نوادا بحث دموکراتیک ضربه گرمی و گلدن گلوب با رکورد بینندگان

چهارشنبه شب دموکراتیک بحث در لاس وگاس شکست سوابق به عنوان پربیننده ترین دموکراتیک اولیه بحث در تاریخ است.

این رویداد — که تن به تن میلیاردر مایک بلومبرگ در برابر نامزدها مانند الیزابت وارن برنی ساندرز و جو بایدن برای اولین بار — به خود جلب کرد ترکیب مخاطبان از 19.7 میلیون بیننده.

که بیش از رکورد قبلی در ماه ژوئن هنگامی که 18.1 میلیون نفر گوش به تماشای دوم بحث دموکراتیک از این چرخه است.

آن را نیز عملکرد بهتری نسبت به دو نفر دیگر مشخصات بالا و ساعات پر بیننده تلویزیون رویدادهای این ماه: جوایز گرمی در CBS کشید فقط 18.7 میلیون بیننده در حالی که گلدن گلوب به خود جلب کرد فقط 18.3 میلیون دلار در مقایسه ،

شکستن رکورد بینندگان پس از علاقه دموکراتیک مسابقات ظاهر می رویم با متوسط بین شش میلیون و هشت میلیون نفر تنظیم در گذشته پنج بحث های منتهی به چهارشنبه شب مسابقه با توجه به Nielsen ratings.

که مورد علاقه ممکن است هدایت می شود در بخشی از شمول آقای بلومبرگ که وارد این مسابقه در اواخر سال گذشته و پمپ صدها میلیون دلار به تبلیغات به عنوان او به دنبال یک غیر سنتی کمپین رویکرد است که با تمرکز بر سه شنبه متحده به جای آن از چهار اوایل متحده به طور معمول دیده می شود به عنوان ضروری برای نامزدها با نسبتا کمتر به معنای مالی است.

اما در حالی که آقای بلومبرگ تا حد زیادی قادر به چرخش خود روایت با تعریف تبلیغات عملکرد خود را در طول زندگی بحث شد تا حد زیادی دیده می شود به عنوان یک فلاپ با خانم وارن دریافت قابل توجه برای او سوزاننده حملات در نیویورک میلیاردر.

خانم وارن اوایل در طول بحث ناودان آقای بلومبرگ و نسبت او را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — که او اشاره کرد همچنین یک میلیاردر که مواجه شده است و اتهاماتی که او به جامعه زنان است.

آقای بلومبرگ صحبت کرد که حداقل از هر یک از شش نامزد در مرحله, که همچنین شامل پیت Buttigieg و ctq.

مبارزات انتخاباتی خود نشان داده است آنها بر این باورند که او انجام و با توجه به اواخر خود را در ورودی برای مسابقه و که او تا به حال نه به عنوان تجربه زیادی در بحث مرحله به دلیل این واقعیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de