نیوهمپشایر اولیه نتایج زنده: برنی ساندرز پیش بینی شده را به نفع خود به عنوان دموکراتیک زمینه در نهایت رقیق کردن

برنی ساندرز برنده نیوهمپشایر دموکراتیک انتخابات مقدماتی اعلام پیروزی در اولین-در-این-ملت رای و هموار حتی واضح تر مسیر بالقوه برای تامین امنیت نامزدی و حرکت بر روی انتخابات عمومی در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از اصل تساوی در آیووا هفته گذشته قوی نمایش آن از پیت Buttigieg که به نظر می رسد به مقام دوم و آقای ساندرز سمان وضعیت خود را در بالای 2020 دموکراتیک زمینه است.

و به طور غیر منتظره ای قوی از عملکرد ctq به او قوی تر مسیر از نیوهمپشایر به عنوان مسابقه حرکت می کند به gantlet از دولت توسط دولت اولیه مسابقات پیش رو ،

قدرت آقای ساندرز و آقای Buttigieg شد همسان در معکوس با مبارزه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که صرف بیشتر از سال گذشته به عنوان دموکرات’ جبهه ملی-دونده اما فرار, New Hampshire ساعت قبل از انتخابات بسته پیش بینی بد به پایان برسد.

با بازده نهایی پیش, او در رقابت برای جایگاه چهارم با Elizabeth Warren, ناامید کننده به نوبه خود برای این سناتور از همسایه ماساچوست است.

نه آقای بایدن و نه خانم وارن بودند بر پیگیری برای دریافت هر گونه نمایندگان.

“بسیاری از شما تصمیم به دیدار با یک دوره جدید از چالش با نسل جدیدی از رهبری” آقای Buttigieg گفت.

در ضمن آقای ساندرز افتخار “یک جنبش از ساحل به ساحل … به شکست خطرناک ترین رئیس جمهور.”

در ضمن دو نامزد کاهش یافته است و در میان بسیار مهم نیوهمپشایر رای دادن.

مایکل بنت کلرادو سناتور سابق 2020 امیدوار گفت: هواداران در روز سه شنبه: “من شما را دوست دارم, New Hampshire. این که آیا شما آن را می دانستند یا نه ما با داشتن یک زمان بزرگ با هم.”

او افزود: “من فکر می کنم این اتصالات برای ما به پایان مبارزات انتخاباتی امشب.”

این خبر درست پس از اندرو یانگ دیگر کم رای گیری دموکراتیک نامزد ریاست جمهوری اعلام کرد او در تعلیق مبارزات انتخاباتی خود در میان برای اولین بار-در-این-ملت اولیه.

“آنها تصمیم گرفتم امشب و امشب نخواهد بود ما شب اما اجازه دهید به من می گویند این به New Hampshire: شما ممکن است ببینید من یک بار دیگر با تشکر از شما” آقای بنت گفت.

آقای یانگ اعلام کرد که تعلیق نامزدی خود را فقط لحظات قبل از آقای بنت آخرین نامزد رنگ به واجد شرایط برای بحث مراحل به طور موثر ترک هنوز شلوغ زمینه سفید نامزدهای رقابت برای نامزدی حزب دموکرات.

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس. مشاهده به روز رسانی زنده از نیوهمپشایر مقدماتی به عنوان آنها در زیر.

برنی ساندرز که raked در بیش از 60 درصد از آرا در برابر هیلاری کلینتون در نیوهمپشایر 2016 اولیه است رای گیری پیش از سال 2020 دموکراتیک مدعی است.

مستقل‘s اندرو Buncombe شکسته شدن آخرین نظر سنجی های ملی.

Ctq اتحاد رسید در نظرسنجی های اخیر مصرف خود را از پایین-انتهای لیست به مسابقه سوم در کنار الیزابت وارن.

در یک نظرسنجی Ms Klobuchar سوم با 14 درصد حمایت پشت پیت Buttigieg 19 درصد است. برنی ساندرز که یک سناتور از نزدیک ورمونت به نظر می رسد آماده برای یک فوران چاه نفت در دولت با 27 درصد حمایت در این نظرسنجی.
 

مستقل‘s کلارک Mindock بیشتر از داخل Klobuchar اردوگاه.

بیست مایل از هم جدا برنی ساندرز و الیزابت وارن رقابت برای مترقی رای قابل توجه کنتراست.
 

مستقل‘s در نیوهمپشایر کلارک Mindock بیشتر خود به ناتوانى و مسابقه بین دو نفر از نامزدها که در خانه متحده به اشتراک گذاری مرزها با دولت:

تبلیغات

بایدن از رفتن به کارولینای جنوبی قبل از رای گیری به پایان می رسد در نیوهمپشایر

مستقل‘s کلارک Mindock گزارش می دهد که بایدن در مبارزات انتخاباتی اعلام کرده است که معاون سابق رئیس جمهور خواهد هاپ در یک هواپیما و ترک نیوهمپشایر پشت امشب او به عنوان چهره آنچه به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به یک دوم خجالت برای نامزد در یک ردیف.

