Roslan رحمان خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مردم خط در خارج از داروخانه برای خرید محافظ ماسک صورت, دماسنج و دست عفونی در سنگاپور در ژانویه. 29, 2020.

توکیو — به عنوان مجموع تعداد زیادی از مردم در سرزمین اصلی چین آلوده جدید کروناویروس برتری آن زده توسط 2002-2003 شیوع بیماری سارس در پکن تعطیل مدارس به طور نامحدود.

بیش از 6000 موارد تایید شده است در چین با بیش از هزاران مظنون در حالی که 5,327 زده بودند توسط SARS — اگر چه هزاران نفر تحت تاثیر قرار گرفتند در خارج از کشور است.

خارجی evacuees از ووهان در مرکز شیوع شروع به وارد در کشورهای خود و یا موقت غربالگری مناطق که در آن آنها در حال نظارت از جمله از طریق پروازهای چارتر برای ژاپنی ها و شهروندان آمریکایی است.

بسیاری از کشورها نیز محدود کردن پروازها به مقصد چین با بریتیش ایرویز تعلیق آن دو پروازهای روزانه و هند و قزاقستان برش به عنوان به خوبی.

سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه گفت که چین توافق کردند که اجازه می دهد تا جهانی کارشناسان بهداشت و درمان به این کشور و بالا متحده سلامت رسمی گفت که او ارائه کرده است برای ارسال یک تیم از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به چین برای کمک به با شیوع کروناویروس. کارشناسان گفت که یک واکسن برای ویروس است که هنوز هم یک راه طولانی ، در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

● مرگ و میر افزایش یافته است به 132 در چین با 6,078 تایید موارد عفونت از یکشنبه شب به وقت محلی — روز-در طول روز افزایش بیش از 1000. دیگر کشورهای منطقه نیز گزارش بیشتر افراد آلوده — تقریبا همه آنها گردشگران از چین است.

● کره شمالی خواستار مبارزه با کروناویروس یک ماده از “ملی وجود” نگرانی بیش از آنچه که شیوع را به یک کشور با ابتدایی زیرساخت های بهداشت و درمان و جمعیت دچار سوء تغذیه.

● امارات متحده عربی گزارش کرده است چهار مورد — برای اولین بار در خاورمیانه — از یک خانواده سفر از ووهان. هنگ کنگ و استرالیا هر دو گزارش دو مورد جدید در روز شنبه.

● عفونت نیز تایید شده است در فرانسه, کره جنوبی, ژاپن و نپال و کامبوج, سنگاپور, ویتنام و تایوان و کانادا و سریلانکا است. ما در حال نقشه برداری از گسترش در اینجا.

7:25 AM: قزاقستان برش لینک های سفر با چین بیش ویروس ترس

مسکو — قزاقستان را برای سرمایه گذاری در مرز با چین به حالت تعلیق پرواز همه به همسایه شرقی خود را در فوریه. 3 دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس دولت قزاقستان خدمات مطبوعات در بیانیه ای گفت.

حمل و نقل مسافر با اتوبوس بین قزاقستان و چین به حالت تعلیق در آمد جمعه و مسافر قطار بین دو کشور خواهد بود به حالت تعلیق در شروع روز شنبه. صدور روادید برای شهروندان چینی نیز قرار میگیرد.

“دولت قزاقستان را به کمیسیون بین گرفته است تعدادی از اقدامات حفاظتی برای جلوگیری از گسترش coronavirus در سراسر قزاقستان خاک” در بیانیه ای گفت:.

هیچ مورد از coronavirus ثبت شده در قزاقستان نشده است; اما قزاقستان رئیس بهداشت عمومی رسمی Zhandarbek Bekshin خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که 35 نفر از بازگشت از چین شده اند قرنطینه پس Jan. 6.

چهار نفر از آنها مبتلا به آنفولانزا 22 با عفونت های حاد تنفسی و یکی با یک مخلوط عفونت آنفولانزا و پاراآنفولانزا Bekshin گفت: با توجه به اینترفاکس اعلام کرد.

توسط: ایزابل Khurshudyan

7:10 AM: چین رهبر توصیف وضعیت به عنوان “هنوز هم شدید و پیچیده’

توکیو — چینی رهبر جمهوری چین در پیامی به کنگره هشدار داد که وضعیت در این کشور است “هنوز هم شدید و پیچیده است.”

بیش از 6000 مورد عفونت با کروناویروس است پاره پاره از طریق چین با بیش از هزاران انتظار تایید می شود. بیش از 50 میلیون نفر قرار داده شده است در مستند در اطراف کانون شیوع در ووهان.

یازدهم دستور داد مردم را ارتش آزادی بخش “به یاد داشته باشید در ماموریت ارتش” و اقدامات به عنوان به زودی به عنوان آنها دستور داد.

[در coronavirus شیوع رهبران چین تلاش برای جلوگیری از یک چرنوبیل لحظه]

او به چالش کشیده ارتش به “مبارزه با یک نبرد سخت” آنها “به طور فعال با پشتیبانی محلی پیشگیری و کنترل این بیماری همه گیر.”

با زیرساخت های بهداشت و درمان در سراسر بسیاری از مناطق آسیب دیده غرق در افزایش موارد چین بسیج است آن گسترده نظامی برای پیوستن به مبارزه علیه شیوع.

حزب کمونیست در تلاش است برای مدیریت گسترده خشم بر آنچه که به عنوان رسمی بی مهارت بیش از پاسخ های اولیه به وقوع.

توسط: Simon Denyer

5:40 AM: مدیر عامل شرکت نوارتیس هشدار coronavirus واکسن حداقل یک سال خاموش

دبی — رئیس یکی از بزرگترین شرکت های دارویی هشدار داده است که آن را حداقل یک سال به منظور توسعه یک واکسن جدید کروناویروس که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 130 نفر در فقط چند هفته.

