیت های لازم است.

نیوجرسی دادستان کل Gurbir S. Grewal در بیانیه ای گفت: چهار مرد که لباس مأموران اجرای قانون هستند “متعادل کننده بهداشت عمومی و امنیت عمومی” و “آن دسته از افرادی که نقض فرماندار دستورات آن را سخت تر برای افسران ما به انجام کار خود قرار دادند و افسران ما در خطر است.”

جیمز Mermigis یک وکیل برای بدنسازی, صاحبان, گفت واشنگتن پست که این دو یک تاریخ دادگاه در اوایل ماه ژوئن و به قصد دفاع از اقدامات خود را. اسمیت می تواند 2000 دلار جریمه و شش ماه در زندان Mermigis گفت: اما “بیشتر نگران خود را از حقوق اساسی.” او گفت که در حالی که اسمیت در ابتدا نمی اعتراض فرماندار منظور او نا امید است با تداوم آن.

“من موافق در شرایط خاص ما نیاز به یک مدیر اجرایی به قدرت است که شامل همه چیز و به انجام کارهایی است که در بهترین منافع از ساکنان این دولت است که آنها حکومت” Mermigis گفت. “من قصد ندارم به اختلاف است. اما در برخی شرایط مانند این ما بر این باور است که قدرت خود را خیلی دور رفته و برای بیش از حد طولانی است.”

غیر ضروری کسب و کار در سراسر نیوجرسی اجازه داده شد برای بازگشایی آغاز و تا روز دوشنبه با منظقه وانت و خدمات تحویل. رستوران ها و کافه ها باز مانده درایو-از طریق takeout و تحویل تنها. اما ورزشگاه شدند و مورد نیاز برای ماندن بسته همراه با مراکز بولینگ کوچه ها سالن تاتو سرو سینما و قمار.

رای گیری پیدا کرده است که اکثریت آمریکایی ها مخالف بازگشایی اکثر کسب و کار; واشنگتن پست-دانشگاه مریلند بررسی انجام شده در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه در بر داشت که 78 درصد از پاسخ دهندگان مخالف بازگشایی ورزشگاه و مرکز تناسب اندام. اما در میان برخی از اصولگرایان بر این باورند که اقتصاد باید بازگشایی بلافاصله اسمیت و Trumbetti شد علت حامله, vintag.

اسمیت ساخته یکشنبه ظاهر در فاکس نیوز را “Tucker Carlson امشب” که در آن کارلسون اعلام کرد که مورفی بود نگه داشتن دولت تحت محدودیت “به طور نامحدود تا زمانی که او می گوید.” او خواسته اسمیت به همین دلیل او تصمیم به بازگشایی با وجود سفارشات از فرماندار “است که تمام قدرت او می تواند انجام آنچه او می خواهد.”

“من تماشای مردم از دست دادن شغل خود و بدون هیچ پیشرفت و حرکت رو به جلو” اسمیت پاسخ داد. “ما در حال آماده به اقدام خودمان و ما فکر طولانی و سخت در مورد آن. همه اقدامات ما از دل می آیند با ما بهترین منافع در ذهن اما آنچه که ما احساس خوب بیشتر برای خودمان جامعه ما و دولت و ملت به عنوان یک کل است.”

در Instagram او به اشتراک گذاشته الگوهای رفتاری نشان می دهد که دموکرات فرمانداران می خواهید کشورهای خود را به باقی می ماند بسته به صدمه زدن به رئیس جمهور تهمت را گشتند چشم انداز و ادعا می کنند که این ویروس مرگ و میر است که بیش از حد به عنوان به خوبی به عنوان یکی گفت که او در نظر گرفتن تهدید سلامت به طور جدی اما همچنین نگران دولتي نفس بیش از حد و ویرانی اقتصادی.

اسمیت تحت درمان قرار گرفت “مانند یک محلی مشهور” در ورزشگاه در روز دوشنبه یک Philadelphia Inquirer خبرنگار اشاره کرد و با هواداران درخواست برای عکاسی سلفی با او. جمعیت ریخته به پارکینگ برگزاری “don’t tread on me” پرچم. یک نفر دست تکان دادند یک پرچم به نمایندگی از سه Percenters یک گروه شبه نظامی.

ورزشگاه گفت: صاحبان آنها در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی از جمله محدود کردن ظرفیت به 20 درصد چک کردن درجه حرارت قبل از ورود و ارائه ضد عفونی کننده دست. دو تن ماسک, اگر چه Hegseth و بیشتر جمعیت نداشت. نشانه ها در خارج از درب به نام برای ماسک و اجتماعی فاصله.

“او مردم را وادار به رفتن به ورزشگاه” Mermigis گفت. “اگر می خواهید مردم را که شانس و رفتن به ورزشگاه و او آن را در دسترس برای آنها که همه چیز در آن است.”

Hegseth که صرف ساعت در Atilis, دفاع و پشتیبانی, بدنسازی صاحبان به عنوان “خوب و سخت کوش و وطن پرست و مسئول مردم” به عنوان “بزرگ آمریکایی است.”

“آنها فقط می خواهم به کار و سخت کار می کنند” او هنوز توییتی. “اگر @GovMurphy هنوز هم تلاش می کند تا آنها را تعطیل — آن را تنها قدرت است.”

Trumbetti تشویق صاحبان کسب و کار دیگر به بازگشایی در حالی که هنوز در تلاش برای حفظ مشتریان امن با اشاره به NBC New York که “شما نمی توانید فقط باز کردن و یک شورشی.”

یکی دیگر از صاحب کسب و کار جورج Verdis از آجر و آینه زیبایی بار اعلام کرده است که او قصد دارد به دنبال Atilis در روز بازگشایی. در مصاحبه با NJ.com او گفت: او می خواهم “به اندازه کافی” و بسته شده است “به اندازه کافی بلند.”

خواسته خود را در طول کنفرانس خبری که آیا او نگران است که چنین سرپیچی می تواند مارپیچی خارج از کنترل مورفی گفت که او نمی شد.

“من نگران آن را به مارپیچی خارج از کنترل ما اقدام خواهد شد,” او گفت:. “اگر شما نشان می دهد تا در آن ورزشگاه فردا دوباره وجود دارد رفتن به یک واقعیت متفاوت از نشان دادن تا امروز. این نه تنها کلمات است. ما باید برای به اجرا درآوردن این, اما من هم نمی خواهید برای شروع جنگ جهانی سوم.”

اسمیت در عین حال گفت: این سالن ورزشی است که در واقع برنامه ریزی برای باز کردن دوباره سهشنبه گفتن Hegseth “ما نمی خواهد به ایستادگی کردن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>