بایدن رهبری به کارولینای جنوبی که در آن او را لگد کردن دولت خود را در مبارزات انتخاباتی وجود دارد در کلمبیا. او قبلا برنامه ریزی شده تا در برگزاری اولیه شب واقعه در Nashua که برنامه ریزی شده بود و در حدود همان زمان به عنوان این رویداد جدید.

این تصمیم قطعا باعث می شود برخی از تاکتیکی حس. معاون سابق رئیس جمهور بمباران در آیووا و مسیرهای پیاده روی در نیوهمپشایر به عنوان رای دهندگان به پای صندوق های رای. در آن زمان او شده است ساخت این صورت که برای اولین بار دو کشور در نامزدی های نجومی در حال نمایندگان راستین از حزب دموکرات به عنوان یک کل و بارها نشانه های او فکر می کند او هنوز هم می تواند به خوبی انجام دهد با بزرگ آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی جمعیت در کارولینای جنوبی و نوادا که رای بعدی.

سکته مغزی Julian Casablancas گفت: یک جمعیت در یک تجمع عظیم و کنسرت برای حمایت از برنی ساندرز در نیوهمپشایر که او “نشان دهنده ما تنها شانس برای سرنگونی قدرت شرکت های بزرگ و کمک به بازگشت امریکا به دموکراسی”.

در شب قبل از اولیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد یکی دیگر از نفس تقویت کمپین تجمع سیگنالینگ استراتژی خود را پیش از انتخابات پاییز: hard-خط ضد مهاجرت, پیام جشن خود را استیضاح تبرئه و بهره برداری دموکراتیک را بدست آورد.
 

جان T بنت بیشتر:
 

تبلیغات

پس از مبارزات انتخاباتی به عنوان تنها نامزد قادر به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جو بایدن در حال حاضر می گوید: “من حاضر به نشان می دهد هر گونه دموکرات می توانید از دست دادن. من فکر می کنم ما می تواند اجرا میکی موس در برابر این رئیس جمهور و یک شات.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در سردرگم هایکو حمله مایکل بلومبرگ
 

شش چیز به دنبال پس از شمارش آرا امشب:
 

تبلیغات

استراتژیست جمهوری خواه هستند گزارش با هیجان دموکرات نژاد تا کنون به امید سر به سر مسابقه بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برنی ساندرز در کل با توجه به NBC News.

تیم مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار است برای بیشتر بین حزب هرج و مرج و تکیه بر “برنی است که یک سوسیالیست” پیام. در ضمن:

میلیاردر سابق شهردار نیویورک با صدور بیانیه ای پس از رئیس جمهور, صدای جیر جیر, تکرار گذشته خود عذرخواهی برای حمایت خود را برای متوقف کردن و frisk اقدامات است.
 

اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین ابراز حمایت از این سیاست با وجود قانون اساسی چالش ها و نابرابری نژادی در پلیس.

اندرو فینبرگ نقل قول دموکراتیک فعالان بر این باورند که برنی ساندرز’ حامیان برخی از دلیلی برای نگران به عنوان مبارزات انتخاباتی سر به نوادا انجمن: “به همین خاطر نگرانی هایی که وجود دارد خواهد بود shenanigans در نوادا آنها معتبر هستند.”

تبلیغات

جو بایدن در راه خود را به کارولینای جنوبی می گوید: او مضطرب به صورت مایک بلومبرگ در بحث:

رای دهندگان در نیوهمپشایر می گوید یک MSNBC خبرنگار در هوا که به او رای دادند برنی ساندرز در بخشی به دلیل شبکه “توقف برنی بدبینی”.

Tulsi Gabbard صرف زمان بیشتری را در نیوهمپشایر نسبت به دیگر نامزدهای دموکرات و لحظه ای او را در دولت می تواند به اثبات می شود یک نقطه تعریف شده برای مبارزات انتخاباتی خود را.

او انتهایی برنی ساندرز اما نظرسنجی های اخیر نشان داده اند او را معلق در هوا در حدود 4 یا 5 درصد از آرا. و در یک وضعیت که در آن حدود 40 درصد از رای دهندگان ثبت نام مستقل که قادر به انتخاب کنید که اولیه برای رای دادن در توسل به جمهوری تکیه افرادی که سازمان دیده بان فاکس نیوز می تواند شیب چیزهای کمی در نفع او.

مستقل‘s کلارک Mindock گزارش.

تبلیغات

اصلی “برنی bro”: بنیه برادر برنی. او در انگلستان زندگی می کند.