Vas Narashimhan مدیر عامل شرکت نوارتیس گفت CNBC که شرکت خود را در عملیات های چین بودند در ادامه بدون مانع و که کلید مبارزه با این بیماری خواهد بود به مطالعه الگوهای آن و چگونه آن را توسعه.

[کارشناسان کم ارزش کردن حاشیه نظریه ارتباط چین coronavirus به سلاح تحقیقات]

Stringer

ایسنا

پزشکی کارگران بررسی موقت بررسی اتاق های ممکن برای بیماران آلوده به ویروس جدید کرونا ويروسی در یک بیمارستان در سوون کره جنوبی, Jan. 29, 2020.

“ما باید برای حفظ و درک اپیدمیولوژی ویروس,” او گفت:. “واقعیت این است که آن را بیش از یک سال در انتظار من واقعا پیدا کردن یک واکسن جدید برای این کار است.”

چند ملیتی مستقر در بازل سوئیس یکی از بزرگترین شرکت های داروسازی در جهان با فروش و بازار سرمایه است.

توسط: Paul Schemm

5:38 AM: رویدادهای ورزشی لغو و یا به تعویق افتاد برگزار شد در جای دیگر به عنوان ویروس گسترش می یابد

برلین — coronavirus منجر به لغو و یا به تعویق افتادن متعدد رویدادهای ورزشی در چین به عنوان نگرانی که این ویروس همچنین می تواند تاثیر بازی های المپیک تابستانی 2020 در توکیو.

روز چهارشنبه بین المللی فدراسیون جهانی اسکی (FIS) لغو چندین مردانه مسابقات در Yanqing است که مجموعه ای را در اواسط ماه فوریه برنامه ریزی شده در آماده سازی برای 2022 پکن بازی های المپیک زمستانی.

“اگر چه سطح خطر در Yanqing کم است, بهداشت و رفاه ورزشکاران و همه شرکت کنندگان باید اولویت” FIS جمهور جیان فرانکو کاسپر بیان شد که در آزادی.

در روز سه شنبه بین المللی هاکی فدراسیون تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن دو لیگ برتر زنان مسابقات در Changzhou چین است که مجموعه ای را به جای وجود دارد بین Feb. 8 و فوریه. 9. فدراسیون ذکر شده “شیوع کروناویروس” را به عنوان دلیلی برای به تعویق افتادن.

چندین مسابقات انتخابی برای بازی های المپیک تابستانی در توکیو است که برنامه ریزی شده برای ماه فوریه در حال حاضر مجموعه ای را در خارج از چین است. در میان تاثیر ورزش بوکس و بسکتبال و فوتبال.

دیگر رویداد مهم ورزشی در خطر نهفته گسترش coronavirus از جمله شانگهای فرمول یک جایزه بزرگ در ماه آوریل است.

توسط: ریک Noack

5:25 AM: هند می خواهد مردم را به خودداری از سفر چین

دهلی نو — هند روز چهارشنبه پیوست یک لیست در حال رشد از کشورهایی که صادر مشاوره در برابر سفر به چین به عنوان کشنده coronavirus گسترش می یابد. وزارت بهداشت در یک بیانیه کوتاه خواسته سرخپوستان “خودداری” از سفر به چین از نظر جهش در coronavirus موارد است.

نیلی کشور بزرگترین شرکت هواپیمایی همچنین اعلام کرد پرواز تعلیق به دلیل وضعیت. آن را به حالت تعلیق پروازهای بین دهلی نو و چنگدو از Feb. 1 Feb. 20 و پروازهای دیگر از بنگلور به هنگ کنگ. شرکت هواپیمایی گفت: اقدامات “موقت و پیشگیرانه.”

دولت-اجرای خطوط هوایی Air India, لغو پرواز خود را به شانگهای از بمبئی و دهلی تا فوریه. 14.

مقامات در هند در حال مذاکره با دولت چین به تخلیه شهروندان هند در هوبئی استان, کانون شیوع. اتباع هند در منطقه خواسته شد برای پر کردن یک تخلیه فرم رضایت نامه که مقرر که در بازگشت به هند آنها را تحت یک 14 روز در قرنطینه. فرم نیز می پرسد برای خود اعلامیه از نشانه های مرتبط با کوروناویروس.

توسط: Niha Masih

5:11 AM: امارات متحده عربی اعلام کرد چهار coronavirus موارد از یک خانواده

دبی — چهار نفر از اعضای یک خانواده چینی در بازدید از امارات متحده عربی آلوده شده اند coronavirus امارات متحده عربی وزارت بهداشت گفت.

خانواده به عنوان شرح داده شد که از ووهان چین شهر در کانون شیوع فعلی.

کریستوفر پایک

ایسنا

مسافران پوشیدن ماسک به عنوان آنها می رسند در فرودگاه بین المللی دبی, ژان. 29, 2020.

این بیانیه گفت که اعضای خانواده همگی در وضعیت با ثبات و در حال مراقبت های لازم بین المللی اقدامات احتیاطی. سازمان بهداشت و درمان مشغول به کار هستند “در سراسر ساعت” برای نظارت بر بهداشت عمومی و وضعیت آن گفت.

فرودگاه دبی یک hub برای امارات ایرویز یکی از شلوغ ترین فرودگاه در جهان و نزدیک به یک میلیون بازدید گردشگران چینی به کشور در هر سال است.

توسط: Paul Schemm

4:40 AM: دو coronavirus موارد تایید شده در استرالیا

دلار هنگ کنگ — دو coronavirus موارد گزارش شده در استرالیا آوردن به هفت تعداد زیادی از مردم در این کشور تایید کرد که با داشتن این ویروس است که سرچشمه در مرکز چین است.

