دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد رقابت برای این حزب نامزدی را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز کلی انتخابات را در نیوهمشایر دوم دولت به رأی برای حزب نامزد.

نتایج نظرسنجی در روز جلوتر از روز سه شنبه رای گیری نشان می دهد ورمونت سناتور برنی ساندرز در قطعی سرب هوا به پیروزی اولیه او همچنین برنده در سال 2016 زمانی که او دستگیر 60 درصد آرا در برابر هیلاری کلینتون ، در همین حال معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن یک بار در نظر گرفته شده به احتمال زیاد حزب سوسیالیست در سال 2020 تضعیف شده در پای صندوقهای رای است.

در رای گیری امروز به دنبال هرج و مرج آیووا انجمن پس از دولت حزب trickled از نتایج حاصل از آن مسابقه روز پس از رای گیری پس از یک برنامه شکست به عنوان خوانده شده نمایش نتایج: از رای گیری و حقيقت است. آقای ساندرز اسیر بیشترین آرا را در این ایالت به دنبال پیت Buttigieg که جمع آوری شده ترین نماینده دولت معادل و اعلام پیروزی باریک هر چند این نتایج عملا گره خورده است.

دنبال به روز رسانی های زنده در زیر

لطفا اجازه می دهد یک لحظه به صورت زنده وبلاگ به بار

Ctq اتحاد رسید در نظرسنجی های اخیر مصرف خود را از پایین-انتهای لیست به مسابقه سوم در کنار الیزابت وارن.

در یک نظرسنجی Ms Klobuchar سوم با 14 درصد حمایت پشت پیت Buttigieg 19 درصد است. برنی ساندرز که یک سناتور از نزدیک ورمونت به نظر می رسد آماده برای یک فوران چاه نفت در دولت با 27 درصد حمایت در این نظرسنجی.

مستقل‘s کلارک Mindock بیشتر از داخل Klobuchar اردوگاه.

برنی ساندرز که raked در بیش از 60 درصد از آرا در برابر هیلاری کلینتون در نیوهمپشایر 2016 اولیه است رای گیری پیش از سال 2020 دموکراتیک مدعی است.

مستقل‘s اندرو Buncombe شکسته شدن آخرین نظر سنجی های ملی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de