شبکه’ DeAndre Jordan اسپنسر Dinwiddie تست مثبت برای coronavirus جلوتر از NBA راه اندازی مجدد

“از شب گذشته و تایید دوباره امروز که من تست کردم مثبت برای covid-19 در حالی که در بازار” اردن در توییتر نوشت. “به عنوان یک نتیجه از این من نمی خواهد در اورلاندو برای از سرگیری این فصل است.”

Dinwiddie را تست مثبت بود که اولین گزارش ورزشی, برگ گارد وضعیت در سوال برای شبکه که وارد یک 30-34 رکورد قبل از NBA فصل بود به طور نامحدود به حالت تعلیق در مارس 11. دورنت و Kyrie Irving باید هر دو حکومت خود را به عنوان آنها را بهبود می یابند از آشیل و آسیب های شانه بود.

“من احتمالا نمی خواهد که بازی به دلیل ناشناخته رفتن به این وضعیت به نظر می رسد دیوانه در حال حاضر از دیدن بسیاری از موارد جدید,” او گفت: Dawg بحث پادکست هفته گذشته است. “این خیلی غیر قابل پیش بینی.”

ایروینگ در ضمن پدید آمده در اوایل این ماه به عنوان یک حریف از NBA راه اندازی مجدد برنامه نشان می دهد که او احساس بسکتبال می تواند منحرف کردن اذهان از جریان عدالت اجتماعی شد.

“دیوانه به من چه طرفداران سابق بازیکنان و بازیکنان انتقاد Kyrie برای ابراز نظر او” چندلر در توییتر نوشت. “یک نظر که نبود اشتباه در همه. چه کسی اهمیت میدهد اگر شما نمی خواهم خود را تحویل و یا راه او رفت و در مورد آن است. با همه چیز است که رفتن در از خشونت پلیس به covid او فقرات به ذهن خود صحبت می کنند. آیا من در دادگاه بازی یا نه من احترام و حمایت خود را از نظر.”

زیان ترک بروکلین شدیدا نازک: دورنت و ایروینگ خود هستند حق رای دادن بازیکنان در حالی که Dinwiddie, اردن و چندلر شروع شد در روز قبل از NBA را خاموش کردن. شبکه را وارد کنید اورلاندو به عنوان شرق 7 دانه از یک نیمه بازی در اورلاندو سحر و جادو و 8.5 بازی برگشت ششم-محل Philadelphia 76ers.

این شبکه که راه جدا با مربی کنی اتکینسون در ماه مارس هنوز به نام وقت جایگزین خواهد شد و به رهبری مربی موقت ژاک Vaughn. در هر شرایط NBA راه اندازی مجدد بروکلین شده است قادر به جوهر جایگزینی بازیکنان از جمله گارد تایلر جانسون. خود را سالم باقی مانده چرخش بازیکنان شامل Caris LeVert Joe Harris, Taurean شاهزاده و جارت آلن.

حتی قبل از این آخرین دور از فهرستی بازدید تورهای زیادی ندارد برای بازی در فلوریدا. آنها ایستاده بود و شانس کمی ناراحت کننده Milwaukee Bucks یا تورنتو رپتورز خود را به احتمال زیاد در دور اول حذفی مخالفان, و در حال حاضر در خطر سقوط از برگشتی ها در کامپیوتر است.

NBA راه اندازی مجدد برنامه تماس برای هر یک از 22 تیم به بازی هشت فصل به طور منظم بازی در یک محدود سایت تک پردیس در دیزنی جهان است که منزوی کردن بازیکنان از عموم مردم. سپس یک بازی در دور باعث خواهد شد برای تعیین نقطه نهایی در هر یک کنفرانس اگر نهم دانه از اتمام در چهار بازی از هشتم بذر. باید بازی در توان لازم هشتم بذر باید برنده یک سر به سر بازی در برابر نهم دانه برای پیشبرد در حالی که نهم بذر باید برنده دو بازی متوالی به ادعای نقطه نهایی.

واشنگتن ویزاردز در حال حاضر نهم دانه و شش بازی پشت توری رفت 2-0 برابر شبکه در طول فصل به طور منظم. بروکلین و واشنگتن خواهد شد بازی یک فصل به طور منظم بازی در اوت. 2 قبل از به طور بالقوه رو در بازی در دور. دیویس Bertans این جادوگران’ sharpshooting رو به جلو را نیز در دست راه اندازی مجدد پس از او کاهش یافته است به شرکت با توجه به آینده خود را رایگان آژانس.

کمیسر NBA آدم نقره جمعه اعلام کرد که بیش از 300 بازیکنان NBA تا به حال تست شده برای coronavirus هفته گذشته با 16 بازیکن تست مثبت است. این طرح به قرنطینه هر بازیکنی که تست مثبت در حالی که در فلوریدا و به ادامه بازی بدون او.

“ما در نهایت آن را باور امن تر خواهد بود در دانشگاه ما نسبت به خارج از آن” نقره گفت: ترک باز احتمال این که یک “گسترش قابل توجه” از coronavirus داخل حباب “ممکن است ما منجر به متوقف” از سر گرفته شود. “ما نمی گوییم full steam ahead مهم نیست که چه اتفاقی می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>