نوادا حزب دموکرات حرکت به پوزه انتخابات کارگران

حرکت غیر معمول به پوزه انتخابات کارگران در حال حاضر باعث حداقل سه داوطلبان که صحبت می کرد به ارسال به ترک در اعتراض.

“من فکر می کنم این سایه” گفت: زیاد Doumani بازنشسته آتش نشانی و دانشجو زندگی می کند که در Henderson, Nev. و داوطلب برای اجرای یکی از قفقاز. در حالی که Doumani خودش نمی خواسته شده برای ثبت نام NDA — تا کنون در آن بوده و متعلق به “سایت رهبران” نشان داده اند که به انتخاب کنید تا مواد — او گفت: عدم شفافیت نگران کننده است. “چرا ما نمی توانیم به بحث در مورد آن ؟ چرا آنها که بسیار مرموز?”

به گفته یکی از داوطلبان که صحبت در خواست نامش فاش نشود زیرا او می ترسید قصاص دولت مقامات حاضر اجازه می دهد تا یک سایت رهبر به راه رفتن با انتخابات خود مواد مگر اینکه او امضا NDA. در ابتدا پس از سایت رهبر شکایت او گفته شد توسط یک عضو هیات که امضای NDA اختیاری بود. اما زمانی که سایت رهبر گفت: او قصد امضای سند دموکراتیک سرپرست ممنوع فرد از چیدن مواد مورد نیاز برای انجام حزبی.

مولی Forgey ، سخنگوی دموکرات نوادا گفت: NDAs هستند داوطلبانه و گفت که “استاندارد عمل به درخواست کارکنان و داوطلبان برای ثبت نام در یک NDA زیرا آنها ضروری به اطلاعات استراتژیک.” Forgey کاهش یافته است می گویند چرا این توافق همچنین شامل یک nondisparagement بند.

دموکراتیک رسمی با دولت دیگر حزب صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن با توجه به حساسیت این موضوع گفت: نبود استاندارد عمل به درخواست داوطلبان به امضای توافقنامه nondisclosure.

یکی دیگر از سایت رهبر صحبت کرد که برای این پست در خواست نامش فاش نشود به خاطر ترس از ناراحت کننده نوادا حزب دموکرات امضا NDA در روز پنجشنبه بود اما آن را نمی خواند و نمی شد با توجه به کپی توسط حزب.

شش-صفحه سند به اشتراک گذاشته با این پست با یکی دیگر از انتخابات داوطلب نیاز به آنها را به ماندن مادر در مورد فعالیت های انتخاباتی خود را.

نوادا قفقاز آمده اند تحت موشکافی شدید پس از Feb. 3 آیووا قفقاز تبدیل به یک افتضاح هنگامی که یک برنامه تلفن همراه توسعه یافته توسط یک شرکت به نام سایه نتوانست به درستی شمارش نتایج. نوادا در حال برنامه ریزی برای استفاده از یک برنامه تلفن همراه توسعه یافته توسط همان شرکت اما گیریم که این طرح پس از آیووا بدبختی.

در این هفته که به دنبال نوادا حزب دموکرات است که مسئول قفقاز در اینجا شده است تلاش به آمده تا با یک راه حل تکنولوژیکی برای یک فرایند پیچیده است.

نوادا برگزار شد و رای گیری اولیه و حزبی کارگران را به عنوان سمبل کسانی که رای اولیه با فرد رای در روز شنبه.

حزب دموکرات در اینجا امیدوار به استفاده از تکنولوژی به این روند کمتر خسته کننده است. آن را در روند توزیع iPads ها مجهز به نرم افزار از سیستم های سیسکو. داوطلبان را با استفاده از Google, اشکال, برنامه وب, برنامه ریزی برای محاسبه حزبی ریاضی از جمله چگونه بسیاری از نمایندگان باید اعطا به هر نامزد.

چندین جلسه داوطلبان گفت: این ایده که برخی از اطلاعات را باید مخفی نگه داشته بی دلیل نیست. کوین Standlee داوطلب در رنو گفت که او فکر می کند دموکرات ها باید مخفی نگه داشتن خط تلفن, شماره تلفن, به عنوان مثال. خط شماره تلفن در آیووا مورد آزار قرار گرفته بودند توسط pranksters پس از آنها ساخته شده در طول جلسه متراکم خطوط و جلوگیری از نتایج انتخابات از منتقل می شود. او فکر نمی کند که یک NDA مناسب است اما.

“من برنامه ریزی در امضای مگر اینکه آن را ساخته مطلق شرط ادامه به صندلی من حوزه گفت:” در ایمیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>