نیوهمپشایر اولیه نتایج زنده: برنی ساندرز و پیت Buttigieg گردن و گردن به عنوان وارن و بایدن نگاه مجموعه برای دلتنگ شب

برنی ساندرز به نظر می رسد برای نگه داشتن قابل توجهی سرب در نتایج اولیه از از نیوهمپشایر اولیه با قوی نمایش برای پیت Buttigieg و ctq — نیز به عنوان یکی دیگر از عملکرد ضعیف توسط جو بایدن.

انتخابات رسما بسته شده و به عنوان آقای ساندرز آقای Buttigieg و Ms Klobuchar همه گرد سه به ترتيب به عنوان الیزابت وارن و آقای بایدن به نظر می رسد به جای در چهارم و پنجم.

مهم نیوهمپشایر رای به شرح زیر در یک هرج و مرج آیووا حزبی که در آن نتایج رسمی تاخیر شد بعد از یک برنامه شکست به خواندن نتایج رای گیری محلی و حقيقت است. آقای ساندرز اسیر بیشترین آرا را در این ایالت به دنبال پیت Buttigieg که جمع آوری شده ترین نماینده دولت معادل. هر دو نامزد باید پس از اعلام پیروزی.

دنبال به روز رسانی های زنده در زیر

جو بایدن به اشتباه با اشاره به نیوهمپشایر به عنوان نوادا در یک سخنرانی در شب این دولت برای اولین بار-در-این-ملت های اولیه گفت: در یک کمپین توقف در روز سه شنبه: “این مهم است که در آیووا و نوادا سخن گفته اند.”

در اینجا مستقل را اندرو Buncombe بیشتر در الیزابت وارن پیام به حامیان در پی او عملکرد ضعیف در نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت مقدماتی:

اخبار: با 63 درصد از حوزه گزارش سی ان ان قرار داده شده نامزدها به شرح زیر است:

برنی ساندرز: 26.5

پیت Buttigieg: 23.8

Ctq: 20

الیزابت وارن: 9.3

جو بایدن: 8.5

تبلیغات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تمسخر الیزابت وارن در یک داغدار صدای جیر جیر در مورد نیوهمپشایر مقدماتی:

با 45 درصد از حوزه گزارش برنی ساندرز در ادامه به برگزاری یک حذف سرب با 26.7 درصد پشتیبانی پس از پیت Buttigieg با 23.6 درصد است.

Ctq به نظر می رسد که قرار داده شده, در, سوم, با, الیزابت وارن و جو بایدن دو نمایش ضعیف تر اجراهای با وجود در نظر گرفته شدن نامزدهای فقط ماه پیش.

در اینجا برخی از تجزیه و تحلیل از مستقل است, Clark, Mindock به عنوان او به تماشای مقدماتی آشکار در نیوهمپشایر:

این نتایج در آینده از ctq به مقدار بسیار بزرگ نتیجه نهایی برای مینه سوتا سناتور پس از او banked در سقوط و یا جو بایدن نامزدی در اوایل متحده و دوري میان میانه رو برای یک میانه رو با کمی تجربه بیشتر از Buttigieg ارائه شده بود.

در اینجا در نیوهمپشایر مقدار زیادی از رای دهندگان ابراز علاقه به او در روزهای اخیر توصیف انتخاب به عنوان قبر یکی با توجه به عواقب آنها را در از دست دادن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. او انتخاب عملی برای بسیاری از رای دهندگان و یکی از آنها را به عنوان یک مراقبت چهره جدید که می تواند متنوع ائتلاف با هم.

در اینجا ما قبلا گزارش از یک رویداد او را در Nashua:

تبلیغات

اکثر گفتن سابق VP محل – کارولینای جنوبی که در آن او باقی می ماند بسیار رقابتی تر از او تا کنون بود در آیووا یا, New Hampshire. آقای بایدن پرواز به کارولینای جنوبی به مبارزات انتخاباتی به جای انتظار برای نتایج به زمین.

یکی از نزدیک تماشا نامزدهای جو بایدن در مورد به اظهار نظر در مورد آنچه مانند نگاه کنند و نه نتایج ضعیف برای او در یکی دیگر ناامید کننده شب

الیزابت وارن اصرار او را به ماندن در رقابت برای کاخ سفید با وجود ضعف نشان دادن در نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت اولیه گفتن حامیان او در یک سخنرانی سه شنبه شب: “من اینجا هستم تا برای رسیدن کارهای بزرگ انجام می شود.”

داستان آمده است…

تبلیغات

اخبار: مایکل بنت به پایان رسیده است, انتخابات ریاست جمهوری, پس از ناکامی در جلب حمایت قابل توجهی در طول مبارزات انتخاباتی تعلیق پیشنهاد خود را به عنوان نتایج رای از نیوهمپشایر اولیه حاکی از عملکرد ضعیف برای کلرادو سناتور.

داستان آمده است…

اندرو یانگ نشان می دهد که او “نمی توانم باور کنم از دست این مردم” در یک قطره مصاحبه با BuzzFeed Newsگفت: “این بخشی از من است که احساس نا امید شده بود و من نمی تحقق برخی از مردم را از اهداف این کمپین است.

پیت Buttigieg به نظر می رسد برای به دست آوردن اندکی سرب بیش از ctq با یک چهارم آرا در حال حاضر در. تا کنون برنی ساندرز آقای Buttigieg و Ms Klobuchar باقی مانده اند در اول و دوم و سوم به ترتیب:

تبلیغات

اخبار: چند رسانه در حال حاضر طرح ریزی یک پیروزی برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه در حال وقوع در نیوهمپشایر به عنوان بیشتر از نزدیک تماشا دموکراتیک مقدماتی نیز رخ می دهد.

رئیس جمهور تا حد زیادی انتظار پیروزی اولیه به تنهایی با بیش از 90 درصد حمایت ملی در میان رای دهندگان جمهوری خواه و رقابت کمی از رقبا:

در اینجا آخرین است, رای گیری داده ها از مقدماتی نیوهمپشایر با 19 درصد از کل آرا گزارش داد:

برنی ساندرز: 27.4

پیت Buttigieg: 22.7

Ctq: 21.0

الیزابت وارن: 9.4

در اینجا مستقل را اندرو Buncombe بیشتر در اندرو یانگ اعلام پایان دادن به 2020 انتخابات ریاست جمهوری:

تبلیغات

اندرو یانگ منتشر کرده است این توییت فقط قبل از او انتظار می رود برای ارائه یک سخنرانی اعلام تعلیق از سال 2020 دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری:

با 14 درصد از کل آرا در برنی ساندرز دارای یک وهله اول منجر شود و پس از پیت Buttigieg Amy Klobuchar الیزابت وارن و جو بایدن بود.

این نتایج می تواند تغییر کند, اما باقی مانده تا حد زیادی سازگار در سراسر گزارش اولیه.

اخبار: گزارش ها نشان می دهد 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری اندرو یانگ است به اعلام به پایان مبارزات انتخاباتی خود در آینده بیان. کارآفرین دست آورد قابل توجهی زیر برای تماس های خود را به پیاده سازی اساسی جهانی درآمد در سراسر کشور و یکی از آخرین نامزدها از رنگ که موفق به بحث مراحل پیش از نیوهمپشایر رای دادن. او به نظر نمی رسد برای قوی نشان دادن در اول-در-این-ملت اولیه در روز سه شنبه.

تبلیغات

در اینجا آخرین نینا ترنر خواستار مایک بلومبرگ به رها کردن پس از به بیرون درز های صوتی ضبط شده را به او نشان داد دفاع از خود بحث توقف-و-frisk سیاست در طول یک بحث 2015 در اسپن موسسه.

سلام این اندرو Buncombe در سیاتل, مشاهده نتایج, به عنوان اگر به نظر می رسد معاون سابق رئیس جمهور ممکن است داشتن یک شب بزرگ. تا چه خواهد از آن معنی اگر جو بایدن می آید در 5? 1. به این معنی که او را به انجام به شدت در میان جوامع از رنگ در کارولینای جنوبی و نوادا. 2. او برای پیدا کردن برخی از راه های دیگر از ساخت خود را جذاب به رای دهندگان در سراسر کشور به دنبال کسی قادر به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. 3. بزرگترین خطر این است که این است که یک نوسان گذرا اما نشانه ای از چیزهایی که می آیند. آقای بایدن تن به تن خود را به عنوان کسی که نامزدی اجتناب ناپذیر بود. در حقیقت آن نبوده است.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه به صورت زنده وبلاگ به بار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>