شبکه’ Kyrie Irving به پایان فصل جراحی شانه

نشانه تایید گزارش در روز قبل از آن که ایروینگ تصمیم گرفته بود به یک آرتروسکوپی روش به آدرس یک راست گیرافتادگی شانه. مدیر کل اشاره کرد که ایروینگ شده بود به مشورت با متخصصان و گروه “اجماع” بود که “این بهترین روش عمل.”

“او به وضوح ناراحت در مورد این” مارکس گفت: ایروینگ اما او افزود: “ما در نگاه ما بازیکنان دراز مدت سلامت به عنوان اولویت شماره 1. … ما به دنبال در تصویر بزرگ اینجا. ما نه به دنبال در دو-سه ماه ما به دنبال در دو-سه سال است.”

دورنت بود و هرگز انتظار می رود به بازی این فصل علائم تصریح کرد: روز شنبه با توجه به این که او در حال آمدن است یک پارگی راست خود تاندون آشیل در حالی که بازی برای رزمندگان طلایی امور خارجه در NBA Finals. دورانت پس از آن امضا شده با تور در آژانس به عنوان ایروینگ در defecting از بوستون سلتیکز اما در حالی که این تیم هنوز هم در موقعیت به پلی آف این فصل آن را به نگاه بسیاری مانند تکه تکه تیم ملی از کمتر شناخته شده بازیکنان که سقوط کرد در سال گذشته postseason ،

علائم اذعان کرد که او را دوست داشته واز یک دیگر نگاه کنید که چگونه تیم خود را در حالی که شانس بودن چراغ در دادگاه توسط ایروینگ که به پایان رسید تا بازی فقط 20 بازی. در علاوه بر این به شانه موضوع که هزینه او در 26 بازی این فصل قبل از یک کورتیزون به ضرب گلوله به او اجازه بازگشت به دادگاه در ماه ژانویه او از دست رفته پنج بازی با مصدومیت زانو و دیگری با همسترینگ تنگی.

ایروینگ هم نشسته یک بازی پس از یادگیری از کوبه برایانت مرگ بود اما او موجی از آسیب های که در ادامه تاسف حرفه ای-الگوی بلند. شماره 1 به طور کلی انتخاب در سال 2011 پیش نویس را زیر پا آسیب است که او را محدود به فقط 11 بازی در یک فصل در دوک, Irving, بازی های برگزار شده است در کمتر از 70 بازی در شش های خود را نه فصل NBA. حتی یک کمپین است که در آن او بریده حرفه ای-بالا 75 بازی برای کلیولند کاوالیرز به پایان رسید و با شکسته زانو در بازی 1 2015 NBA Finals.

در اوایل ژانویه ایروینگ به خبرنگاران گفت: (از طریق SNY) که عمل جراحی برای تعمیر خود بیمار شانه “قطعا عبور ذهن من است.”

“من نمی خواهد با شما صادق باشد اگر من به شما بگویم که, اما من فکر کردم که گام بعدی در پیشرفت بود به کورتیزون و ببینید که چگونه آن را پاسخ می دهد و سپس حرکت از آن نقطه,” او گفت:. “ما در دو ماه و یا اگر آن را هنوز هم طول می کشد و یا در یک ماه یا بیشتر. یا آن را می توانید شروع به صدمه زدن به در دو هفته آینده. من نمی دانم, اما من قصد دارم برای ادامه روند که من از rehabbing و تلاش برای بازگشت وجود دارد خارج وجود دارد با بچه ها.”

در روز پنج شنبه, علائم گفت: ایروینگ “او می خواهد به خارج وجود دارد با بچه ها خود را, اما آن را به نقطه که در آن شما می گویند ‘به اندازه کافی به اندازه کافی است.'”

شش-زمان all-star ایروینگ نمایش داده می شود توهین آمیز خود را درخشش در Jan. 31 بازی که در آن او به ثمر رساند 54 امتیاز 19-از-23 تیر اندازی در خانه برابر شیکاگو بولز. اما او در بازی بعدی در جادوگران واشنگتن ایروینگ صدمه دیده زانو خود را و او دیده نشده و دادگاه پس از.

ایروینگ به پایان می رسد او فصل داشتن طور متوسط اوج حرفه ای امتیاز (27.4), قیمت (5.2) و بازیکن امتیاز بهره وری (26.3) با NBA-پیشرو .922 رایگان پرتاب درصد است. او 6.4 کمک برای دومین علامت از کار خود را به عنوان خود را .595 واقعی تیراندازی در صد.

تماس با آینده عمل جراحی “نسبتا ” ساده” مارکس گفت: ایروینگ “باید در مقدار زیادی از زمان برای کار کردن در تابستان امسال و آماده بدیهی است که برای فصل آینده است.”

در ایروینگ عدم وجود شبکه’ دوم و سوم منجر گلزنان اسپنسر Dinwiddie و Caris LeVert خواهد شد بازگشت به موتورهای اصلی تیم را جرم. علائم آن را به نام “فرصت بزرگ” برای این جفت ارز است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>