فرماندار نوادا باعث می شود ماسک صورت اجباری به عنوان coronavirus موارد افزایش

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فرماندار نوادا استیو Sisolak صادر کرده است اجباری, ماسک صورت, سفارش, دلیل افزایش coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده.

آقای Sisolak اعلام کرد که از روز جمعه نوادا ساکنان را مجبور به پوشیدن ماسک صورت در اماکن عمومی, و زمانی که آنها در خارج هستند و آن را غیر ممکن است برای نگه داشتن یک فاصله شش فوت از سایر افراد است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه فرماندار به خبرنگاران گفت: “این دولت است که به خود می بالد در روح فردگرایی.”

آقای Sisolak که یک دموکرات افزود: “بنابراین من میخواهم همه ما را به ما روح مستقل و نوبت که به ما مسئولیت های فردی به نگه داشتن چراغ برای کسب و کار در سراسر کشور ما است.”

رستوران در نوادا شده اند مجاز به بازگشایی در 50 درصد ظرفیت پس از 9 ماه مه و قمار که جاذبه اصلی آن در صنعت گردشگری پس از 4 ژوئن اما فرماندار شهروندان هشدار داد که اجتماعی فاصله اقدامات هنوز در اثر.

“همانطور که من در هفته گذشته گفت: ما در حال ارسال Covid. ما هنوز در وسط اولین مرحله موج اول Covid” آقای Sisolak گفت.

“بنابراین من نمی توانم این تاکید به اندازه کافی خود را می پوشند و در صورت پوشش در هر زمان شما خانه خود را ترک زمانی که شما به یک رستوران بروید و شما را متوقف داروخانه زمانی که شما وارد یک کازینو. پوشیدن صورت خود را پوشش.”

افرادی که یک وضعیت پزشکی است که آنها را مانع از پوشیدن یک ماسک صورت افراد بی خانمان و کودکان بین سنین دو و نه معاف از سفارش های جدید با توجه به خوار لاس وگاس.

کسب و کار نیز توصیه شده است برای اجرای یک “ماسک سرویس” سیاست اما کارکنان باید از کسی بپرسید اگر آنها یک وضعیت پزشکی است که معاف از از پوشیدن چهره و پوشش قبل از اینکه آنها را انکار ورود.

این فرماندار دموکرات ادعا کرد که منظور این است که یک تصمیم سیاسی و به خبرنگاران گفت: “من نمی دانم که چرا حفاظت از سلامت ما و همسایگان ما زندگی شد, سیاسی حزبی و یا حتی فلسفی تصمیم گیری است. برای من آن را در هیچ یک از کسانی که. آن را یک ضرورت پزشکی بشر تعهد و خوب است برای کسب و کار است.”

آقای Sisolak افزود: “استفاده از پوشش صورت صرفه جویی در زندگی دوره و پایان داستان است.”

فرماندار منظور می آید به دلیل افزایش coronavirus در سراسر ایالات متحده با کشورهای از جمله فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا به تازگی اعلام کرد ثبت روزانه اوج.

هفته گذشته در واکنش به افزایش موارد در نوادا که در آن دولت دیده می شود چهار هفته روند صعودی در جدید روزانه موارد Mr Sisolak اعلام کرد که او می تواند گسترش فاز دو دولت را مستند تسهیل اقدامات تا پایان ماه.

تحت مرحله دوم اقدامات خاص کسب و کار مانند کاباره ها هنوز هم مجاز به باز کردن و فرماندار خواسته است تا ساکنان به ادامه زیر اجتماعی فاصله اقدامات به طوری که دولت می تواند حرکت رو به جلو و نه بازگشت به مستند.

“آنها اجتناب شود گروه تجمعات و غیره. آنها (تمرین) اجتماعی فاصله و بهداشت خوب و آنها فرسوده صورت پوشش” فرماندار گفت: در اشاره به نوادا ساکنان.

“من نمی خواهم به اجازه دهید که همه رفتن به جز ما نیاز به یک گام بزرگ به عقب است.”

با توجه به پیگیری پروژه به میزبانی دانشگاه جانز هاپکینز در حال حاضر وجود دارد بیش از 2.4 میلیون نفر که آزمایش مثبت برای کروناویروس در آمریکا. مرگ و میر رسیده است حداقل 122,481.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات