به عنوان 2020 دموکرات فرود بر نیوهمپشایر ترک پشت smouldering خرابه های یک حزبی آیووا بحران کاشته با سردرگمی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در حال بازگشت به دولت کمک کرده است که تا پایان یک ریاست جمهوری اجرای خود را قبل از — و ممکن است به خوبی انجام دهد بنابراین یک بار دیگر.

در حالی که نتایج حاصل از آیووا منجر به تظاهرات از نامزدها مانند برنی ساندرز و حتی پیت Buttigieg — که باقی می ماند گردن و گردن در هنوز نتایج ورودی وجود دارد, هر دو با ظاهری خوب به دلیل شکایت دارند که آهسته انتشار يافته است blunted خود را حرکت — همان را نمی توان گفت برای آقای بایدن که به پایان رسید چهارم با هیچ شانس در آخرین لحظه بیا پشت.

و به این ترتیب کمتر از یک سال پس از او وارد 2020 مسابقه با یک کمپین تصویری آوریل گذشته این مسابقه به عنوان یک میان فقط او و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال عظیم و زیبا رالی در فیلادلفیا و قابل توجهی را فشار دهید توجه اطراف خود را غیر قابل اجتناب سابق مرد دست راست به باراک اوباما می یابد خود را به سمت چپ در تلو تلو خوردن توسط حزب او اختصاص داده شده است که بهتر است بخشی از زندگی خود را به.

دیگر آن است که فقط تهمت در مقابل بایدن. در حال حاضر آن است که بایدن در مقابل Buttigieg و بایدن در مقابل ساندرز ، و آقای بایدن است improbably این فلک زده انتهایی در نظر سنجی و جمع آوری اعانه و مجبور به مبارزه برای زندگی چه خواهد بود خود را نهایی انتخابات ریاست جمهوری که او در نهایت به بازیگران به عنوان یک مبارزه برای روح از امریکا است.

“من نمی توانم sugarcoat آن را ما در زمان یک فروشي در آیووا” آقای بایدن گفت: New Hampshire جمعیت این هفته جلوتر از دولت اولیه در 11 فوریه. “کل سیستم در زمان فروشي.”

برای آقای بایدن گفت: در حال حاضر او نمی نیاز به پیروزی در اولین انتخابات ریاست جمهوری اصلی دولت در این کشور است. و او نبوده است slyly ساخت یک بازی بزرگ برای دولت ،

به عنوان سیاسی, گزارش, آقای بایدن انتخاباتی صرف نسبتا کمی در نیوهمپشایر در آگهی خرید به عنوان او تا به جای تمرکز بر سه بعدی متحده به رای قبل از سه شنبه ماه آینده. او همچنین دارای یک کوچکتر کمپین حضور و به سختی گرفته شده پرسش از رای دهندگان در طول مبارزات انتخاباتی متوقف می شود در دولت است.

اما مبارزات انتخاباتی خود تاکید بر قدرت خود در ایالات کارولینای جنوبی که یکی از آن سه زیر نیوهمپشایر نیز آمده است که آقای بایدن را دریافت کرده است یک جریان ثابت از انتقاد برای چه خبرنگاران را به عنوان او که کمتر در دسترس است. و او در بر داشت خود را تمرکز برخی از بد سرفصل های که در آن او به نظر می رسید به فریاد در رای دهندگان که چالش او (به ویژه آقای بایدن گرفتار شد به تازگی هل دادن یک حامی که از او خواست در مورد خطوط نفت).

و آن را در آن نقطه نهایی که آقای بایدن را برای اولین بار برای رئيس جمهور اجرا شد و در بخش pilloried. در آن زمان در سال 1987 آقای بایدن در بر داشت خود را خواسته بودن که در آن او رفت و به دانشکده حقوق در کلرمونت, New Hampshire. و سپس پس از آن-سناتور پاسخ در تا حدودی Trumpian شیوه “من فکر می کنم من احتمالا باید یک مقدار IQ بالاتر از شما من شک دارم” — قبل از دادن گمراه کننده پاسخ خود را در مورد سابقه تحصیلی که بعدا اضافه شده به یک لیست از چندین رسوایی که در نهایت منجر به مبارزات انتخاباتی خود از جمله اتهامات که او تا به حال plagiarised سخنرانی پس از آن حزب کارگر بریتانیا رهبر نیل Kinnock.

در حال حاضر در سومین انتخابات ریاست جمهوری و یک معامله خوب است در خانه آقای بایدن می یابد خود را پشت سر امثال آقای Buttigieg و آقای ساندرز در نظر سنجی در نیوهمپشایر. او همچنین پشت افتاد سناتور الیزابت وارن در آیووا که دریافت سوم بیشترین آرا.

این دو کاندیدا بالا نیز به دولت پیروز و با یک مقدار عادلانه از مثبت رسانه ای در پشت خود را.

New Hampshire است که یک دولت شناخته شده به باک نتایج در آیووا بنابراین شاید آقای بایدن را به امید ریاست جمهوری نیست نقش برآب فقط رتبهدهی نشده است. اما در حال حاضر او با مشت به بالا نه پایین.

“اگر سناتور ساندرز است که نامزد این حزب و هر حزب دموکرات در امریکا بالا و پایین رای گیری در آبی متحده ایالات قرمز و بنفش متحده در آسان ولسوالی و رقابتی آنهایی که هر حزب دموکرات را مجبور به حمل برچسب سناتور سندرز انتخاب کرده برای خودش” آقای بایدن گفت: در نیوهمپشایر این هفته رفتن در این حمله. “او خواستار او— و من نمی انتقاد او — او خود را یک سوسیالیست دموکراتیک. ما در حال حاضر در حال دیدن چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است کاری انجام با آن.”

همانطور که برای آقای Buttigieg آقای بایدن است که شجاعانه جنوب خم شهردار به ادامه حمله به او گفت: او به دفاع از سابقه خود را اگر او نیاز به و امیدوار به تراز خود را با آقای اوباما حتی به عنوان شورشی نامزد شده است اقدام به انجام همان: “آیا او واقعا گفت: اوباما-بایدن دولت بود شکست ؟ پیت فقط آن را می گویند با صدای بلند.”

با مقدار کمتر پول در بانک از آقای Buttigieg یا آقای ساندرز روز سه شنبه نتایج اولیه ممکن است تفاوت بین آقای بایدن که قادر به ادامه این حملات و پایان نامزدی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im