هیلاری کلینتون گفت: او را در نظر بگیرید شدن معاون رئیس جمهور در آینده ای دموکراتیک ،

سابق بانوی اول و وزیر امور خارجه که از انتخابات ریاست جمهوری 2016 به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Ellen DeGeneres او را “هرگز نمی گویم هرگز” اما اصرار دعوت نمی خواهد می رسند.

“من هرگز نمی گویم هرگز چون من اعتقاد دارم در خدمت کشور من,” او گفت: در DeGeneres’ چت نشان می دهد در روز چهارشنبه. “اما آن را به اتفاق می افتد.”

خانم کلینتون همچنین مورد ستایش قرار داد میت رامنی برای تبدیل شدن به تنها سناتور جمهوری خواه برای رای دادن به محکوم کردن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پایان از رئیس جمهور را استیضاح محاکمه.

“من هنوز نا امید که نه بیشتر از جمهوری خواهان مایل بودند به این که میت رامنی در زمان,” او گفت:. “کاملا فوق العاده سخنرانی در مجلس سنا صحبت کردن در مورد اینکه چرا او احساس وزن از تاریخ بر روی شانه های او.”

خانم کلینتون نظرات به معاون ریاست جمهوری آمد و تنها چند هفته پس از او ادعا کرد که در حزب دموکرات “هیچ کس را دوست دارد” نامزد حزب سوسیالیست برنی ساندرز که در سال 2016 راه اندازی یک رقابتی اما در نهایت ناموفق ریاست جمهوری اصلی مبارزه با او.

آقای ساندرز یک “سیاستمدار حرفه ای” گفت: “این همه فقط مزخرف و من احساس می کنم خیلی بد است که مردم به آن است.”

خانم کلینتون همچنین در ابتدا حاضر به گفتن نیست که آیا او را تایید آقای ساندرز اگر او نامزد احتمالی را در Mr مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر عصبی بسیاری از فعالان دموکراتیک قبل از بعد از تایید او او را.

خانم کلینتون را به دلیل ادامه سردرگمی بیش از نتایج نهایی آیووا قفقاز است که باز گسترده دولت مسابقه در یک ماه-ملی در فرآیند رای گیری را انتخاب کنید که دموکرات تبدیل خواهد شد به ریاست جمهوری نامزد.

مسابقه باقی مانده خیلی زود به تماس در روز پنج شنبه صبح با 97 درصد از حوزه گزارش. اما پیت Buttigieg و آقای ساندرز شد تقریبا در آیووا در یک مسابقه خدشه دار مسائل فنی و گزارش به تاخیر می اندازد.

مقامات حزب هنوز تقلا برای بررسی باقی مانده نتایج سه روز پس از مردم آیووا نمایندگان شان جمع آوری شده در انجمن سایت های سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات