فقط نیمی از یک روز پس از جو بایدن و پیت Buttigieg مواجه خاموش در نیوهمپشایر بحث دموکراتیک معاون سابق رئیس جمهور بیرون آمد نوسانی با آگهی هجوم شهردار سابق را تجربه می کنند.

تبلیغ مسخره نسبتا کوچک مسئولیت شهردار سابق South Bend, ایندیانا بود که نسبت به آقای بایدن ترین کار اخیر معاون ریاست جمهوری است. در حالی که آقای بایدن کمک کرده مذاکره چیزهایی مانند قانون مراقبت مقرون به صرفه و صنعت خودرو نجات آقای Buttigieg صرف هشت سال در شارژ از اواسط اندازه شهر آمریکا تغییر حیوان خانگی یقه مقررات و اضافه کردن چراغ های رنگارنگ به قسمت زیرین پل ها, آگهی ادعا کرد.

با تنها چند روز قبل از رای دهندگان به پای صندوق های رای در نیوهمشایر, اولیه, این, آگهی, علامت تشدید در آقای بایدن حملات پس از Mr Buttigieg و برنی ساندرز هر دو رفت با های مربوطه خود را “برنده” در آیووا قفقاز. آگهی به نظر می رسید به سیگنال است که آقای بایدن ممکن است برخی از جنگ در سمت چپ او حتی پس از ویرانگر جایگاه چهارم به پایان برساند که در مسابقه.

اما زمانی که آقای بایدن در زمان مرحله در شنبه شب برای مک اینتایر-شاهین شام در منچستر — دولت دموکراتیک حزب جمع آوری کمک است که به هر نامزد این شانس را به نشان می دهد ممکن است از قدرت خود را سازماندهی و پشتیبانی — عملکرد خود را به خوبی ممکن است حاکی از چیز دیگری به طور کامل: به جای یک جنگنده قوی و احتمالی ریاست جمهوری نامزد او به خوبی ممکن است تا پایان پاورقی در 2020 ریاست جمهوری مسابقه.

در آن جمع آوری کمک تقریبا هر نامزد به جز آقای بایدن به نظر می رسید به انرژی جمعیت است. هواداران شروع به پریدن کرد به پا و دست تکان داد نور-تا نشانه ای برای Elizabeth Warren, برنی ساندرز و آقای Buttigieg. Ctq roused جمعیت بیش از حد. اما آقای بایدن سخنرانی بود که ملاقات تا حد زیادی توسط سکوت فقط با ده ها تن از هواداران خود را که به سختی قابل رویت در زمان در میان هیاهو.


این مک اینتایر-شاهین 100 باشگاه شام و جمع آوری کمک که با آن حمل پرنیان از یک مقیاس کوچک حزب ملی کنوانسیون.

حامیان توده ای به میدان جنگ مورد استفاده قرار گرفته است برای حوادث از rodeos و یخ capades و همچنین به عنوان هاکی و بسکتبال بازی. کسانی که حامیان راه اندازی غرفه و سازماندهی خود را به سلامتی. آن را تحت اللفظی نبرد به غرق کردن حریف با صدا و دستی نشانه بالا برگزار شد به چشم گرفتن از C-SPAN دوربین در پشت.

روز شنبه, آقای بایدن و حامیان او به نظر می رسید به از دست دادن آن نبرد. برای ناظر گاه به گاه آن را ممکن است به نظر می رسید یک چهار راه مسابقه بین این سه سناتور و شهردار.

“نیوهمپشایر در جمعه بیایید, تاریخچه” آقای Buttigieg گفت: در پایان سخنرانی خود که به خودی خود جلب بوس در لحظات از آقای ساندرز حامیان. او پس از آن تبدیل به موج و لبخند در هر بخش از هواداران, به هواداران خود رفت و وحشی جفتک انداختن خود را به رنگ زرد تی شرت.

خانم وارن و آقای ساندرز موفق به مانع پشت دو نیمه از عرصه پشت صحنه شات پشت دوربین آن را به عنوان هر چند این دو سناتور از کشورهای همسایه آورده بود بزرگترین خدمه با آنها.

آقای ساندرز بخشی از انرژی هواداران خود را با چیزی از پیروزی دامان این استدلال که بسیاری از سیاست های مترقی بودن استدلال توسط دموکرات ها در سال 2020 هستند و سیاست های او در دفاع و پشتیبانی از چهار سال پیش. و او ادعا کرد پیروزی در آیوا: “ما برنده رای مردمی در آیووا توسط 6,000 آرا,” او گفت: به سلامتی. صورتی روشن و نور بالا نشانه منعکس با نام او پشت سر او.

در روز سه شنبه رای دهندگان در دولت تعیین خواهد کرد که آیا هر یک از نشان می دهد از نیروی شنبه شب را بسیار مهم به رای دهندگان — و یا اگر آنها نشان می دهد که نوع حرکت و علاقه است که می تواند در تلویزیون دیده می شود. به عنوان چیز ایستاده نظرسنجی ها نشان می دهد آقای ساندرز در سرب فقط جلوتر از آقای Buttigieg. در ضمن خانم وارن و آقای بایدن خود را در پیدا کردن یک در نزدیکی کراوات برای سوم.

اما مردم در انتخابات روز شنبه نشان داد یک شکاف بزرگ بین Ms وارن و آقای بایدن حداقل در میان کسانی که نشان داد تا.

“رویای بزرگ! مبارزه سخت!” خانم وارن حامیان در مبارزات انتخاباتی او را نور سبز تی شرت فریاد زد در یک تماس-و-بازگشت پس از سخنرانی او به اتاق طولانی پیاده روی خود را از مرحله. حامیان او در ضمن به سختی قابل مشاهده در این هیاهو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de