نیو آمستردام: Pandemic قسمت از سری آمریکا تلویزیون کنار گذاشته به عنوان آن را “بیش از حد هولناک’ به نمایش در میان coronavirus

یک قسمت از ما درام پزشکی نیو آمستردام بوده است کنار گذاشته به عنوان فرض آن تلقی شد “بیش از حد هولناک” به نمایش در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این قسمت که در اصل با عنوان همه گیر قبل از اینکه تغییر نام داد ما درهای همیشه بازدیدم پزشکان مبارزه مرگبار آنفلوآنزای همه گیر در شهر نیویورک است.

ما پخش کننده NBC در حال حاضر اعلام کرد و آنها را به دیگر صفحه نمایش این قسمت از احترام به صورت مداوم COVID-19 بحران است.

“ما به ضرب گلوله یک داستانی pandemic قسمت درست قبل از یک بیماری همه گیر ضربه” خالق سری David Schulner نوشت: در یک مقاله برای مهلت. “مردم در حال مرگ هستند در زندگی واقعی است. آیا ما واقعا می خواهید به تماشای جعلی مردم می میرند بیش از حد ؟ … جهان نیاز به مقدار زیادی کمتر داستانی در حال حاضر خیلی بیشتر از حقایق است.”

Schulner در ادامه به توصیف این قسمت می کشد که یک بیمارستان در حال تاخت و تاز کردن توسط افراد بیمار و چادر بودن بنا در پارکینگ خود را هنگامی که تخت را اجرا کنید.

“گاهی اوقات آنچه در آینه منعکس خیلی هولناک به نگاه” Schulner اضافه شده است.

در یک تصادف عجیب و غریب این قسمت نیز به معرفی یک شخصیت جدید به تصویر کشیده شده توسط Daniel Dae Kim, که نشان داد در هفته گذشته (20 مارس) که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

کیم شروع به تجربه علائم کروناویروس در حالی که فیلمبرداری این بیماری همه گیر قسمت از نیو آمستردام.

این درام پزشکی است که ستارگان Ryan Eggold و Freema Agyeman بود به ضرب گلوله یکی از قسمت های اضافی قبل از تولید این سری بود تعطیل در میان همه گیر.

آن را در حال حاضر به عنوان نشان می دهد و در فصل آخر در حالی که این بیماری همه گیر قسمت پخش خواهد شد در تاریخ بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>