“هنگامی که کسب و کار ورشکسته و یا نزدیک حد اغلب کارگران داده می شود کمی اطلاع و یا قطع پرداخت. ما شاهد این اتفاق می افتد در اینجا در نیوجرسی در سال گذشته زمانی که اسباب بازی R با ما برای ثبت ورشکستگی” نماینده مجلس آنت قویجنو (D) اولیه با حمایت از این لایحه در بیانیه ای گفت. “کارکنان شایسته به درمان نسبتا به خصوص زمانی که آنها مجبور به ترک کار به دلیل شرایطی خارج از کنترل خود.”

این لایحه که تنها به کارفرمایان با 100 یا بیشتر کامل و یا پاره وقت کارگران تخمگذار کردن 50 یا بیشتر مردم شد و تایید شده توسط دولت را در مجلس سنا در ماه دسامبر. در حال حاضر آن را می رود به میز از رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی (D).

“ما فکر می کنیم این لایحه یک پیام روشن است که مردمی در نیوجرسی در حال برگزاری کسب و کار پاسخگو” گفت: Terrysa Guerra, مدیر سیاسی در ایران برای احترام یک گروه مدافع که کار کرده با قانونگذاران دولت در این لایحه است. او گفت: این سازمان در حال بررسی کار با قانونگذاران در قانون مشابه در کالیفرنیا و نیویورک و میشیگان.

بث Hink سابق مدیر فروشگاه برای Payless ShoeSource در نیوجرسی گفت که او با دریافت تنها سه روز از قطع زیر 19 سال اشتغال پس از ثبت شرکت برای فصل 11 ورشکستگی حفاظت در ماه فوریه است. Payless بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

“خرده فروشی آخرالزمان است و نه دور” گفت: Hink, که گفت که او هنوز هم به دنبال کار. “آن را به [مردم] کار دیگری و آن را به دور است که استرس اما ممکن است آنها را کمی صلح از ذهن است.”

استخدام وکلا می گویند این لایحه می تواند عواقب گسترده.

برای یک, آن می تواند تضعیف کارفرمایان توانایی نیاز به یک “آزادی ادعا می کند” و یا توافق در ازای قطع پرداخت که کارکنان نمی خواهد شکایت گفت: آلوارو حسنی, یک وکیل استخدام با فیشر فیلیپس. در حالی که است که به طور معمول شده است استاندارد “آنچه مشخص نیست این است که آیا می شود که می تواند در ادامه تمرین با توجه به قانون” حسنی گفت. “تحت [لایحه], قطع مشخص است به عنوان دستمزد بدهکار بنابراین شما نمی تواند مقرون به صرفه” در آنها Hasani گفت.

Maxine Neuhauser یک وکیل با اپستاین بکر سبز در نیوآرک, غیر انتفاعی گفت: کارفرمایان می تواند در یک اتصال اگر آنها به طور ناگهانی از دست دادن کمک های مالی دولت یا بودجه. “من غیر انتفاعی مشتریان واقعا نگران,” او گفت:. “این مردمی که در حال رانده شدن به ورشکستگی توسط شرکت های سهام خصوصی. این سازمان در تلاش برای انجام کار خوب است.” Neuhauser وجود دارد گفت: همچنین سوال در مورد چگونه این لایحه فعل و انفعال با قانون ورشکستگی.

کریستینا Renna مدیر عامل اتاق بازرگانی جنوب نیوجرسی گفت: رهبران کسب و کار محلی مخالف این لایحه با وجود تعدادی از تغییرات پس از آن برای اولین بار معرفی شد. “این یک مثال از یک قطعه ای از قوانین است که در واکنش به یک واقعا وضعیت غیر قابل قبول” او گفت:. “این رفتن به نیوجرسی یک پرت.”

در عین حال برخی از وکلا استخدام می گویند این لایحه یک شانس گرفتن برداشت تا جاهای دیگر. “بسیاری از این کارمند محافظ قوانین در حال به دست آوردن کشش” گفت: Neuhauser با اشاره به پرداخت مرخصی استعلاجی و ممنوعیت در تاریخ حقوق و دستمزد سوالات است که باید در سراسر چندین متحده است. “آنها شروع به با گلوله برف زدن. من فکر می کنم یک قانون در اینجا پتانسیل برای تصویب در دولت دیگر? پاسخ من خواهد بود مطمئن شوید.”

دفعات بازدید:همچنین:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im