پس از یک هفته پر سر و صدا جمع آوری نتایج از دوشنبه آیووا حزبی دموکرات ها روبرو هستند در نیوهمپشایر بحث قبل از اینکه پیش از این دولت برای اولین بار-در-این-ملت ابتدایی هفته آینده برای کمک به تعیین نامزد دموکرات در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. نیوهمشایر همسایه خانه متحده از هر دو برنی ساندرز و الیزابت وارن را نگه اولیه آن در 11 فوریه.

پس تاخیر و گزارش از تناقضات است که می تواند به طور قابل توجهی تغییر نتایج نهایی سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg به سختی ترک خورده یک تیغ نازک سرب بیش از ورمونت سناتور سندرز که اسیر بیشترین آرا را در هر دو دور حزبی اما اسیر دو کمتر هيئت دولت معادل در این مسابقه. ماساچوست سناتور وارن در آمد نزدیک-دور سوم و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن کاهش یافت و به جایگاه چهارم.

پس از نمایش ناامید کننده آقای بایدن متزلزل شده تا مبارزات انتخاباتی خود ترویج آنیتا دان خود را به رهبری کاخ سفید پیشنهاد در حالی که آقای ساندرز انتقاد آقای Buttigieg میلیاردر-بودجه مبارزات انتخاباتی به عنوان نامزد میلیاردر مایکل بلومبرگ. “او در حال گذراندن صدها و صدها میلیون دلار برای خرید این انتخابات” آقای ساندرز گفت. “چیزی اشتباه وجود دارد با آن است.”

دنبال به روز رسانی های زنده در زیر:

سازمان دیده بان جریان زنده از نیوهمپشایر بحث حق در اینجا (زمان شروع 8 بعد از ظهر EST):

ساندرز: “مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد برای ساخت یک دیوار در اطراف امریکا مشکل این است که اگر ما می خواهیم برای مقابله با مسائلی مانند تغییرات آب و هوایی نه تنها ما به آمریکا باید در این موضوع از حرص و آز در فسیلی صنعت ما باید خود را برای رهبری در تمام جهان”

او سپس می گوید: “شاید ما استخر منابع ما و مبارزه ما با دشمن مشترک است که تغییر آب و هوا”, او می گوید, از انحراف بودجه نظامی.

ما نقل مکان کرد به فاز جدیدی از بحث با تمرکز در حال حاضر در سیاست خارجی است.

Buttigieg حمله کرده تهمت و پیشنهاد کرد که تهمت نمی کند و حتی به عنوان خوانده شده هوش جلسات.

Warren, چند, پاسخ, بعد, یادداشت های او دارای تجربه در خاورمیانه با نیروهای “خط پایین این است که هیچ کس می بیند یک راه حل برای این جنگ است. هیچ کس نمی تواند توصیف آنچه برنده به نظر می رسد. همه آنها می تواند توصیف است جنگ بی پایان.”

او می گوید که برخی از افراد در بحث مرحله خواهد بود خوب با نگه داشتن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا در خاورمیانه, اما او می گوید: ما بعد فورا رفت واز نتایج بزرگ را از خود جنگ است.

تبلیغات

Klobuchar می گویند او نمی داند اگر ساندرز قادر خواهد بود به جمهوریخواهان رای برای خود برنامه ریزی شد. او می گوید که او فکر می کند دموکرات ها نیاز به انتخاب کسی است که “رسید” است که آنچه او می گوید: او است.

او اشاره می کند که او و وارن کردم NYT تایید با هم.

Klobuchar و ساندرز در حال حاضر به شوخی در مورد وقت خود را در مجلس سنا. Klobuchar یادآوری یک زمان است که او و ساندرز مشغول به کار در قیمت مواد مخدر هم در اواخر شب با برخی از جوک های وارد شده توسط ساندرز در طول راه.

بایدن فقط در حال حاضر می گوید که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن برای حمله به هر کسی که با دروغ اگر او مواجه است آنها را در یک انتخابات.

سپس او محور به درخواست جمعیت برای دریافت روی پای خود به تشویق الکساندر Vindman که اخراج شد امروز پس از شهادت در برابر رئیس جمهور است.

تبلیغات

“من فکر می کنم هیچ کس بالاتر از قانون است که شامل رئیس جمهور ایالات متحده” وارن می گوید: به ولرم تشویق. کنجکاو برای دیدن چقدر این خط در واقع طنین انداز با مردم پس از استیضاح.

اما او محور به مبارزه با فساد پیام: “مردم در سراسر کشور ما در حال از دست دادن ایمان در دولت خود را,” او می گوید: به جز ثروتمند.