“من فکر می کنم دموکرات ها شانس خوب نیست به این دیوانه را Brexit چیز. آمریکایی ها باید کنار که. … انتخابات خواهد بود مبارزه در آن بزرگ مسائل: مسائل مربوط به چه کسانی, چه, که آیا شما ثروت و درآمد است بشود میلیاردرهای یا اینکه آیا همه می شود شانس یک زندگی مناسب و معقول.”

جو بایدن: ‘کمی امیدوار’

معاون سابق رئیس جمهور است که صف آرایی در کارولینای جنوبی امشب, گم, پایان, نیوهمشایر, اولیه, انتخابات, که در آن او می رود به یکی دیگر از ضربه.

کلارک Mindock گزارش از New Hampshire:

خارج از منچستر 1 ward, الیزابت وارن فقط متوقف به رای گیری در حال انجام است. او در ملاقات با له از هواداران که مشتاقانه تکیه بیش از خود بزرگ “NH وارن نشانه” است که خطوط پیاده رو منتهی به ورودی وبستر مدرسه.

در میان کسانی که یک کلاس از دانش آموزانی که رانده بود تا از Westchester, New York به عنوان بخشی از یک مدرسه دولتی کلاس.

“او مانند لمس بازوی من گفت:” کلارا Henson, 17, یکی از بسیاری از مردم به گیر یک عکاسی از خود. “من سعی کردم به خنک نگه دارید.”

همکلاسی الا چانه 17 نگه داشته و او با خونسردی فقط یک کمی بهتر است.”من فقط به او گفتم با تشکر از شما برای مبارزه با تشکر از شما برای ادامه مبارزه با” او گفت:.

پایین خط چند همکلاسی به نظر نمی رسد به درخواست برای یک عکاسی از خود, اما وارن کشیده و آنها را در هر حال.

“سلام بچه ها چگونه بله انجام می دهند؟” او گفت: آنها به عنوان تکیه در یک عکاسی از لبخند با نشانه های خود را برای اندرو یانگ.

“است که بسیار سرگرم کننده” Ty کوهن, 17 گفت: پس از.

تبلیغات

کلارک Mindock گزارش از New Hampshire:

غنی و سارا Sigel نشان داد تا اوایل در منچستر بخش 1 — 5:30 صبح و ساعت 7 صبح بود — به سعی و تجمع برای حمایت از ctq. نظر سنجی های باز شده در 6.

راه آنها آن را ببینید بیدار شدن از خواب در سپیده دم است که ارزش آن به نقطه نخست در رای گیری محل— فقط در گوشه ای که در آن شما می توانید ببینید هر کس به عنوان آنها آمده است.

“همانطور که شما می آیند تا از پله ها به رای شما را به دیدن مردم و می گویند با تشکر برای آینده به رای دادن!’l غنی توضیح داد که او تمام فریاد زد اما کسی در آینده کسانی که از پله ها jiggling خود Klobuchar فقط یک کمی.

آنها مانند وزش رویکرد به سیاست و فکر می کنم او می تواند بسیاری از جناح های مختلف با هم — حتی جمهوریخواهان میانه.

“من فکر می کنم او باید بسیاری از حرکت بیرون آمدن از نیوهمشایر و این بسیار خوب رفتن به جلو” سارا گفت.

بیشتر گزارش از مستقل است, Clark, Mindock به عنوان او را پوشش می دهد رای گیری در نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت اولیه:

با تمام دموکرات ها در حال اجرا در اطراف این ایالت از آن آسان است برای فراموش کردن است که یک جمهوری خواه اولیه در رفتن در حال حاضر بیش از حد.

مل Pfiefer, 48, بازیگران رای خود را در منچستر بخش 2 اما در اصل کاهش یافته است به می گویند که او رای دادند.

“من ترجیح می دهم به نگه داشتن آن خصوصی,” او گفت:.

به عنوان داوطلب برای Buttigieg و وارن ایستاده بود با تشکر یک جریان آهسته از مردم به عنوان آنها به سمت چپ برای رای گیری هر چند Pfeifer اجازه پایین گارد خود را کمی و ستایش رئیس جمهور.

“من اینجا هستم برای حمایت از. من فکر می کنم او یک کار بزرگ انجام,” او گفت:.

بنابراین شما رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن? “خوب در حال حاضر شما می دانید” او خندید.

لحظاتی بعد یک لایحه جوش رای دهندگان بیرون آمد از رای گیری. “من فقط فکر کردم که بهترین انتخاب است. من نگران نباشید در مورد عقل متعارف. من اصلا نگران در مورد آنچه که 90 درصد از مردم می خواهند.”

لطفا اجازه می دهد یک لحظه به صورت زنده وبلاگ به بار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>