برت Sutton ارشد بهداشت افسر ویکتوریا دولت به خبرنگاران گفت: روز شنبه که یک مورد مربوط به یک مقیم سالخورده در 60s شد که ناخوشی در Jan. 23 پس از سفر به ووهان. او پس از بهبود.

Kelly Andrew

ایسنا

مردم با پوشیدن ماسک صورت پیاده با ایستگاه خیابان فلیندرز در استرالیا روز چهارشنبه به عنوان تعداد موارد تایید شده در کشور افزایش یافت و به هفت.

چند ساعت بعد مقامات ایالتی کوئینزلند گفت: 44 ساله چینی مرد از ووهان شهرستان در تمرکز شیوع تایید شد به این ویروس. او بود که در شرایط با ثبات در انزوا در ساحل طلا بیمارستان دانشگاه.

در ضمن زنان چینی تیم ملی فوتبال برگزار شد در قرنطینه در بریزبن هتل با توجه به گزارش. در مجموع 32 نفر از جمله بازیکنان و کادر سفر از طریق ووهان یک هفته پیش, Queensland, رئیس بهداشت افسر جینت جوان گفت.

توسط: David Crawshaw

4:25 AM: محققان استرالیایی رشد coronavirus برای اولین بار در خارج از چین

برلین — محققان با پیتر دوهرتی موسسه عفونت و ایمنی در ملبورن اعلام کرد که آنها بزرگ شده اند coronavirus از یک نمونه بیمار به طور بالقوه هموار راه را برای پیشرفت های علمی.

این اولین بار بود چنین آزمایش موفق شده بود در خارج از چین, دانشمندان گفت. آنها امیدوارند که نمونه مجموعه به اشتراک گذاشته شود با آزمایشگاه های سراسر جهان کمک خواهد کرد برای سرعت بخشیدن به تلاش ها برای توسعه یک واکسن و برای تشخیص این ویروس در بیماران بدون علائم است.

“مقامات چینی منتشر ژنوم توالی از این رمان coronavirus است که مفید برای تشخیص” جولیان Druce یک بیمارستان رویال ملبورن محقق نقل است گفت: در انتشار توسط دانشگاه ملبورن است.

اما “داشتن ویروس واقعی بدان معنی است که ما در حال حاضر توانایی در واقع اعتبار و صحت تمام روشهای آزمون و مقایسه آنها حساسیت و توضيح آن خواهد شد یک تعویض بازی برای, تشخیص,” او اضافه شده است.

توسط: ریک Noack

4:05 AM: دو مورد تایید در هنگ کنگ در مجموع افزایش به 10

دلار هنگ کنگ — مقامات هنگ کنگ روز چهارشنبه گفت که آنها تا به حال تایید دو مورد مثبت از ویروس, آوردن تعداد موارد تایید شده در خاک چینی به 10. این دو به یک زن و شوهر مسن در 70s خود هستند و از شهر ووهان که این ویروس برای اولین بار کشف شد.

زن و شوهر, مقامات بهداشت و درمان گفت: وارد هنگ کنگ شده در Jan. 22 و صرف یک شب در یک هتل. آنها فرستاده شده بودند به بیمارستان شش روز بعد و به احتمال زیاد باید خورده در رستوران های مختلف و بازدید از مناطق مختلف در سراسر شهرستان.

دیل De La ری

خبرگزاری گتی ایماژ

مردم با پوشیدن ماسک دیدار یک تازه بازار مواد غذایی در هنگ کنگ روز چهارشنبه. شیوع جدید coronavirus را برانگیخته زنگ در هنگ کنگ که در آن 299 نفر را در شیوع بیماری سارس از 2002-2003.

جدید تایید موارد به احتمال زیاد به سوخت انتقاد که دلار هنگ کنگ مقامات عمل بیش از حد به آرامی در بانینگ مسافران از ووهان و هوبئی استان به طور گسترده تر. هنگ کنگ رهبر کری لام روز سه شنبه اعلام کرد که اقدامات او امیدوار بود که منجر به “شدید” کاهش مسافران در از سرزمین اصلی از جمله خاموش کردن چندین پاسگاه لغو فرد بازدید کننده ویزا و کاهش پروازها از سرزمین اصلی اما متوقف کوتاه از بسته شدن مرز.

توسط: Shibani Mahtani

3:14 AM: تعداد کل coronavirus موارد در چین پیشی شیوع بیماری سارس

توکیو — تعداد coronavirus موارد در سرزمین اصلی چین در حال حاضر پیشی کل ثبت شده در طول 2002-3 سارس (سندرم حاد تنفسی) اپیدمی اگر چه مرگ و میر همچنان بسیار پایین تر است.

رسمی دولت چین آمار نشان می دهد 5,974 موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین با بیش از 9000 موارد مشکوک و 132 نفر کشته و 103 نفر درمان می شود. اضافه کردن در هنگ کنگ ماکائو و تایوان و 15 سایر کشورها در مجموع مورد تأیید تاپ 6,000.

سارس شیوع دیدم 5,327 افراد آلوده در سرزمین اصلی چین و 349 مرگ و میر با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

Stringer

ایسنا

یک کارگر در دست کت و شلوار محافظ disinfects Dongxinzhuang روستا به عنوان کشور جدید برخورد coronavirus در چینگدائو در استان شاندونگ چین Jan. 29, 2020.

اما سارس نیز آمار 1,755 مردم در هنگ کنگ و کشته 299 مردم وجود دارد و به بیش از دو دوجین از کشورهای دیگر است. در مجموع این تصور را تحت تاثیر قرار 8,096 نفر کشته و 774, با توجه به که داده

اطلاعات تاکید فقط چگونه به سرعت آخرین coronavirus گسترش یافته است و مشکلات درگیر در گرفتن آن تحت کنترل کارشناسان می گویند به خصوص با بسیاری از باور درست تعداد افراد آلوده در چین می تواند به طور قابل توجهی بالاتر از آمار رسمی نشان می دهد.

سارس نیز یک شکل از coronavirus اندیشه به سرچشمه گرفته و در خفاش ها و گذشت را بر روی انسان از طریق حیوانات دیگر.

توسط: Simon Denyer

3:00 AM: چین و روسیه به همکاری در توسعه coronavirus واکسن

مسکو — چین بیش از ژنوم coronavirus به روسیه در یک تلاش مشترک بین دو کشور برای ایجاد یک واکسن کنسولگری روسیه در گوانگجو گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

روسیه نداشته موارد تایید شده از ویروس جدید, اما آن مصرف کننده ایمنی تنظیم کننده Rospotrebnadzor گفت: این آغاز کار بر روی یک واکسن یک هفته پیش.

“بله البته توسعه یک واکسن در جریان است. هر بار که ما یک جهش (ویروس) ما شروع به توسعه یک واکسن بلافاصله” آنا Popova رئیس Rospotrebnadzor گفت: روسیه دولتی ریا نووستی news agency.

آلمانی Shipulin معاون مدیر وزارت بهداشت, برنامه ریزی استراتژیک مرکز گفت: روزنامه ایزوستیا که یک واکسن خواهد شد قابل توجه تخصیص بودجه و حداقل شش ماه به منظور توسعه.

“ما نمی دانیم که چگونه این ویروس رفتار خواهد شد در میان جمعیت ما … حساسيت مردم به آن بستگی به ژنتیک است. اما اگر ویروس به روسیه و شروع به گسترش با تعداد زیادی از کشنده نتایج این واکسن را تبدیل به یک نجات دهنده,” او گفت:.

توسط: ایزابل Khurshudyan

2:43 PM: بریتیش ایرویز تعلیق پروازها به مقصد چین

دلار هنگ کنگ — بریتیش ایرویز روز چهارشنبه به حالت تعلیق پروازهای مستقیم به پکن و شانگهای پس از شیوع کروناویروس در چین است.

این حرکت پس از بریتانیا امور خارجه و مشترک المنافع توصیه می شود در برابر همه اما ضروری سفر به سرزمین اصلی چین به استثنای هنگ کنگ و ماکائو و خواست در برابر همه سفر به استان هوبی, مرکز بهداشت بحران است.

لندن با شرکت هواپیمایی به طور معمول در عمل یک پرواز مستقیم یک روز به پکن و دیگر به شانگهای. جستجوهای از وب سایت خود را نشان داد و آنها دیگر در دسترس نیست هر چند غیر مستقیم مسیریابی به دو شهر بودند و هنوز هم ممکن است از طریق اتصال پرواز.

توسط: David Crawshaw

2:07 AM: مالزی دستگیری مرد برای ‘اطلاعات نادرست در coronavirus

دلار هنگ کنگ — مالزی مقامات بازداشت یک مرد برای گسترش اخبار نادرست در coronavirus به عنوان مقامات در سراسر منطقه نبرد سیل از اطلاعات گمراه کننده است که دامن زده وحشت.

مالزی و ارتباطات چند رسانه ای کمیسیون در بیانیه ای در روز چهارشنبه گفت: 34 سال بازداشت شد برای “پخش اطلاعات نادرست در Jan. 26 مورد ویروس.” تلفن همراه خود را و سیم کارت نیز به دست گرفت.

این “استرن اقدام” کمیسیون گفت: بخشی از تلاش برای “کنترل گسترش غیر قانونی اخبار در مورد رمان شیوع کروناویروس توسط غیر مسئولانه افراد است که می تواند مختل ملی ثبات و نظم عمومی است.”

همسایه سنگاپور نیز استناد بحث برانگیز قانون جدید در برابر خبر جعلی در دو نوبت جداگانه در رابطه با اطلاعات غلط در مورد ویروس از جمله یک غلط ادعا می کنند که یک سنگاپوری مرده بود پس از انقباض آن است.

گسترش اطلاعات غلط مربوط به این ویروس به طور گسترده با بسیاری از باور ویدئوها بیان کرد که این ویروس در آمد از مصرف سوپ خفاش.

ویروسی تصویری که ویژگی های یک زن خوردن خفاش بود نه فیلم برداری در ووهان و یا در هر نقطه دیگری در سرزمین اصلی چین اما در پالائو. در چین, تئوری های توطئه است که این بیماری تولید شده توسط آمریکایی ها نیز گسترش یافته است.

توسط: Shibani Mahtani

2:02 AM: WeChat مجموعه پروژه برای برطرف کردن شایعات هشدار به کاربران

دهلی نو — WeChat چین محبوب پیام رسانی و برنامه های رسانه های اجتماعی گفت: در بیانیه ای که آن را راه اندازی یک پروژه خاص به “پاک کردن شایعات” در coronavirus و “رد” آنها را در زمان واقعی است.

به عنوان موارد ویروس کشنده مشخصی برای نزدیک به 6000 در سرزمین اصلی چین و بنابراین شایعات و اطلاعات غلط اضافه کردن به وحشت.

این شرکت گفت: این امر تعلیق حساب انتشار نادرست اطلاعات به طور موقت یا دائم. این شرکت همچنین تهدید کاربران با عمل جنایی با استناد به قوانین ملی که تحت آن مردم می تواند به زندانی بازداشت شده و یا قرار داده شود تحت نظارت اگر آنها گرفتار ساخت “false خطر اپیدمی وضعیت, وضعیت فاجعه.”