یانگ در حال حاضر گفت که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “است نه علت مشکلات ما و این اشتباه است که pretned که او است.”

او اشاره می کند که اقتصاد مدرن است که مردم ترک پشت. او می شود مقدار زیادی از سلامتی.

“من می بینم که وسوسه به راه رفتن به دور فرم آن همه” Buttigieg می گوید: قبل از اشاره کرد که پس از استیضاح خود را به مردم آمریکا به عمل به عنوان هیئت منصفه.

تبلیغات

Buttigieg در حال حاضر گفت که “ما در حال رفتن به برنده شدن” با تماس از مغلوب ساختن پیشی جستن برای او عجیب و غریب و توهین آمیز رفتار است.

Steyer جهش در حال حاضر و گفت که این مسابقه نیست که بهترین طرح بهداشت و درمان.

“سوال این است که چه کسی می تواند پا به پا با آقای ترامپ?”

Steyer است با این استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن است ساخت این انتخابات در مورد اقتصاد است. می گوید: به طور خاص است که او نگران است Buttigieg.

ساندرز راه اندازی پس از Klobuchar با کوبیدن امریکا گران سیستم بهداشت و درمان.

تبلیغات

Buttigieg می گوید که اوباما و بایدن کار فوق العاده مهم است “چرا که آنها ملاقات لحظه” قبل گفت که در حال حاضر همه چیز تغییر کرده و با وجود مسائل مختلف را حل کند.

Klobuchar لوله به می گویند که او را دیدم بسیاری از شجاعت در هفته های اخیر و یادداشت های او و دیگران مشغول به کار بودند در سنا طی هفته های اخیر در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. او اشاره می کند که دو مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت اخراج شدند و امروز پس از آمدن به جلو در استیضاح است که او به نام شجاع است.

او حملات Buttigieg برای گفتن آن طاقت فرسا بود و ادعا می کند که او گفت: او می خواست به تماشای کارتون به جای.

Buttigieg باعث می شود او بزرگ زمین چرا او آماده است به سرب: او اشاره می کند که او رهبری یک احیای اقتصادی در جنوب خم و یادداشت های او کهنه است که خدمت در خاورمیانه است.

وارن ارائه یک حرکت دفاع از مدیکر برای همه — توصیف خانواده ها که نیاز به انتخاب بین بهداشت و درمان و مواد غذایی.

او می گوید که حزب دموکرات باید یکی که راه حل به این مشکلات است.

تبلیغات

Klobuchar وزن با این استدلال که ساندرز طرح خواهد لگد کردن مردم برنامه های مراقبت های بهداشتی خود را.

که درست است هر چند که می تواند جایگزین توسط مدیکر برای همه است که به شکل های مختلف از بهداشت و درمان.

ساندرز در پاسخ به بایدن گفت: این سیستم در حال حاضر در واقع هزینه بسیار کمی بیش از هر کشور توسعه یافته. او خواستار این سیستم در حال حاضر بی فایده است.

“چه مدیکر برای همه خواهد انجام دهید این است که صرفه جویی در آمریکا به طور متوسط مبالغ قابل توجهی از پول است.”

بایدن می پرسد چقدر ساندرز طرح هزینه خواهد شد و می گوید از آن هزینه خواهد شد بیش از “کل” بودجه فدرال برای اجرای مدیکر برای همه است.

به نظر می رسد او در بر داشت خود را برای شب: گرفتن Sanders.

“من گران گردن من گرفتن Obamacare, گذشت, گرفتن هر دموکراتیک رای من می دانم که چقدر سخت است” او می گوید: تصدیق مشکل از اصلاحات به تصویب رسید در واشنگتن است.

تبلیغات

Buttigieg پاسخ با یک تماس برای اطلاعات بیشتر عملی روش که او را توصیف به عنوان داشتن نتایج واقعی است.

“راه شما مردم را هم با ارائه یک دستور کار است که با این نسخهها کار برای کارگر و مردم این کشور برای میلیاردر کلاس” ساندرز می گوید در پاسخ به Buttigieg پیشنهاد سناتور ورمونت با نام تجاری از سیاست مانع برخی از.

ساندرز سپس لیست حداقل حقوق و دستمزد افزایش مالیات شرکت های بزرگ و جهانی, بهداشت و درمان به عنوان راه هایی برای گرد هم آوردن مردم. برخی از کسانی که کردم جامد به سلامتی.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه به صورت زنده وبلاگ به بار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de