در پاییز سال 1987 فرانک فاهی در بر داشت خود را در تیررس جو بایدن سپس یک سناتور جوان از دلاور که به هر طریقی عصبانی انفجار در یک رویداد کوچک زود در اولین اجرا خود را برای رئیس جمهور.

در یک خانه در غرب, نیوهمشایر, Mr فاهی که او یک سوال در مورد یک رسوایی دم برای آینده معاون رئیس جمهور در مورد سابقه تحصیلی اما استرس از آقای بایدن اول ریاست جمهوری اجرا شد که در حال حاضر تحت محاصره توسط ادعا می کند که او تا به حال plagiarised یک سخنرانی در کمپین بلیزرز – به نظر بهتر از او.

“ما فقط به خانه رفت و بایدن وجود دارد چرا که او یک نامزد برای نامزدی” آقای فاهی گفت: مستقل. “و من از او پرسیدم چه من فکر کردم فقط یک سوال و او بسیار از من زدم خاموش دیوار.”

این یک flare-up در C-SPAN دوربین های دیجیتال و گسترش در سراسر کشور با قبل از اینترنت virality. پاسخ در راه است که در سال 2020 به نظر می رسد قابل ملاحظه ای Trumpian – “من فکر می کنم من احتمالا باید یک مقدار IQ بالاتر از شما من شک دارم” – آقای بایدن قرار داده و یکی از آخرین ناخن در تابوت خود را برای مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است و خارج از مسابقه در مدت کوتاهی پس از.

اما برخی از 33 سال بعد آقای فاهی گفت که او آماده است تا به رای برای آقای بایدن در سومین مسابقه. اگر هر چیزی صرف این واقعیت که آقای بایدن در کمپین بلیزرز پس از مدت ها پیش هنگامی که کسی مثل پیت Buttigieg شد مهد کودک در سن بر تجربه آقای فاهی ارزش عمیقا: “من فکر می کنم او تا به حال تجربه بسیار خود 36 سال در مجلس سنا و هشت سال به عنوان اوباما و معاون رئیس جمهور.

پس از چهار سال با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور تضعیف اتحاد بین المللی آقای فاهی فکر می کند رئیس جمهور بعدی نیاز به دانستن آنچه که او انجام شده است در یک روز: “من فکر می کنم بایدن می تواند به آمار زمین در حال اجرا است. من فکر می کنم او می داند که مردم را به یک تیم خوب از مشاوران در اطراف او, بنابراین من فکر می کنم او می تواند فوق العاده رئیس جمهور.”

با فقط دو روز تا مقدماتی نیوهمپشایر, همه نشانه های نقطه نسبت به یک ناامید کننده سوم اجرا برای آقای بایدن حتی به عنوان او اصرار داشت که او می تواند از دست دادن در این دو ایالت در ابتدایی فصل – او آمد و در جایگاه چهارم در آیووا قفقاز در هفته گذشته – و هنوز هم کوه گشت در نوادا و کارولینای جنوبی است.

در نیوهمپشایر آقای بایدن بوده است مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور اما انجام بهترین خود را برای مدیریت انتظارات به عنوان شور و شوق به نظر می رسید به تغییر دور از او و به سوی نامزدها مانند پیت Buttigieg برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و ctq.

در شب جمعه در اوایل نهایی بحث در منچستر قبل از رای دهندگان به پای صندوق های رای در گرانیت دولت آقای بایدن همه اما از اذعان به شکست زود است. “من در زمان یک ضربه در آیووا” او اذعان کرد: “و من احتمالا آن را در اینجا.”

این یک بیانیه است که واقع بینانه و با توجه به نظر سنجی. با توجه به روشن شدن سیاست, آقای بایدن خود را دیده است رای گیری مخزن و در حال حاضر نشسته در مقام سوم پشت آقای ساندرز و آقای Buttigieg. او فقط یک ذره جلوتر از خانم وارن در مصالح گرانیت دولت سنجی هر چند شماره خود نشان داده اند بسیار کمتر نوسانات به عنوان معاون رئیس جمهور سابق حفره حفره است.

آقای فاهی به نظر نمی رسد به خاطر داشته باشید که آقای بایدن را در انتخابات ممکن است نگاه بزرگ. اما او جرم امتیاز تنها چند روز قبل از اولیه به عنوان داوطلب در سراسر کشور می شده اند و آماده سازی به سر را به 10 فارنهایت (-12 سانتیگراد) آب و هوا به دست کشیدن بر روی درب برای او و یا صرف تعطیلات آخر هفته خود را برقراری تماس در تلاش برای تقویت حمایت خود را.

“من می دانم که برای واقعیت داشتن به صحبت برخی امروز که آن را دلسرد به گوش او بگو چیزی بود که با هواداران خود را هنوز هم در خارج وجود دارد کار سخت بر روی گوشی و ضربه زدن بر روی درب آنها به عنوان” او گفت:.

شنبه شب فقط یک روز پس از این بحث که داوطلبان و حامیان به نظر نمی رسد به نشان می دهد تا برای حمایت از معاون رئیس جمهور ، در مک اینتایر-شاهین 100 باشگاه جمع آوری کمک در منچستر, آقای بایدن این بخش از SNHU عرصه بود به مراتب بیشتر کسانی که از Ms وارن Ms Klobuchar آقای ساندرز و آقای Buttigieg.

و او شکست خورده برای به دست آوردن این نوع cross-حامی به سلامتی که تقریبا هر نامزد دیگر اداره می شود. به جای آقای بایدن به چه تبدیل شده است تا حدودی به طور منظم کمپین گفتار. او با صدای بلند پرسید: چگونه می تواند وجود داشته باشد فقر او گفت: او را دیدم که آن روز صبح در یک درایو غذایی در منچستر. او وعده داده شده برای بازگرداندن ما به سابق خود کرامت است. جمعیت تا حد زیادی نشسته و سکوت.

هنگامی که فشرده آقای فاهی اذعان کرد که او “نه 100 درصد” مطمئن است که آقای بایدن می تواند برنده نامزدی یا انتخابات. او گفت که او هرگز harboured کینه علیه آقای بایدن برای 1987, انفجار بود و در واقع برنامه ریزی در رای دادن به او اگر او تا به حال شانس همه کسانی که سال پیش. اما او نگران است در مورد آقای بایدن سن و چگونه او ممکن است انجام یک مناظره در برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“بین [جمعه] بحث و برخی از دیگر بحث های ما برگزار شد و من نگران او را از طریق گرفتن این همه و به کاخ سفید. بنابراین من برخی از رزرو” آقای فاهی که می بیند Ms Klobuchar خود را به عنوان دوم بهترین گزینه است.” “اما من هنوز هم معتقدم او بهترین مرد برای این کار است. و من نمی تواند دور از آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im