توصیف وضعیت کنونی به عنوان یک “اپیدمی” این خواست کاربران باقی می ماند “آرام و منطقی” و تکیه بر اطلاعات از معتبر اخبار رسانه ها و دولت است. در یک نمونه نادر از شفافیت دولت چین اعلام کرد این امر ارسال اطلاعات به صورت روزانه در شیوع و کنترل اقدامات است.

موارد کروناویروس اولین بار شناسایی شده در چین در ووهان ثبت شده در 17 کشور جهان است.

توسط: Niha Masih

1:50 AM: هواپیمای حامل آمریکایی evacuees از ووهان زمین در آلاسکا

دلار هنگ کنگ — هواپیمای حامل به عنوان بسیاری از 240 آمریکا evacuees از چین در شهر ووهان فرود آمد در ایالات متحده است.

دولت آمریکا اجاره هواپیما برای بازیابی دیپلمات های آمریکایی و دیگران از مرکزی شهر چینی که در قلب مرگبار شیوع کروناویروس.

کری Tasker

ایسنا

یک هواپیما اجاره توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده به تخلیه کارکنان دولت و دیگر آمریکایی ها از رمان coronavirus تهدید در چین در شهر ووهان دیده می شود در جاده اسفالته دارای سنگفرش پس از ورود به, Anchorage, آلاسکا, Jan. 28 سال 2020.

این هواپیما ساخته شده و سوخت گیری توقف در آلاسکا که در آن مسافران را تحت غربالگری سلامت خواهد بود و سپس برای جنوب کالیفرنیا آسوشیتد پرس گزارش داد. این هواپیما است که انتظار می رود به زمین در پایگاه هوایی رزرو مارس در کالیفرنیا ریورساید شهرستان به جای در انتاریو فرودگاه بین المللی به عنوان اصل برنامه ریزی شده است.

در این گزارش ذکر شده انتاریو فرودگاه کمیسر کورت Hagman عنوان کرد و گفت وزارت امور خارجه تصمیم گرفته بود برای منحرف کردن پرواز به پایگاه هوایی.

توسط: David Crawshaw

1:40 AM: پکن خاموش دانشگاهها و مدارس به طور نامحدود به چین virus ترس کوه

توکیو — پکن شهرداری دولت به طور نامحدود به تعویق افتاد بازگشايي دانشگاه ها و مدارس و مهد کودک ها به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر مرگبار coronavirus.

مدرسه تعطیل شد و در حال حاضر تمدید برای دو هفته تا فوریه. 17 اما شروع ترم بهار در حال حاضر قرار داده شده است به طور نامحدود به دولت گفت.

مشابه اقدامات گرفته در سراسر کشور بعد از وزارت آموزش و پرورش با صدور دستورالعمل در روز دوشنبه به تعویق انداختن ترم جدید گفت که یک شروع جدید زمان تصمیم باید توسط آموزش و پرورش محلی ادارات با هماهنگی محلی حزب کمونیست و دولت است.

[نگرانی و خستگی — mount برای کسانی که به دام افتاده در مرکز شیوع کروناویروس]

“مدارس از همه نوع باید تقویت راهنمایی برای دانش آموزان تحصیل و زندگی در طول تعطیلات زمستانی و نیاز است که آنها را بیرون در خانه نه پارتی نه سازماندهی و شرکت در متمرکز فعالیت” وزارت آموزش و پرورش گفت.

کارلوس گارسیا, Rawlins

ایسنا

ایجاد کرد اعضای کمیته با پوشیدن ماسک و جلیقه نگهبان در ورودی یک جامعه برای جلوگیری از بیگانگان از ورود در Tianjiaying روستای حومه پکن Jan. 29, 2020.

پیشرو مدارس بین المللی در پایتخت دنبال کت و شلوار با مدرسه بین المللی پکن گفتن پدر و مادر آن را تا به حال دریافت دستورالعمل “درخواست همه دانش آموزان و کارکنان مدرسه به محدود باقی می ماند به خانه های خود در پکن تا اطلاع ثانوی.”

مدرسه بین المللی پکن گفت: انتظار بازگشایی در فوریه. 17 و دانشگاه نیاز به بسته باقی می ماند برای یک دوره طولانی تر است.

“ما انتظار داریم که پس از بازگشت به پکن تمام دانش آموزان و کارکنان شما نیاز به تکمیل یک 14 روز سفر دوره قرنطینه قبل از بازگشت به مدرسه” آن را گفت.

غربی آکادمی از پکن صادر مشابه دستورالعمل.

“امروز ما دریافت جدید اطلاع از پکن شهرداری و آموزش و پرورش کمیسیون (BMEC) اعلام کرد که بازگشایی مدرسه ها و آغاز مدرسه به طور منظم فعالیت های در حال حاضر باید مشخص شود با آنها” آن گفت: پدر و مادر. “این به این معنی است که ما آموزش آنلاین ادامه خواهد داد فراتر از فوریه 17, همان, چینی, مهد کودک, مدارس و دانشگاه ها است.”

توسط: Simon Denyer و آنا Fifield

1:15 AM: شیوع کروناویروس گسترش به شرق میانه

دلار هنگ کنگ — امارات متحده عربی روز چهارشنبه تایید کرد اولین موارد جدید کوروناویروس در خاورمیانه با توجه به گزارش.

این ویروس شناسایی شد در میان یک خانواده است که وارد شده از ووهان چین شهر در کانون شیوع دولتی وام news agency گزارش با استناد به وزارت بهداشت بیانیه. آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم تشخیص داده شده بود.

امارات متحده عربی عمده سفر hub و خانه را به فرودگاه بین المللی دبی, جهان شلوغ ترین فرودگاه بین المللی توسط ترافیک مسافری و همچنین مسافت های طولانی حمل و امارات و اتحاد.

توسط: David Crawshaw

12:53 AM: چهار, ژاپنی, آسمان گرفته به بیمارستان برای coronavirus چک

توکیو — چهار شهروندان ژاپنی که وارد توکیو از ویروس-آمار چین در شهر ووهان در روز چهارشنبه نشان داد علائم سرفه و/یا تب شده اند و در بیمارستان بستری بیشتر چک, مقامات گفت.

سه مرد و یک زن بودند گرفته شده است به یک بیمارستان در پایتخت و متخصص در بیماری های عفونی, سفر در جداگانه آمبولانس با توجه به Tokyo Metropolitan Government. آنها در میان 206 شهروندان ژاپنی که وارد این کشور روز چهارشنبه به عنوان تخلیه اتباع خارجی از شهر چینی در مرکز این بیماری همه گیر کردم در جریان است.

کارل دادگاه

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آمبولانس خط تا پیش از ورود یک هواپیمای حامل شهروندان ژاپنی عودت از ووهان در میان شیوع کروناویروس در فرودگاه هاندا در Jan. 29, 2020 در توکیو.

توکیو در فرودگاه هاندا, Takeo Aoyama یک کارمند در یک Nippon Steel تابعه در ووهان به خبرنگاران گفت: او برطرف شد به بازگشت به خانه آسوشیتد پرس گزارش داد.

“ما احساس می شد به طور فزاینده ای مضطرب به وضعیت توسعه یافته به سرعت در حال, و ما هنوز در شهر” Aoyama گفت: صدای او را خفه و سیاه و سفید فولاد ،

وزیر امور خارجه Toshimitsu متگی گفت: حدود 650 شهروندان ژاپنی ساکن در مرکز استان هوبئی خواسته بود برای بازگشت به ژاپن و اضافه کرد که دولت ساخت ترتیبات برای دراز اضافی پروازهای چارتر.

توسط: Simon Denyer

12:15 AM: کره شمالی خواستار مبارزه با کروناویروس یک ماده از “ملی وجود’

توکیو — کره شمالی حزب حاکم روزنامه به نام مبارزه با کروناویروس یک موضوع ملی وجود در روز چهارشنبه به عنوان نگرانی افزایش است که ملت ابتدایی سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد بود قادر به مقابله با شیوع این بیماری است.

کره شمالی ممنوع گردشگران خارجی از ورود به کشور در هفته گذشته و محکم کسانی که کنترل این هفته با صدور دستورالعمل ها است که هر تبعه خارجی از ورود به کشور از جمله دیپلمات ها و کمک به کارگران خواهد بود قرنطینه به مدت یک ماه در “کلاس بین المللی” هتل تحت نظارت های پزشکی.

“تمام سازمان حزب باید زمینه تلاش های مسدود گسترش کروناویروس جدید به عنوان مهم سیاسی مهم است که با ملی وجود و تقویت فعالیت های سیاسی” این Rodong Sinmun رسمی روزنامه از شمال حزب حاکم گفت: با توجه به کره جنوبی Yonhap News Agency.

این مقاله همچنین خواست سازمان حزب را “فعال تلاش” به سمت نظارت های پزشکی, تشخیص و تحقیق و توسعه در درمان برای ویروس.

اقدامات آینه اقدامات انجام شده توسط این کشور در طول 2002-3 شیوع بیماری سارس (سندرم حاد تنفسی). در طول شیوع بیماری ابولا در آفریقا در سال 2014 و ورود به الزامات بودند حتی سختگیرانه تر با هر کسی وارد این کشور از جمله کره شمالی اتباع و حکومت برگزار شد و در قرنطینه به مدت 21 روز.

آخرین اقدامات خواهد بود یک ضربه به کره شمالی مبارزه اقتصادی است که با تکیه بخشی در هجوم گردشگران چینی از سال گذشته برای تسکین درد از تحریم های بین المللی.

توسط: Simon Denyer

10:00 PM: استرالیا به تخلیه برخی از شهروندان از ووهان و قرنطینه آنها در یک جزیره دور افتاده

در پاسخ به کشنده coronavirus شیوع استرالیا گفت: این امر تخلیه برخی از اتباع خود از ووهان و نگه داشتن آنها را در قرنطینه در یک جزیره دور افتاده که در آن کشور اداره مهاجرت بازداشتگاه.

نخست وزیر اسکات موریسون اعلام جزئیات یکشنبه افزود که استرالیا مشغول به کار بود و با دولت چین به تخلیه “جدا شده و آسیب پذیر” استرالیا به دام افتاده در هوبئی استان کانون بحران بهداشت و درمان.

Evacuees منتقل خواهد به جزیره کریسمس استرالیا قلمرو صدها مایل دورتر از سرزمین اصلی در اقیانوس هند که در آن استرالیا عمل کرده است یک بحث بازداشتگاه برای پناهجویان.

آن را بلافاصله روشن چگونه بسیاری از مردم خواهد بود تخلیه هر چند مقامات گفته اند که حدود 600 استرالیا ثبت نام کرده اند که در هوبئی استان است. اولویت خواهد بود با توجه به جوان و افراد مسن موریسون به خبرنگاران گفت: در پایتخت استرالیا کانبرا چهارشنبه.

“هر کسی که تحت این طرح حمل و نقل به جزیره کریسمس خواهد بود وجود دارد در نظر میگیریم تا 14 روز” موریسون گفت. “اما خواهد بود که به این توصیه های پزشکی را دریافت می کنیم.”

توسط: David Crawshaw

9:30 PM: می coronavirus شامل می شود ؟ گمنام پیچیده آمریکا پاسخ.

چین دستور داده است تا یک اقدام بی سابقه قرنطینه بیش از 50 میلیون نفر است. آن بسته شده است و مدارس تعطیل حیوانات زنده بازار. فرودگاه ها در سراسر جهان در حال غربالگری مسافران از جهان پرجمعیت ترین کشور است.

اما سه هفته پس از کروناویروس جدید به عنوان یک بحران بهداشتی کارشناسان نمی تواند در عین حال می گویند که آیا این تلاش ها موفق خواهد شد در حاوی یک عفونت است که در حال حاضر تهدید می کند حداقل 15 کشور جهان است.

برخی از نشانه های اولیه دلسرد هستند: شش کشور از جمله چین را تایید کرده اند-انسان به انسان انتقال عفونت است. کسانی که شامل چهار مورد در آلمان متصل به یک فرد — یک نشانه نگران کننده برای مهار این بیماری است. موارد در چین همچنان به ضرب و 5 میلیون نفر از ووهان که در آن ویروس سرچشمه گرفتهاند و شهر برخی از آنها قطعا حامل این بیماری است.

اما تا کنون میزان مرگ و میر کمتر از نرخ سایر شدید تنفسی coronaviruses. در چین که در آن 5,974 مردم آلوده 132 نفر از طریق پنج شنبه. است که نرخ بالا اما به مراتب کمتر از نرخ مرگ و میر سارس و MERS. و کشورهایی مانند ایالات متحده که به سرعت شروع غربالگری مسافران جداسازی افراد بیمار و ردیابی تماس های خود را فقط یک تعداد انگشت شماری از موارد. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر در خارج از چین است.

مقامات بهداشت عمومی روز سه شنبه گفت که آنها در حال دست و پنجه نرم کردن با یک لیست طولانی از ناشناختهها است که تعیین خواهد کرد که چگونه موفق آنها در محدود کردن تلفات و گسترش شیوع. این سوالات عبارتند از: چگونه کشنده این ویروس ممکن است, چگونه مسری است که آیا این انتقال توسط افرادی که آلوده می شوند اما نشان می دهد هیچ نشانه و اینکه آیا می توان آن را تا حد زیادی موجود در آن کشور.

برخی از کارشناسان تشویق می شوند که هیچ موردی خارج از چین به نظر می رسد شدید که هیچ مرگ و میر ثبت شده در خارج از چین تا کنون.

بیشتر بخوانید درباره شیوع این بیماری را ناشناخته و مقامات بهداشت عمومی’ پاسخ اینجا.

توسط: لنا H. خورشید و لنی برنشتاین

8:45 PM: دو کالج بسکتبال بازی به تعویق افتاد و پس از میامی (اوهایو) دانش آموزان آزمایش coronavirus

واشنگتن — مقامات در میامی در دانشگاه آکسفورد اوهایو به نام خاموش دو کالج بسکتبال بازی پس از مدیران اعلام کرد دو دانش آموزانی که اخیرا به چین سفر کرده بودند در حال آزمایش برای کوروناویروس.

یکی از دانش آموزان در بازدید از پردیس مرکز بهداشت در روز دوشنبه و به نمایش گذاشته flulike علائم باعث کارکنان به او آزمون و همراه سفر خود را یک دانشگاه بیانیه ای گفت:. دو دانشجوی در حال حاضر جدا شده در خارج از دانشگاه خوابگاه در حالی که آنها در انتظار خود را از نتایج آزمون از CDC.

مدرسه در مردان و زنان تیم بسکتبال شد به صورت مرکزی میشیگان و میشیگان غربی به ترتیب بیش از دو روز بعد اما ورزشی گروه اعلام کرد که روز سه شنبه آن بازی خواهد بود به تعویق افتاد.

این بیانیه مبهم و اشاره نکرده است که چرا این بازی ها بودند که دوباره گفت: تنها که میامی مخالفان خواسته بود برای تغییر. اما مرکزی میشیگان مدیر ورزشی مایکل الفرد تایید آن coronavirus مرتبط با احتیاط.

“سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران است که همیشه اولویت و خارج از فراوانی احتیاط آن تصمیم به انصراف از امشب مردان بسکتبال بازی” الفرد در بیانیه ای گفت. “من درک که سعی و کوشش کارکنان در میامی نشان داده اند و این در خدمت به عنوان یک یادآوری از چه جدی این مسائل هستند.”

یکی از دانش آموزان آزمایش شد, بین المللی, دانش آموز, مدرسه بیانیه ای گفت:. دانشگاه یک نهاد عمومی در جنوب غربی اوهایو حدود 25,000 دانش آموزان ثبت نام شده در چهار دانشگاه. بیش از 80 درصد از آن 3,000 بین المللی دانش آموزان از چین است.

بهار ترم شروع کلاس های روز دوشنبه پس از یک ماه و نیم استراحت طولانی و زمستان مدت زمانی که بسیاری از دانش آموزان در سفر خارج از کشور. به عنوان اخبار از شیوع و گسترش این دانشگاه در تماس با دانش آموزان بخواهید در مورد سفر خود Jayne Brownell, معاون رئیس جمهور برای زندگی دانشجویی گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری.

“ما در حال زیر همه کسانی که CDC و وزارت بهداشت دستورالعمل” Brownell گفت. “ما در لمس چندین بار در روز است.”

توسط: Reis Thebault

8:10 PM: کاخ سفید هشدار هواپیمایی بان کی مون از همه چین و ایالات متحده پرواز امکان پذیر است

واشنگتن — کاخ سفید روز سه شنبه هشدار داد شرکت های هواپیمایی است که آن را ممکن است به حالت تعلیق تمام چین و ایالات متحده پروازهای اگر coronavirus شیوع تبدیل شدن به یک بزرگتر بهداشت عمومی را تهدید به ایالات متحده است.

در یک جلسه با مدیران شرکت هواپیمایی پنج شنبه بعد از ظهر مقامات کاخ سفید گفت: آنها نه ممنوعیت پروازهای فقط رتبهدهی نشده است, اما گفت که دولت ایالات متحده را ارزیابی وضعیت روزانه روم باز امکان ممنوعیت پرواز همه از چین مردم آشنا با این جلسه گفت:.

شرکت های هواپیمایی در روزهای اخیر در حال حاضر به لغو صدها پرواز برنامه ریزی شده از چین در ووهان فرودگاه بین المللی به ایالات متحده مقامات بهداشت مهلت کوتاهی به عنوان آنها متمرکز تدارکات تغییر مسیر آمریکا محدود مسافران از این منطقه را به یکی از پنج فرودگاه برای نمایش ویژه.

مسافران در حال قریب به فرودگاه آتلانتا و شیکاگو و لس آنجلس و نیویورک و سان فرانسیسکو که در آن آنها در حال غربالگری برای ویروس. اگر پاک آنها مجاز به ادامه به مقصد نهایی خود با مقامات مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت.

وزارت امور خارجه صادر شده سطح 4 مشورتی برای ووهان معنی “هیچ آمریکایی باید سفر به ووهان در حالی که این ویروس همچنان به تاثیر” معاون رئیس جمهور پنس روز دوشنبه گفت:. بعد از آن روز دوشنبه وزارت امور خارجه صادر سطح 3, سفر, مشاوره برای همه, چین, اصرار آمریکایی ها برای تجدید نظر و یا به تعویق انداختن سفر به هر بخشی از کشور است.

مقامات بهداشت عمومی در ادامه می گویند coronavirus شمار کم خطر به آمریکا اما می گویند افزایش نمایش در فرودگاه بخشی از “فعال آمادگی احتیاطی.”

مقامات آشنا با روز سه شنبه در نشست با مدیران شرکت هواپیمایی گفت: کاخ سفید و روشن ساخته شده است هر گونه تصمیم گیری برای ممنوعیت پرواز خواهد بود بر بهداشت عمومی.

توسط: لوز Lazo

7:45 PM: چارتر هواپیما با بیش از 200 تخلیه شهروندان ژاپنی زمین در توکیو

توکیو — منشور هواپیمای حامل 206 ژاپنی از چین در شهر ووهان وارد توکیو در فرودگاه هاندا صبح روز چهارشنبه به عنوان تخلیه اتباع خارجی از coronavirus-آمار شهرستان اجرایی میشود.

گزارش تلویزیون گفت: دو نفر از مسافران مبتلا به سرفه و/یا تب و تصویری نشان داد بیش از یک دوجین آمبولانس صف خارج فرودگاه.

مقامات ژاپن می گویند هر مسافر نشان دادن نشانه گرفته خواهد شد به طور مستقیم به یک بیمارستان و متخصص در بیماری های عفونی در حالی که بقیه را گرفته و به بیمارستان دیگری و تست شده برای نشانه هایی از ویروس.

Kazuhiro Nogi

خبرگزاری گتی ایماژ

اولین پرواز چارتر از چین در شهر ووهان بود که مرتب توسط دولت ژاپن برای تخلیه شهروندان آن سرزمین در فرودگاه هاندا در توکیو در Jan. 29, 2020.

گروه دوم خواهد شد و سپس اجازه رفتن به خانه اما خواست به سرمایه گذاری در خارج از منزل به مدت دو هفته در طول دوره کمون این ویروس با مقامات بهداشتی از آنها بازدید روزانه خود را برای نظارت بر وضعیت.

اما در رسانه های اجتماعی و نظرات بخش از اخبار و گزارش بسیاری از مردم پرسیده شد که چرا بقیه را نیز جدا شده است.

“این واقعا سخت است که درک کنند که چرا آنها نمی منزوی عودت به مدت دو هفته و” یک نفر نظر داد. “اگر برخی از آنها در حال حاضر سرفه و تب نیست دیگر 200 به علاوه افرادی که با آنها منوط به عفونت است ؟ آنها اجازه می دهد تا برای رفتن به خانه بدون جداسازی? آنچه در مورد اعضای خانواده خود را? چه در مورد خود را در مدرسه یا محل کار؟”

مقامات می گویند بیش از 650 ژاپنی شهروندان خواسته اند به تخلیه از مرکزی استان هوبئی و دیگر پرواز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

توسط: Simon Denyer و Akiko Kashiwagi

7:15 PM: تعداد موارد تایید شده در چین افزایش بیش از 1000 شبانه

واشنگتن — مرگ و میر در چین همچنان به افزایش, به عنوان, بهداشت سازمان گزارش 26 بیشتر مرگ و میر در صبح روز چهارشنبه به وقت محلی. از حدود 6:30 صبح در پکن coronavirus تا به حال کشته و 132 نفر — همه اما شش نفر از آنها از استان هوبی که در آن شیوع آغاز شد با توجه به یک چوب خط حساب کردن از ملی و محلی کمیسیون بهداشت.

تعداد موارد تایید شده نیز به طور چشمگیری بیش از 1000 به 5,974 با توجه به چینی بهداشتی سازمان که همچنین گزارش شده است که 103 نفر بوده است با موفقیت درمان برای این بیماری است.

روز-در طول روز افزایش می آید به عنوان کشورهای تقلا برای تخلیه شهروندان خود از ووهان این بیماری را در کانون و به عنوان رئیس جمهور چین متعهد شدند همکاری های بین المللی برای جلوگیری از گسترش آن.

“ویروس شیطان است و ما نمیتوانیم اجازه دهیم شیطان پنهان” یازدهم گفت: با توجه به گزارش رویترز.

توسط: Reis Thebault

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im